Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ktoś mi podać wyniki dzisiejszych kwalifikacji na jutrzejszy konkurs TCS ?
Szukałem ale nie mogę nigdzie znaleźć :(
6
Bardzo ciekawy tegoroczny TCS.
Obstawiam na końcu taką klasyfikację :
1 - Kamil Stoch
2 - Stefan Kraft
3 - D.A. Tande
0
Co do ligi to moim zdaniem 6 pkt straty to NIC. Jestem pewien, że to Barca wygra ligę! :)
0
Można z iPhone 5 wysyłać MMS-y?
7
Coś na poprawę humoru ;) Lucho
0
Generał
0
Dziękuje za info koledzy! VeB
0
iPhone 5 nie kupisz za 700 zł ;/ Jedynie możesz pomyśleć nad 4. Nie orientuje się gdzie najtaniej. Może poszukaj na OLX używki w bdb stanie, bo niekiedy trafiają się takie okazje :)
0
O kurde, nie wiedziałem tego :/
A jeśli już odinstalowałem z Origina to będe mógł normalnie zainstalować na nowym kompie wykorzystując ten kod? :)
0
Ale będe miał nowy komputer, na którym chciałem zainstalować tę gre. Więc potrzebny będzie ten kod a można go wykorzystać tylko raz ;)
0
Jeśli chcę odinstalować Fife 17 z komputera (ORIGIN) to wystarczy, że tam nacisnę "dezinstalacja" i wszystko?
Zależy mi na tym, żeby wszystko dokładnie odinstalować abym mógł zainstalować na nowym komputerze, uzywając tego samego kodu weryfikującego :)
1
Ja stawiam na Stocha, Tande i Krafta jako potencjalnycj zwycięzców. Mocny jest też Eisenbichler więc będzie ciekawie :) Wielka niewiadoma to Domen Prevc, słabo w treningach i quali.
1
No własnie, ale wątpie w jego powrót... Miejmy nadzieję, że Lucho zostanie bo to odpowiedni trener na teraz :)
0
jakoś nie potrafie sobie wyobrazić go jako trenera Barcy. Jego i Sampaoliego...Kompletnie inne style prowadzenia drużyn niż gra Barca ale mogę się mylić ;)
1
Ja polecam 'Niemożliwe' - KAPITALNY FILM :)
0
Gdyby odszedł Lucho to kogo najchętniej zobaczylibyście jako trenera Barcy? Podajcie 5 kandydatów.
oto moja lista:
1 - Pep Guardiola
2 - Ernesto Valverde
3 - Eusebio Sacristan (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko)
4 - Diego Simeone
5 - Antonio Conte
5 - Mauricio Pochettino
;)
0
Pobrałem ale coś nie chce się włączyc
0
Czy jeśli mam za słaby kompter na oryginalną FIFE 17 to także demo (ściągnięta przez Origin) nie bedzie działać?
1
dobra, dzięki za odpowiedzi :) ja zainstalowałem nowsze i narazie wszystko działa (mam nadzieje, że tak pozostanie)
0
Zainstlaowanie nowszej wersji sterowników dużo zmienia w kompie? Chodzi mi o to czy mogę tym coś popsuć? albo coś w tym stylu? :)
1
Możliwe też, ze ktoś kto się zna nie zauważył a to dosyć ważne dla mnie ;)
Dobranoc.
0
Co zrobic jesli po włączeniu FIFA 17 ( PC) i wybraniu języka trwa wczytywanie i nic dalej sie nie dzieje (cały czas wczytywanie, normalnie w grze, gra się nie wyłącza ani nie zamula). Dodam, że kupiłem gre oryginalną w pudełku :/ Możliwe, zę to przez nieodpowiednie sterowniki? bo przed uruchomieniem gry pojawai mi się komunikat, że zaleca się korzystanie z innych sterowników.
0
Co zrobic jesli po włączeniu FIFA 17 i wybraniu języka trwa wczytywanie i nic dalej sie nie dzieje (cały czas wczytywanie, normalnie w grze). Dodam, że kupiłem gre oryginalną w pudełku :/
PROSZĘ O POMOC!
0
Co zrobic jesli po włączeniu FIFA 17 i wybraniu języka trwa wczytywanie i nic dalej sie nie dzieje (cały czas wczytywanie, normalnie w grze). Dodam, że kupiłem gre oryginalną w pudełku
0
Potzrebuje je do Fify 17, przed uruchomieniem gry wyświetla mi, że własnie takie trzeba ściągnąć :)
Teraz pobieram, jeszcze około 1 h...Trudno juz poczekam aż się pobierze (pobieram z ofiacjalnej strony NVIDIA )
0
A ja wpisałem w google nazwe tych sterowników oraz wersję i pobieram własnie... Myślisz, że tak też można?
0
Wie ktos jak zaktualizować albo pobrać nowsze sterowniki? ;)
4
Daj kasę to z przyjemnością ;)
0
Co zrobic jesli zainstalowalem Fife 17 na PC ale się zacina? Chodzi mi o to, że coś tam można zmienić (chyba grafike) i nie bedzie zacinać :)
0
Rakieeeetić!! ;)