0

Hahahahah XDDD Brawa dla redakcji! Naprawdę mnie rozbawiliście! ;) ;) XDDD

0

Mam paragon!
Wielkie dzieki ! :)

0

Kupiłem Fife 17 w media expert ale nie udało mi się zainstalowac. Chciałbym się was zapytać czy nie będzie problemu z oddaniem gry i wzięciem z powrotem gotówki? Jak myslicie?

0

Kupiłem Fife 17 w media expert ale nie udało mi się zainstalowac. Chciałbym się was zapytać czy nie będzie problemu z oddaniem gry i wzięciem z powrotem gotówki?

20

Real tylko 2 porażki... trzeba przyznać, że to imponujący wynik

0

Dzięki ! Wesołych!

0

Miałem problem z zainstalowaniem fify 17 z płyty więc pobrałem z internetu pełną wersję i teraz tzreba podać klucz. Chcę podac klucz oryginalny z pudelka ale nie wiem czy dobrze zrobię. Jak myślicie?

0

Procesor: AMD Athlon(tm) II X4 640
Grafika: NVIDIA GeForce GT 430

0

Cześć zakupiłem fife 17 na pc wersje pudełkową aby nie pobierać i internetu ( mam limit ) . Wkładam pierwszą płyte wyskakuje mi krok instalacji fify 17:
1.Kliknij przycisk dalej
Spowoduje to zainstalowanie aplikacji orgin
2.zaloguj
3.instaluj fife 17

Klikam dalej i nic dalej nie reaguje. Pomóżcie !

0

No też tak myślałem ale nie byłem pewny czy zadziała. Dobra chyba spróbuje bo nic nie idzie :( Dzięki za pomoc Wesołych świąt!

0

Czyli pobrać przez Origin i wpisać kod z pudełka?

0

Kurcze też próbowałem ale nie wiem czy dobrze to robiłem. Możesz powiedzieć jak?

0

Mam problem, a mianowicie kupiłem Fife 17 na PC, wkladam płytę nr 1 do napędu...ładuje sie ładuje i nic :( nie uruchamia mi się te okienko do zainstalowania :(
PROSZĘ POMÓŻCIE :(

0

A grafike to jak sprawdzić ? ;)

0

Procesor to AMD Athlon(tm) II X4 640 3.00 GHz

0

Myślicie, że zainstaluje Fife 17 na komputer bez problemów?
Jest to zwykły ale też nie najgorszy komputer (nie znam się za bardzo na komputerach) .
4 GB RAM
64 Bitowy system operacyjny

20

Życzę wszystkim Cules wesołych i spędzonych z rodziną w przyjemnej atmosferze świąt! :)

3

Najwidoczniej hahahha :D

5

Kapitalnie, że Real w końcu trafił na kogoś mocniejszego. Jeśli będą grać tak jak do tej pory to im nawet szczęście nie pomoże bo Sevilla wcześniej wpakuje pare bramek a nie będzie czekać przed swoim polem karnym :)

27

Real vs SEVILLA? WHAT? :o Perez zapomniał o przelewie?

0

Najprawdopodobniej :)

1

Jestem ciekawy dlaczego go nie lubisz... Chłopak tak się stara dla naszej repki i reprezentuje nasz kraj na arenie międzynarodowej ale mimo tego wielu Polaków go nie lubi :/

1

Jeśli mielibyście stworzyć listę top 5 najważniejszych piłkarzy w obecnej Barcelonie to jak by wyglądała wasza lista?

Oto moja:
1-Leo Messi
2-Andres Iniesta
2-Sergio Busquets
4-Gerard Pique
5-Luis Suarez
:)

0

gdzie wy oglądacie ten mecz ?

1

Dziękuje za odpowiedzi! :)

0

Czy jeżeli Ronaldo w styczniu dostanie znowu tą nagrode to będzie liczone normalnie, że razem z Leo maja po 5 ZP?
Troche niesprawiedliwe jesli tak...

0

LM to nie LE panie Emery, Barca to nie Dnipro czy Liverpool...

0

Wez nas juz osmieszaj.. co Cie obchodzą biali? Losowanie to losowanie

0

oo to lipa :(
A ta druga ZP co będzie bodajże w styczniu to normalnie gala czy też nie?

0

O której ta ZP? I gdzie można obejrzec transmijsje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?