0

Dawaj wyjdź tam i zagraj w następnym meczu. Bo narazie nie widzę lepszego od Vidala na PO.

0

No racja XDDDDD

1

Z Sociedad na Anoeta za Lucho (niedawno 1-1) :)

0

Spokojnie Cules. Dzisiaj biali dostaną bo z taką grą to RSSS sobie poradzi. Taktyka Realu: Piłka do boku i wrzutka...hahaha Teraz na notatniku wesoło a wieczorem żałoba :)

0

Polezy 1,5 minuty i 1 minute pogramy i zakonczy. ot 3 minuty doliczone zal

0

5 minut powinno być doliczone

0

Podziękuje XDDDDDDDDDDDDD

0

Tak, gra tam Vidal i na pewno lepiej w ofensywie niż Roberto a i w defensywie nie zawodzi, może jeden poważny błąd

0

Ee tam, dasz rade. Ladna chociaz ? ;)

0

A gdzie oglądałeś? Bo niemoge znalezc ?

0

Filmy wojenne w stylu "American Sniper" ktos poleca ? Albo ogolnie ciekawy :)

0

alez ty jesteś smieszny

0

Kogo warto kupić w FIFA 17 za budżet 20 mln. Tzn. jaki dobry piłkarz kosztuje od 1-20 mln ? :)

2

Taki składzik chcę:
ter Stegen; Aleix, Pique, Masherano, Digne; Rakitić, Denis, Arda; Messi, Neymar, Paco :)

0

No dokladnie, autobus i na nic wiecej ich nie stać, ten klub nigdy nie bedzie na rowni z Bara czy Realem

0

Materace pewnie 1-0 wygrają

0

Serio Busquets? ;0

0

Mój typ:
1 - NIEMCY
2 - SŁOWENIA
3 - POLSKA
4 - AUSTRIA
5 - NORWEGIA

0

Chyba nie najgorzej co? Choć nie za bardzo kojarze tego pierwszego, może któś mi powiedzieć jak on sobie radzi w sędziwoaniu? Bo Gil Manzano to mój ulubiony sędzia z Hiszpanii ;)

23

Siema Cules! Chcialem wam powiedzieć ze jak cos to ja tez bym skoczył za Lucho z mostu :) ;)

0

Ja bym chciał Barca vs Real...a sory, cos mi sie pomyliło hahahahahah ;)

1

I to jak, tak ich boli ze hohoho. Komentarze typu "niech Atletico pokaże im miejsce w szeregu" hahahah xd bo jak zwykle ich klub nie wytrzymał i odpadł bardzo szybko.Co tam bzdury piszą to lepsze niniż kabaret hahaha :D

2

Teraz to juz nawet na notatniku sie obudzili i wiedzą ze to Messi jest najlepszy, a takze ze zawsze był. Szkoda ze tak pozno i tak długo robili z siebie idotow ;) Jeszcze trochę i może w końcu sie domyśla ze Barca jest najlepszym i najladniej grającym klubem;) a jak Benzeme tam jadą, chcieliby takiego Suareza ale mogą tylko pomarzyć :D

0

Jak radzil sobie Vidal po wejsciu? Bo musialem przerwac oglaanie w tym momencie

0

Jak na nich to słabo, chyba nie powiesz ze dobrze sie spisują. O to mi chodziło

1

Zawsze spoznia...ja nie wiem czemu on nie moze dobrze trafić jak wszyscy...

0

No fajni zawonicy ale nie na moj budżet. Potrzebowałem wzmocnin na kilku pozycjach wiec wydanie 40 mln bo tyle by chcieli za nich nie wchodzi w gre. A ta dwojka to ciekawe propozycje

0

Ojjj Prevc słabo

0

Tradycyjnie 1-0 wygrają... I tak slabo w tym sezonie i wcale mi ich szkoda nie jest ;)

0

Gram sobie kariere menadżera w Fife 17 Valencia. Bardzo fajny klub, fajnie sie prowadzi :)
Co sądzicie o moich transferach i składzie? Kupiłem: Nacho z Realu na ŚO za 10 mln (wydaje mi sie ze nie przeplacilem), Maspia xD za 5 mln bo odszedl Rayan do Stoke za 25 mln ( wydaje mi sie ze ladnie ich naciagnalem), do pomocy Felainiego i Illare za 9 mln i 12 mln (tutaj tez chyba cena rozsądną) do ataku Balotelliego za 15 mln ;) i uwaga ETOO ! Za 9 mln mi go dali, fakt troszkę stary ale razem z Balotellim powinni dac rade strzelać i ze soba rywalizować. Narazie lepij idzie Eto ale to tylko 3 kolejki zagrałem. Praktycznie nikogo nie sprzedałem oprocz tych słabszych za tysiące ojro i bramkarza Rayana.
tak prezentuje sie skladzik - podstawa:
Diego Alves; Cancelo, Mustafi, Abdenour, Gaya; Parejo, Felaini, Illara; Nani, Etoo i Rodrigo ;)
Lawka: Masip, Montoya, Nacho, Vezo, Perez, Mina, Medran, Balotelli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?