0

Oby te setki nie zemściły się w drugiej połowie... Strzelic szybko po przerwie i spokojnie grać!

0

Masz rację... Chłopak poświęcił dużo aby grac dla Barcy i jak już dostawał szansę to na pewno nie było tragedii, momentami było bardzo dobrze.
Nie rozumiem Enrique...

0

Spodziewam się ciężkiej przeprawy ale obym się mylił.
Visca el Barca!

0

Orientuje się ktos może czy do iphona 5s tzeba mieć oryginalne słuchawki czy może zwykłe np.samsung działają bez problemu?

0

Kiedy losowanie LM?

0

A więc powiadasz, że wyobrażasz sobie Barcelone bez Leo... hmm, ciekawe bo ja NIE :)

4

BRAVOOO ALEIX VIDAL!

3

Mam nadzieję, że Vidal otrzyma jeszcze szansę. W przeciwieństwie do Paco jej nie marnuje...

0

Chciałbym ujrzeć taki składzik:
Cillesen
Vidal-Masherano-Umtiti-Digne
Busquets
Rafinha-Iniesta
Messi-Paco-Marc Cardona

0

Nie podzielam Twojego zdania ale każdy ma prawo do swojego więc luzik :)

4

Piszesz jakbyś nie wiedział, że Leo chce grać w każdym meczu... Ja akurat bardzo się ciesze ze zagra, niech gra jak najwięcej bo za pare lat skończy kariere i wszyscy będziemy płakać bo nic magicznego nie zobaczymy;)

0

Też jestem zwolennikiem duetu Pique - Umtiti na stoperze ale Mashe nie prezentuje się najgorzej... Moim zdaniem idealny zmiennik, nawet na mecze z drużynami światowego topu, co już pokazywał. Jedynym jego problemem jest wzrost dla tego dla mnie miesjce obok Pique w pierwszej kolejności powinien zajmowąć Francuz ;)

0

Macie jakiś link do KSW?

0

Dzięki za ten link :)

0

Orientujecie się, czy gdzieś na necie będzie mozna obejrzeć walke Pudziana z Popkiem?

0

No zgodzę się, ale patrząc na całokształt meczu to obrona trzymała przyzwoity poziom

0

A co ty masz pretensje do obrony?

0

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

0

PROSZĘ PORATUJE KTOŚ LINKIEM? NIE MUSI BYC POLSKI KOMENATRZ, MÓJ LINK ZAWIÓDŁ :/

0

JAAAZDAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Mam nadzieję że Clops Gomez nie popełni błędu który zdecyduje o wyniku...
Vamos Barca!

2

Niech tyka szybciej ;) Nie mogę się doczekać...

2

Ani całkowitego odwołania

0

Wiem, że La Masia to jednak nie to co kiedyś ale czegoś abo kogoś jest to wina ;/
Mimo wszystko jest lub było tam paru zawodników którzy powinni pukać już do drzwi pierwszej drużyny a jednak ich się pozbyło np. Grimaldo, Sandro, Edgar Ie

0

Wiem, że nie wzięło się to od wychowanków ale własnie m.in taka polityka klubu kiedyś potwierdzała te hasło i tym się wyróznialiśmy

1

Lucas Digne, Andre Gomes, Paco Alcacer, Arda Turan, Mathieu itp. Niestety mam wrażenie, że przez kupowanie tych gwiazd tracimy coraz bardziej swoją tożsamość :( Robimy się takim drugim Realem czy PSG:( Powinniśmy wrócic do czasów gdy zawodnicy z rezerw wzmacniali pierwszy skład i grali efektywnie oraz efektownie. Oczywiście niekiedy trzeba sięgnać po jakiegoś zawodnika spoza La Masii (dla tego na początku nie wypisałem np. Rakiticia czy Suareza i jeszcze paru) ale nie tak jak robimy to teraz...że w podstawowej jedenastce mam może 3 czy 4 graczy "wychowanków":( Hasło "Mes que un club" zobowiązuje i mam nadzieję, że wkońcu wrócą te czasy... Wróci tiki-taka i wróci wielka BARCELONA a nie skupisko wielkich nazwisk...

0

Zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety mam wrażenie, że przez kupowanie tych gwiazd tracimy coraz bardziej swoją tożsamość :( Powinniśmy wrócic do czasów gdy zawodnicy z rezerw wzmacniali pierwszy skład i grali efektywnie oraz efektownie. Oczywiście niekiedy trzeba sięgnać po jakiegoś zawodnika spoza La Masii ale nie tak jak robimy to teraz...że w podstawowej jedenastce mam może 3 czy 4 graczy "wychowanków":( Hasło "Mes que un club" zobowiązuje i mam nadzieję, że wkońcu wrócą te czasy...

1

Zgodzę się ale pod uwage jest brany cały sezon a nie ostatni miesiąc

0

Chciałbym w klasyku ujrzeć taki skład:
ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Mashe, Iniesta, Rakitic; MSN
tak, bez Sergio Busquetsa.

0

Twój pomysł z Mashe za Busquetsa świetny! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?