0

Gra ktoś może w Call of Duty Black Ops 2 na kompie? ;)

1

Jak zwykle podam skład, który chętnie bym zobaczył ;)
Cillessen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rakitić; MSN
VeB!

0

Chciałbym aby Barca ich zmiażdżyła. Będzie cięzko ale marze o tym, tak z 3-0 dla nas. Zobaczymy

1

Teraz jeśli przegrają to już wiadomo co będzie pisane na notatniku ;)

0

I ta wypowiedź powinna zamknąć wszelkie spekulacje. Barca go chce a on chce zostać, więc kontrakt zostanie podpisany. Dziekuje.

0

Dzięki panowie :) Obejrzyjcie sobie w wolnym czasie te filmy, które napisałem, naprawdę warto ;)

0

Aż ty smieszku

0

Takie drugie Leicester ;) Nie no, nie dla mnie ale awans do PL to coś fajnego

1

Osobiście bardzo liczę na Celte. Może jakieś zwycięstwo u siebie 1-0 i porażka na Bernabeu 1-2 i awansik . coś takiego ;)

0

Polecicie jakiś film warty obejrzenia? Najlepiej na faktach jakis sensacyjny, thriller czy coś tego stylu. Byle coś się tam działo ;)
Ja od siebie mogę polecić "Niemożliwe" - film na faktach, robi wrażenie, "Misja Afganistan" - odcinkowy, KAPITALNY

0

Dzięki za te propozycję! Kurcze, chciałbym coś fajnego zagrać

0

To już trochę nierealne, nie lubie tak grać ;) Ale jak kto woli, powodzenia w zdobyciu majstra! ;)

0

No też ciekawy projekt;)

0

Też zastanawiam się nad Liverpoolem ale zobaczymy. Czekam na jakiejś propozycję ;)

0

Zastanawiam się kim zagrac karierę menadżera w FIFA 17. Macie może jakieś ciekawe propozycje?

1

Hahaha dokładnie!
A tak na poważnie to mogą pomarzyć. Leo jeśłi odejdzie to tylko do Argentyny na koniec kariery.

4

Moim zdaniem Rafinha jest na ten moment lepszy od Denisa (przynajmniej więcej daje drużynie) i to on powinien teraz wystepować obok Iniesty w ważniejszych meczach. Oczywiście to tylko moje zdanie ;)

2

U mnie tez w fife w pierwszym. Zmiennikiem jest Aurier a Roberto przesunalem do pomocy ; )

0

Ja błagam żeby chociaż na ławce był Aleix. Ale może pierwszy skład na Anoeta, kto wie...

4

BRAWOOO!! PIĘKNIE ALEIX!!!!!!

0

Rafinha... na tej pozycji co dzisiaj gra to nie jest pozycja dla niego. Powinien grać na pozycji Gomesa...

0

No ja zdecydowałem sie na Barce

0

Mam nadzieję na takie zestawienie:
Cillesen; Vidal, Masherano, Umtiti, Alba; Busquets, Iniesta, Rafinha; MSN
VEB!

0

Vidal??? :o OMG

21

Komentarz usunięty

0

Moim zdaniem Rafinha nie zagrał wclae źle, na pewno dał zespołowi więcej niż Gomes czy Denis Suarez z Villarealem. Mysle ze Rafinha jest lepszy na ten moment niż Denis

0

Kapitalnie - tak jednym słowem ;)

0

No i brawo, kompletny mecz! iść za ciosem teraz

1

HAHAHAHAH BRAWO LEO1!

0

Najlepsza drużyna na świecie prowadzi 2-0 BRAWO BARCA! Niestety ale Barca to za wysokie progi dla Athleticu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?