Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra ktoś może w Call of Duty Black Ops 2 na kompie? ;)
1
Jak zwykle podam skład, który chętnie bym zobaczył ;)
Cillessen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitić; MSN
VeB!
0
Chciałbym aby Barca ich zmiażdżyła. Będzie cięzko ale marze o tym, tak z 3-0 dla nas. Zobaczymy
1
Teraz jeśli przegrają to już wiadomo co będzie pisane na notatniku ;)
0
I ta wypowiedź powinna zamknąć wszelkie spekulacje. Barca go chce a on chce zostać, więc kontrakt zostanie podpisany. Dziekuje.
0
Dzięki panowie :) Obejrzyjcie sobie w wolnym czasie te filmy, które napisałem, naprawdę warto ;)
0
Aż ty smieszku
0
Takie drugie Leicester ;) Nie no, nie dla mnie ale awans do PL to coś fajnego
1
Osobiście bardzo liczę na Celte. Może jakieś zwycięstwo u siebie 1-0 i porażka na Bernabeu 1-2 i awansik . coś takiego ;)
0
Polecicie jakiś film warty obejrzenia? Najlepiej na faktach jakis sensacyjny, thriller czy coś tego stylu. Byle coś się tam działo ;)
Ja od siebie mogę polecić "Niemożliwe" - film na faktach, robi wrażenie, "Misja Afganistan" - odcinkowy, KAPITALNY
0
Dzięki za te propozycję! Kurcze, chciałbym coś fajnego zagrać
0
To już trochę nierealne, nie lubie tak grać ;) Ale jak kto woli, powodzenia w zdobyciu majstra! ;)
0
No też ciekawy projekt;)
0
Też zastanawiam się nad Liverpoolem ale zobaczymy. Czekam na jakiejś propozycję ;)
0
Zastanawiam się kim zagrac karierę menadżera w FIFA 17. Macie może jakieś ciekawe propozycje?
1
Hahaha dokładnie!
A tak na poważnie to mogą pomarzyć. Leo jeśłi odejdzie to tylko do Argentyny na koniec kariery.
4
Moim zdaniem Rafinha jest na ten moment lepszy od Denisa (przynajmniej więcej daje drużynie) i to on powinien teraz wystepować obok Iniesty w ważniejszych meczach. Oczywiście to tylko moje zdanie ;)
2
U mnie tez w fife w pierwszym. Zmiennikiem jest Aurier a Roberto przesunalem do pomocy ; )
0
Ja błagam żeby chociaż na ławce był Aleix. Ale może pierwszy skład na Anoeta, kto wie...
4
BRAWOOO!! PIĘKNIE ALEIX!!!!!!
0
Rafinha... na tej pozycji co dzisiaj gra to nie jest pozycja dla niego. Powinien grać na pozycji Gomesa...
0
No ja zdecydowałem sie na Barce
0
Mam nadzieję na takie zestawienie:
Cillesen; Vidal, Masherano, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rafinha; MSN
VEB!
0
Vidal??? :o OMG
21
Komentarz usunięty
0
Moim zdaniem Rafinha nie zagrał wclae źle, na pewno dał zespołowi więcej niż Gomes czy Denis Suarez z Villarealem. Mysle ze Rafinha jest lepszy na ten moment niż Denis
0
Kapitalnie - tak jednym słowem ;)
0
No i brawo, kompletny mecz! iść za ciosem teraz
1
HAHAHAHAH BRAWO LEO1!
0
Najlepsza drużyna na świecie prowadzi 2-0 BRAWO BARCA! Niestety ale Barca to za wysokie progi dla Athleticu