Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby te setki nie zemściły się w drugiej połowie... Strzelic szybko po przerwie i spokojnie grać!
0
Masz rację... Chłopak poświęcił dużo aby grac dla Barcy i jak już dostawał szansę to na pewno nie było tragedii, momentami było bardzo dobrze.
Nie rozumiem Enrique...
0
Spodziewam się ciężkiej przeprawy ale obym się mylił.
Visca el Barca!
0
Orientuje się ktos może czy do iphona 5s tzeba mieć oryginalne słuchawki czy może zwykłe np.samsung działają bez problemu?
0
Kiedy losowanie LM?
0
A więc powiadasz, że wyobrażasz sobie Barcelone bez Leo... hmm, ciekawe bo ja NIE :)
4
BRAVOOO ALEIX VIDAL!
3
Mam nadzieję, że Vidal otrzyma jeszcze szansę. W przeciwieństwie do Paco jej nie marnuje...
0
Chciałbym ujrzeć taki składzik:
Cillesen
Vidal-Masherano-Umtiti-Digne
Busquets
Rafinha-Iniesta
Messi-Paco-Marc Cardona
0
Nie podzielam Twojego zdania ale każdy ma prawo do swojego więc luzik :)
4
Piszesz jakbyś nie wiedział, że Leo chce grać w każdym meczu... Ja akurat bardzo się ciesze ze zagra, niech gra jak najwięcej bo za pare lat skończy kariere i wszyscy będziemy płakać bo nic magicznego nie zobaczymy;)
0
Też jestem zwolennikiem duetu Pique - Umtiti na stoperze ale Mashe nie prezentuje się najgorzej... Moim zdaniem idealny zmiennik, nawet na mecze z drużynami światowego topu, co już pokazywał. Jedynym jego problemem jest wzrost dla tego dla mnie miesjce obok Pique w pierwszej kolejności powinien zajmowąć Francuz ;)
0
Macie jakiś link do KSW?
0
Dzięki za ten link :)
0
Orientujecie się, czy gdzieś na necie będzie mozna obejrzeć walke Pudziana z Popkiem?
0
No zgodzę się, ale patrząc na całokształt meczu to obrona trzymała przyzwoity poziom
0
A co ty masz pretensje do obrony?
0
xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
0
PROSZĘ PORATUJE KTOŚ LINKIEM? NIE MUSI BYC POLSKI KOMENATRZ, MÓJ LINK ZAWIÓDŁ :/
0
JAAAZDAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Mam nadzieję że Clops Gomez nie popełni błędu który zdecyduje o wyniku...
Vamos Barca!
2
Niech tyka szybciej ;) Nie mogę się doczekać...
2
Ani całkowitego odwołania
0
Wiem, że La Masia to jednak nie to co kiedyś ale czegoś abo kogoś jest to wina ;/
Mimo wszystko jest lub było tam paru zawodników którzy powinni pukać już do drzwi pierwszej drużyny a jednak ich się pozbyło np. Grimaldo, Sandro, Edgar Ie
0
Wiem, że nie wzięło się to od wychowanków ale własnie m.in taka polityka klubu kiedyś potwierdzała te hasło i tym się wyróznialiśmy
1
Lucas Digne, Andre Gomes, Paco Alcacer, Arda Turan, Mathieu itp. Niestety mam wrażenie, że przez kupowanie tych gwiazd tracimy coraz bardziej swoją tożsamość :( Robimy się takim drugim Realem czy PSG:( Powinniśmy wrócic do czasów gdy zawodnicy z rezerw wzmacniali pierwszy skład i grali efektywnie oraz efektownie. Oczywiście niekiedy trzeba sięgnać po jakiegoś zawodnika spoza La Masii (dla tego na początku nie wypisałem np. Rakiticia czy Suareza i jeszcze paru) ale nie tak jak robimy to teraz...że w podstawowej jedenastce mam może 3 czy 4 graczy "wychowanków":( Hasło "Mes que un club" zobowiązuje i mam nadzieję, że wkońcu wrócą te czasy... Wróci tiki-taka i wróci wielka BARCELONA a nie skupisko wielkich nazwisk...
0
Zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety mam wrażenie, że przez kupowanie tych gwiazd tracimy coraz bardziej swoją tożsamość :( Powinniśmy wrócic do czasów gdy zawodnicy z rezerw wzmacniali pierwszy skład i grali efektywnie oraz efektownie. Oczywiście niekiedy trzeba sięgnać po jakiegoś zawodnika spoza La Masii ale nie tak jak robimy to teraz...że w podstawowej jedenastce mam może 3 czy 4 graczy "wychowanków":( Hasło "Mes que un club" zobowiązuje i mam nadzieję, że wkońcu wrócą te czasy...
1
Zgodzę się ale pod uwage jest brany cały sezon a nie ostatni miesiąc
0
Chciałbym w klasyku ujrzeć taki skład:
ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Mashe, Iniesta, Rakitic; MSN
tak, bez Sergio Busquetsa.
0
Twój pomysł z Mashe za Busquetsa świetny! :)