Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj wyjdź tam i zagraj w następnym meczu. Bo narazie nie widzę lepszego od Vidala na PO.
0
No racja XDDDDD
1
Z Sociedad na Anoeta za Lucho (niedawno 1-1) :)
0
Spokojnie Cules. Dzisiaj biali dostaną bo z taką grą to RSSS sobie poradzi. Taktyka Realu: Piłka do boku i wrzutka...hahaha Teraz na notatniku wesoło a wieczorem żałoba :)
0
Polezy 1,5 minuty i 1 minute pogramy i zakonczy. ot 3 minuty doliczone zal
0
5 minut powinno być doliczone
0
Podziękuje XDDDDDDDDDDDDD
0
Tak, gra tam Vidal i na pewno lepiej w ofensywie niż Roberto a i w defensywie nie zawodzi, może jeden poważny błąd
0
Ee tam, dasz rade. Ladna chociaz ? ;)
0
A gdzie oglądałeś? Bo niemoge znalezc ?
0
Filmy wojenne w stylu "American Sniper" ktos poleca ? Albo ogolnie ciekawy :)
0
alez ty jesteś smieszny
0
Kogo warto kupić w FIFA 17 za budżet 20 mln. Tzn. jaki dobry piłkarz kosztuje od 1-20 mln ? :)
2
Taki składzik chcę:
ter Stegen; Aleix, Pique, Masherano, Digne; Rakitić, Denis, Arda; Messi, Neymar, Paco :)
0
No dokladnie, autobus i na nic wiecej ich nie stać, ten klub nigdy nie bedzie na rowni z Bara czy Realem
0
Materace pewnie 1-0 wygrają
0
Serio Busquets? ;0
0
Mój typ:
1 - NIEMCY
2 - SŁOWENIA
3 - POLSKA
4 - AUSTRIA
5 - NORWEGIA
0
Chyba nie najgorzej co? Choć nie za bardzo kojarze tego pierwszego, może któś mi powiedzieć jak on sobie radzi w sędziwoaniu? Bo Gil Manzano to mój ulubiony sędzia z Hiszpanii ;)
23
Siema Cules! Chcialem wam powiedzieć ze jak cos to ja tez bym skoczył za Lucho z mostu :) ;)
0
Ja bym chciał Barca vs Real...a sory, cos mi sie pomyliło hahahahahah ;)
1
I to jak, tak ich boli ze hohoho. Komentarze typu "niech Atletico pokaże im miejsce w szeregu" hahahah xd bo jak zwykle ich klub nie wytrzymał i odpadł bardzo szybko.Co tam bzdury piszą to lepsze niniż kabaret hahaha :D
2
Teraz to juz nawet na notatniku sie obudzili i wiedzą ze to Messi jest najlepszy, a takze ze zawsze był. Szkoda ze tak pozno i tak długo robili z siebie idotow ;) Jeszcze trochę i może w końcu sie domyśla ze Barca jest najlepszym i najladniej grającym klubem;) a jak Benzeme tam jadą, chcieliby takiego Suareza ale mogą tylko pomarzyć :D
0
Jak radzil sobie Vidal po wejsciu? Bo musialem przerwac oglaanie w tym momencie
0
Jak na nich to słabo, chyba nie powiesz ze dobrze sie spisują. O to mi chodziło
1
Zawsze spoznia...ja nie wiem czemu on nie moze dobrze trafić jak wszyscy...
0
No fajni zawonicy ale nie na moj budżet. Potrzebowałem wzmocnin na kilku pozycjach wiec wydanie 40 mln bo tyle by chcieli za nich nie wchodzi w gre. A ta dwojka to ciekawe propozycje
0
Ojjj Prevc słabo
0
Tradycyjnie 1-0 wygrają... I tak slabo w tym sezonie i wcale mi ich szkoda nie jest ;)
0
Gram sobie kariere menadżera w Fife 17 Valencia. Bardzo fajny klub, fajnie sie prowadzi :)
Co sądzicie o moich transferach i składzie? Kupiłem: Nacho z Realu na ŚO za 10 mln (wydaje mi sie ze nie przeplacilem), Maspia xD za 5 mln bo odszedl Rayan do Stoke za 25 mln ( wydaje mi sie ze ladnie ich naciagnalem), do pomocy Felainiego i Illare za 9 mln i 12 mln (tutaj tez chyba cena rozsądną) do ataku Balotelliego za 15 mln ;) i uwaga ETOO ! Za 9 mln mi go dali, fakt troszkę stary ale razem z Balotellim powinni dac rade strzelać i ze soba rywalizować. Narazie lepij idzie Eto ale to tylko 3 kolejki zagrałem. Praktycznie nikogo nie sprzedałem oprocz tych słabszych za tysiące ojro i bramkarza Rayana.
tak prezentuje sie skladzik - podstawa:
Diego Alves; Cancelo, Mustafi, Abdenour, Gaya; Parejo, Felaini, Illara; Nani, Etoo i Rodrigo ;)
Lawka: Masip, Montoya, Nacho, Vezo, Perez, Mina, Medran, Balotelli