0

Real Madryt. Jakby nie patrzeć wygrywają częściej, nie ważne jak

0

Robił co mógł, każdy moze mieć gorszy dzien... Jak napisales nawet z gorszym dniem Leo jest najlepszy z naszej ekipy...

7

Trzeba powiedziec sobie wprost. NIE ZASLUGUJEMY NA ZDOBYCIE MISTRZOSTWA

0

Przeciez napisalem ze Gomes to tragednia, ale w tym meczu dawal wiecej niz Denis

0

NIE, naprawdę trzeba wyciągnąc konsekwecncje w stosunku do "sedziego"
Zdegradowac go z tej ligi

0

A powiedz mi co takiego zrobił Denis w tej połowie??????? No chłopie, rozumiem, że Gomes to tragedia ale dzisiaj daje więcej niż Denis Suarez, który gra jak junior w seniorach...

0

Widzieliście jak Leo się zdenerwował teraz na Gomesa? To nie wrózy mu dobrze (Gomesowi rzecz jasna) ;)

2

Gomes ok zgadzam się ale czemu Mathieu, chyba nie gra najgorzej... Moim zdaniem trzyma poziom

0

Gomes XDDDDDDD

7

"Chciałbym bardzo obejrzeć mecz realu, po którym powiedziałbym " o, grają przyjemnie dla oka". Na razie, jak chce popatrzeć na dobry futbol to oglądam Barcę i to mnie wkurza, bo Real jest drużyną z topu i poza zdobywaniem punktów, powinni tez cieszyć swoją grą kibiców, a tak już 2 sezon nie jest. "

komentarz z notatnika i bardzo cieszy mnie taka opinia kibica Realu. Prawde mówiąc pisz eprawdę, ja myśle tak samo jak on, Real nie ma pomysłu na gre, nie chcę pisac ze prowadza w lidze na farcie bo to moze bledne okreslenie ale dużo razy pomoglo im szczescie.

7

Z Malaga łatwo nie będzie... KAMENI...

0

Czy ja wiem czy wypompowali? Dzisiaj zagrała ta gorsza ofensywa chyba haha;)
Tak na serio to będąc kibicem Realu wolałbym Asensio, Morate, Kovacica w pierwszym. Ale znajac Zidane to on postawi na tych swoich ulubiencow XD Trudno, nie nasza sprawa, cieszmy sie remisem!

0

Dziękuje BARDZO! Pozdrawiam!

0

Jak pobrać film z YT na kompa?

5

No myślę, że dzisiaj jak tak dalej będzie to wyglądało, to co najmniej 30 minut dla Aleni :D co o tym myślicie?

0

Zachwycają się grą Barcy :)
Nie czepiajmy się o byle co ;)

0

Koncert w Barcelonie! :) Niech biali się uczą :D

0

Dzieki :) A wiesz może, gdzie mógłbym wykupić (przez wysłanie smsa z telefonu) transmisje na EL CLASICO?

0

Chciałem wykupić pakiet miesięczny na ELEVEN SPORTS. Znalazłem go i teraz mam rejestracje... ale chciałem się dowiedzieć w jaki sposób się za to płaci, wysyłamy smsa z telefonu ?

1

Jak tam grał wczoraj Aleńa? Wniósł coś do gry, jakies zagrania, cos?

0

Dacie link do transmisji? :D

0

Dobra, spoko, nie ma sprawy. :D

0

Dzięki bardzo! Pozdro

0

Oczywiście, nie pogardzę ;) To czekam :)

1

W 100% się zgadzam, że warto ;) pomyślę nad tym ale może coś w necie się uda ;D

1

Oszalałeś? On będzie prowadził doping ! :D PIQUE

0

Cules!
Z racji tego, że nie mam Eleven a chciałbym obejrzeć najbliższe El Clasico bez ścinania i z polskim komentarzem to jaką stronę na necie polecacie? Chodzi mi o płatną bo darmowa raczej nie spełni oczekiwań i zawiedzie...

1

Taa, i na pewno Liverpool weźmie go z pocałowaniem ręki i nam da Coutinho XDD

0

No ja akurat nie jadam cipsiorków i unikam coli ale jakieś tam zaopatrzenie jest ;)

0

Jak myślicie, jak będzie wyglądał skład Barcy w powiedzmy 2020 roku?
Ja myślę tak:
ter Stegen/Cillesen
Bellerin/Palencia, Mina/Pqiue, Umtiti/Marlon, Alba/Digne
Samper/Veratti
Aleńa/Denis, Rafinha/Oriol Busquets
Messi/Lee
Neymar
Paco/ Mbapee?
To tylko takie przemyslenia z nudów... może ktoś ma kogos lepszego, zaproponujcie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?