Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahahahah XDDD Brawa dla redakcji! Naprawdę mnie rozbawiliście! ;) ;) XDDD
0
Mam paragon!
Wielkie dzieki ! :)
0
Kupiłem Fife 17 w media expert ale nie udało mi się zainstalowac. Chciałbym się was zapytać czy nie będzie problemu z oddaniem gry i wzięciem z powrotem gotówki? Jak myslicie?
0
Kupiłem Fife 17 w media expert ale nie udało mi się zainstalowac. Chciałbym się was zapytać czy nie będzie problemu z oddaniem gry i wzięciem z powrotem gotówki?
20
Real tylko 2 porażki... trzeba przyznać, że to imponujący wynik
0
Dzięki ! Wesołych!
0
Miałem problem z zainstalowaniem fify 17 z płyty więc pobrałem z internetu pełną wersję i teraz tzreba podać klucz. Chcę podac klucz oryginalny z pudelka ale nie wiem czy dobrze zrobię. Jak myślicie?
0
Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 640
Grafika: NVIDIA GeForce GT 430
0
Cześć zakupiłem fife 17 na pc wersje pudełkową aby nie pobierać i internetu ( mam limit ) . Wkładam pierwszą płyte wyskakuje mi krok instalacji fify 17:
1.Kliknij przycisk dalej
Spowoduje to zainstalowanie aplikacji orgin
2.zaloguj
3.instaluj fife 17
Klikam dalej i nic dalej nie reaguje. Pomóżcie !
0
No też tak myślałem ale nie byłem pewny czy zadziała. Dobra chyba spróbuje bo nic nie idzie :( Dzięki za pomoc Wesołych świąt!
0
Czyli pobrać przez Origin i wpisać kod z pudełka?
0
Kurcze też próbowałem ale nie wiem czy dobrze to robiłem. Możesz powiedzieć jak?
0
Mam problem, a mianowicie kupiłem Fife 17 na PC, wkladam płytę nr 1 do napędu...ładuje sie ładuje i nic :( nie uruchamia mi się te okienko do zainstalowania :(
PROSZĘ POMÓŻCIE :(
0
A grafike to jak sprawdzić ? ;)
0
Procesor to AMD Athlon(tm) II X4 640 3.00 GHz
0
Myślicie, że zainstaluje Fife 17 na komputer bez problemów?
Jest to zwykły ale też nie najgorszy komputer (nie znam się za bardzo na komputerach) .
4 GB RAM
64 Bitowy system operacyjny
20
Życzę wszystkim Cules wesołych i spędzonych z rodziną w przyjemnej atmosferze świąt! :)
3
Najwidoczniej hahahha :D
5
Kapitalnie, że Real w końcu trafił na kogoś mocniejszego. Jeśli będą grać tak jak do tej pory to im nawet szczęście nie pomoże bo Sevilla wcześniej wpakuje pare bramek a nie będzie czekać przed swoim polem karnym :)
27
Real vs SEVILLA? WHAT? :o Perez zapomniał o przelewie?
0
Najprawdopodobniej :)
1
Jestem ciekawy dlaczego go nie lubisz... Chłopak tak się stara dla naszej repki i reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej ale mimo tego wielu Polaków go nie lubi :/
1
Jeśli mielibyście stworzyć listę top 5 najważniejszych piłkarzy w obecnej Barcelonie to jak by wyglądała wasza lista?
Oto moja:
1-Leo Messi
2-Andres Iniesta
2-Sergio Busquets
4-Gerard Pique
5-Luis Suarez
:)
0
gdzie wy oglądacie ten mecz ?
1
Dziękuje za odpowiedzi! :)
0
Czy jeżeli Ronaldo w styczniu dostanie znowu tą nagrode to będzie liczone normalnie, że razem z Leo maja po 5 ZP?
Troche niesprawiedliwe jesli tak...
0
LM to nie LE panie Emery, Barca to nie Dnipro czy Liverpool...
0
Wez nas juz osmieszaj.. co Cie obchodzą biali? Losowanie to losowanie
0
oo to lipa :(
A ta druga ZP co będzie bodajże w styczniu to normalnie gala czy też nie?
0
O której ta ZP? I gdzie można obejrzec transmijsje ?