0

Zaczynamy skoki w Zakopanem!
Będzie ciężko Kamilowi wygrać po raz 4 z rzędu ale jestem dobrej myśli ;) liczę tez na Piotrka i Maćka, mogą powalczyć o podium. Mój typ na dzisiaj
1 - Kamil Stoch
2 - Peter Prevc
3 -Piotr Żyła
4- D.A. Tande
5- Richard Freitag
...7/8 Maciek Kot :)
Oglada ktos moze ? :)

0

Ale ze mnie ciolek xdd sory chłopaki za stracony czas ale od niedawna gram na padzie i nie woedzialem ktorym zmienić ta rubryke na budżet ;)

0

No wlasnie tam niemoge nic zmienic a nwm czemu

0

Jak zarządzać budżetem w fifa 17 kariera menadżera? Chodzi oto zeby np z pieniędzy na transfery odjąć i dac na pensje dla piłkarzy

0

W takim razie za Mashe Pique a za Rafinhe Denis :)

0

A sory panowie, nie zobaczyłem listy powołanych ;) Mam nadzieję, że wybaczycie wpadkę ;)

0

Chciałbym taki składzik na Eibar:
ter Stegen; Aleix, Masherano, Mathieu, Alba; Gomes, Rakitić, Rafinha; Messi, Paco, Neymar

1

odpowiedz do szogetyn, PheNOmeN sorki pomylka

2

No chyba nie sądzisz, że nie jest lepszy XD nie przesadzaj

0

Kurcze bedzie ciężko ale z drugiej strony w pierwszej serii mial niekorzytne warunki a w jego przypadku ma to duze znaczenie. Obstawiam 123 metry Dawida ale oby więcej

0

Mimo wszystko lepszy od Leo heh ;) Tak na poważnie to na ta chwile chlopak sie nie lapie do top 10 najlepszych. Zastanawiam sie czy jesli dalej tak bedzie gral to czy bedzie w 3 do ZP xd

1

Jak tam The Best? Bryluje i miesza tych ogórków z Malagi ? ;)

9

Ale dla jakiej druzyny Messi nie jest koszmarem? Hehe ;)

1

Może nie wszytskie ale trochę powienien to ograniczyc

1

Dokładnie, ludzie tutaj krytykują Gomesa a Denis gra jeszcze gorzej, nic nie wnosi do gry... Jak już mówiłem dla mnie na ten moment koło Iniesty powienien grać Rafinha, chłopak chociaż coś czasami weźmie na siebie, walczy, napędza akcje, ładnie podaje choć wiadomo jeszcze może (musi?) się poprawić

0

Ja myślę, ze za rok dwa to kogoś porządnego (np.Coutinho) kupimy do pomocy

0

Również pozdrawiam ;)

0

Denis nic nie wprowadza do gry, na ten moment Rafinha wiele lepszy... Próbuje chociaż coś rozegrać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co oznacza to machanie chusteczkami? :D

0

Nie przesadzaj, na pewno jest progres ;)

1

No i po co zaczynać taką dyskusje. Bądźmy mądrzejsi od tych z notatnika i nie piszmy takich głupot tylko interesujmy się i zachwycajmy grą naszej ukochanej BARCELONY :)

1

Bardzo fajnie się wypowiedziałeś! POPIERAM :)

0

To już kolejny mecz,( 3 Barcy i ten wczorajszy Realu, które oglądałem) w którym sędzia wykonuje dobrze swoją pracę. BRAWO, może coś sie zmieni, oby!

0

Leo z bara ;) nie da sobie w kasze dmuchać heh

0

Już coś powiedział Leo na ucho :) PRZYJACIELE :)

0

Dołączam się do pytania

0

Dobra Panie i Panowie! Czas na przełamanie tej klątwy, dzisiaj Blaugrana pokaże prawdziwy futbol! Visca el Barca! Visca el Catalunya!

0

Mimo wszystko Roberto to nie defensor na miarę Barcy i w meczach z lepszymi rywalami popełnia błędy. Co do Vidala to widzisz sam jak "chętnie" Lucho na niego stawia, a bez minut na boisku chłopak nie utrzyma formy, treningi to nie to samo.
Co do tych twoich żalów do pomocników. Iniesta tak, ma już swoje lata ale jednak nadal zachwyca i jak sam powiedział czuje się nieźle, Rakitić... to jego pierwszy słabszy okres w Barcelonie, jak był w najwyższej formie to pewnie nie narzekałeś na niego a rozgrywać piłkę potrafi, daj mu czas bo każdemu piłkarzowi przytrafia się słabszy okres. Teraz Gomes... nie chcę go bronić, bo sam uważam, że gra słabo ale mieliśmy już wiele dowodów na to, że czasami ciężko od razu prezentować świetną formę po przyjściu do nowego zespołu (np. L. Suarez), poza tym to młody zawodnik i jestem pewny, że będzie już tylko lepiej...coż zobaczymy. Rafinha to przecież młody gracz, który cały czas się rozwija, to samo Denis więc nie jest tak źle z tą naszą pomocą. Choć wcale nie mówię, że nie chciałbym Coutinho, chciałbym ale licz się z tym, że Liverpool go w promocji nam go nie da, ok.70-80 mln na pewno zawołają, jak nie więcej.
Każdy ma swoje zdaniem ja sądzę, że bardziej potrzebny jest nam prawy obrońca a wydawanie tylu pieniędzy na kolejnego pomocnika nie jest teraz konieczne.

0

W tym momencie najbardziej potrzeba nam prawego obrońcy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?