1

Moje zdanie jest identyczne jak Twoje :) Może warto postawić na Cillesena pare meczy...? Choć jeszcze niczego nie obronił.
Co do Rafinhi to jest on na ten moment moim faworytem do grania obok Iniesty i Busiego w drugiej linii. Bardzo chciałem aby Lucho dał mu szansę i jest! ;) VAMOS BARCA!

2

NO I BRAWO ZA TO! jEST W TEJ CHWILI LEPSZY OD DENISA NO I WIADOMO...OD GOMESA! BARDZO CHCIAŁEM GO W 11-STCE DZISIAJ ZOBACZYĆ I JEST DOBRZE NARAZIE! BRAWO!

0

Bawimy się z rzeznikami

0

Teraz Iraizoz niech tez tak zwleka z piątka XD

1

również Rafinha fajnie

0

Dzięki panowie! ;)
J****ać tych sędziow i inncyh "TEBASOW"

0

stzrelic te bramke przd przerwa...

0

I co znowu bez kartki?

0

Koeljny raz XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

od poczatku gra na czas Bilbao XDDDDDDDDDDDDDDD

0

Jesli chodzi o arbitra to jestem zadowolony ze to wlasnie on sedziuje. Obym po meczu nie zmienil o nim zdania. Niech sedziuje sprawiedliwie

0

Mnie z kolei skład ten zadowala. Chciałem prawie taki jaki wystawił Lucho. Wolalbym ujrzec Turana za Neymara

1

Idiota nie powienien nawet dzisiaj zagrać... SPRAWIEDLIWOŚĆ :/

3

Chciałem Rafinhe! ;)

0

Widzicie panowie, PRAWIE trafiłem ze składem hehe ;)

0

Ale włąsnie, tak jak napisał kolega Turan gra po prostu słabo w drugiej lnii

0

Wydaje mi sie, ze taka jedenastka powinna jutro wystąpić:
Cillesen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, RAFINHA, ARDA TURAN, Messi, Suarez
ter Stegen nie ma formy, bardzo malo wybrania, nic go nie wyróżnia, mysle ze pomoc to dla was nie zaskoczenie, Denis jakos mnie nie przekonuje. Neymar spisuje sie gorzej od Turka i powinien zobaczyc ze w takim zespole jak Barca musi walczyć o miejsce w skladzie, ze nie gra za nazwisko... proste, masz forme to grasz, nie masz to nie grasz. To samo zrobiłbym z Luisem Suarezem ale niestety nie mamy dla niego zamiennika...

3

taaa, weszło tam XDDDDDDDDDD

0

To jest kurwa mać dramat! Obódźmy się w końcu bo Liga odjeżdza a PSG w LM nas rozjedzie ! :(

0

Objąłem Barce ( oczywiście w Fifie 17) i wielu transferów nie planowałem ale Bayern dał mi 88 mln za Rakiticia więc odszedł ;) Muszę w takim razie kupic kogoś w jego miejsce, chodzi mi bardziej o realny transfer, tzn. raczej nie z Realu czy Pogbe ;). Kogo proponujecie na tę pozycje?

Drugim moim ruchem było pozbycie się Matieu (odszedł do Evertonu za 12,5 mln). W jego miejsce kupiłem młodego L. Hernandeza z Atletico za 10 mln oraz Laporte z Bilbao za 43 mln. Co o tym sądzicie? Może polecicie mi jakiegoś fajnego zawodnika do kupienia? ;)

4

Strasznie szkoda mi Aleixa... Niech chłopak odejdzie czym prędzej bo u Enrique nie pogra, mimo tego że bardzo się stara i gra dobrze w meczach :( mam duzy żal do Lucho za to, że tak traktuje Vidala... nie zasłużył na to :( Gdyby Enrique traktował go jak normalnego zawodnika i sprawiedliwie to nie byłoby potrzeby ściaągac zimą bocznego defensora. Vidal i Roberto wystarczyliby w zupełności b obaj grają dobrze na prawej obronie. Moim zdaniem Enrique traktuje go niesprawiedliwie i na pewno, dopóki Aleix nie odejdzie nie dowiemy się o co chodzi;/

1

ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rafinha; MSN

1

Spokojnie ;) poczekajmy i jeszcze będziemy świetować :)

1

Gdzie się podziała taka Sewilla co z Barcą lub z Atletico ? ;(

0

Dziękuje chłopaki

0

Macie jakąs dobrą transisje meczu Realu? moja dobrze działała ale...no własnie, działała :(
Prosże o linka, najlepiej z polskim komentarzem :)

0

To prawda, świetny Umtiti i równie dobry Varane :)

3

Ależ Varane gra :o profesor narazie...niczym nasz Umtiti :)

0

Znacie jakąś fajną gre na iPhone z ApStory ?

0

Oh, ah, eh ;) DZIEKI ZA OPINIĘ :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?