Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W przypadku kiedy Barca bedzie bronić tak właśnie będzie. Niemniej jednak w ataku bedzie wygladac to tak jak na powyższym obrazku :)
0
Historia Vidala...dobre mi to. Co drugi komentarz po jego wystepieto były skargi na to, że nie prezentuje sie dobrze w defensywie... Wiec zastanówcie się czego chcecie. U mnie najpierw trzeba brać pod uwagę umiejetności defensywne a dopiero potem ofensywne. Bo w koncu to OBROŃCA, jego zadaniem jest bronić po pierwsze...Alves był chyba jedynym bocznym obrońcą który prezentowal sie dobrze tu i tu, teraz już takiego piłkarza nie ma, nawet Dani troche spuścil z tonu. Marcelo swietnie w ofensywie ale w defensywie już nie, przez co czesto jest krytykowany. Moim faworytem jest Bellerin bo to jest obrońca a nie skrzydłowy z którego na sile próbuje sie zrobić obrońce. Żaden Cancelo czy itakiego typu zawodnik. Ewentualnie Walker móglby byc ale wątpie w jego ściągniecie
0
My potrzebujemy prawego OBRONCY a nie prawego skrzydlowego z dobrym dryblingiem i uderzeniem. Eh...
1
I jeszcze, żę od 2-3 lat Barca jedzie na farcie HAHAHAHAHAHAHAHAH xd
0
Własnie na fioletowej przeczytałem, że Atletico "WYPINA SIĘ" Barcelonie za każdym razem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Ależ świeżości wniósł Rakitić do naszej gry....
0
I ruskie napisy................. WKURZA MNIE TO!
0
Kiedy lecą milionerzy? ;D
3
Komentarz usunięty
0
Cules!
Dzisiaj całym sercem (jak zawsze) za naszą ukochaną DUMĄ KATALONII !
0
Dlaczego? :dddddd
0
Własnie sie dowiedziałem, ze na KODI mozesz obejrzec. Wystarczy pobrac ten program i masz tam wszytsko za frajer :D
0
Panie i Panowie, można może już gdzieś w necie zobaczyć Pitbulla niebezpieczne kobiety? :D
0
Wzięło na wspomnienia... :( Na zawsze w naszych sercach
1
Podrzuci ktos jakas fajną muzykę z fajnym przesłaniem czy coś takiego ;) Oczywiście po polsku :D
0
Siemka, mógłby mi ktoś podać ładne wyjaśnienie "Co to jest kontrola graniczna"? Nie wiem jak to napisać, a muszę ułozyć pytanie
0
Strzelimy jedną bramke i 2-1 to jest naprawde niezly wynik. Ale weź tu strzel z taka grą i nie strac gola z taka obrona :/ VeB!
0
Mnie boli to, że nie doskakujemy bardzo wysoko w pressingu i nie zmuszamy PSG do wybica piłki. Odpuszczamy i pozwalamy im spokojnie wyprowadzić piłkę, czyli wkurza mnie to samo co Ciebie
0
W drugeij polowie ;)
0
Dobra nie podniecaj sie już tym PSG, siadli i pomysl ile sil stracili. W drugiej polowie bedą człapać
0
Cules, poratujcie linkiem do meczu z polskim komem bo mój zawiodł :/... Plisska
0
Cules, poratujcie linkiem do meczu z polskim komem bo mój zawiodł :/
0
Zabierz ją do Paryża a na dzień kobiet do Barcelony :) (Pozdro dla kumatych) ;)
0
Ciekawe jak to teraz bedzie z Cillessenem... Finał PK dopiero w maju a więc chyba będzie grał czasami w lidze, co o tym myślicie?
0
I tak nic z trgo nie wyjdzie
0
Ale ma tak mocną pozcyje w klubie że zaden inny zawodnik go nie wygryzie narazie
0
Panowie link do meczu? Mój włąsnie zawiódł. PLISSS :)
0
Zauważyliście jak Roberto dał mu zejść na lewą? Kompletnie bez przeszkód Carasco :/ oj Roberto! :
0
Panowie, chciałbym wykupić sobie pakiet internetowy w mix plusie. A więc wpisuje kod i co dalej? wystarczy włączyć transfer danych czy jeszcze coś? Pytam bo niedawno coś mi się nie udało i straciłem kase na koncie tylko. Z góry dzieki za pomoc :)
0
Ja również! ;) Miłego oglądania i zwycięstwa Blaugrany oczywiście! PS. SObie też tego życzę hah :)