0

W przypadku kiedy Barca bedzie bronić tak właśnie będzie. Niemniej jednak w ataku bedzie wygladac to tak jak na powyższym obrazku :)

0

Historia Vidala...dobre mi to. Co drugi komentarz po jego wystepieto były skargi na to, że nie prezentuje sie dobrze w defensywie... Wiec zastanówcie się czego chcecie. U mnie najpierw trzeba brać pod uwagę umiejetności defensywne a dopiero potem ofensywne. Bo w koncu to OBROŃCA, jego zadaniem jest bronić po pierwsze...Alves był chyba jedynym bocznym obrońcą który prezentowal sie dobrze tu i tu, teraz już takiego piłkarza nie ma, nawet Dani troche spuścil z tonu. Marcelo swietnie w ofensywie ale w defensywie już nie, przez co czesto jest krytykowany. Moim faworytem jest Bellerin bo to jest obrońca a nie skrzydłowy z którego na sile próbuje sie zrobić obrońce. Żaden Cancelo czy itakiego typu zawodnik. Ewentualnie Walker móglby byc ale wątpie w jego ściągniecie

0

My potrzebujemy prawego OBRONCY a nie prawego skrzydlowego z dobrym dryblingiem i uderzeniem. Eh...

1

I jeszcze, żę od 2-3 lat Barca jedzie na farcie HAHAHAHAHAHAHAHAH xd

0

Własnie na fioletowej przeczytałem, że Atletico "WYPINA SIĘ" Barcelonie za każdym razem XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Ależ świeżości wniósł Rakitić do naszej gry....

0

I ruskie napisy................. WKURZA MNIE TO!

0

Kiedy lecą milionerzy? ;D

3

Komentarz usunięty

0

Cules!

Dzisiaj całym sercem (jak zawsze) za naszą ukochaną DUMĄ KATALONII !

0

Dlaczego? :dddddd

0

Własnie sie dowiedziałem, ze na KODI mozesz obejrzec. Wystarczy pobrac ten program i masz tam wszytsko za frajer :D

0

Panie i Panowie, można może już gdzieś w necie zobaczyć Pitbulla niebezpieczne kobiety? :D

0



Wzięło na wspomnienia... :( Na zawsze w naszych sercach

1

Podrzuci ktos jakas fajną muzykę z fajnym przesłaniem czy coś takiego ;) Oczywiście po polsku :D

0

Siemka, mógłby mi ktoś podać ładne wyjaśnienie "Co to jest kontrola graniczna"? Nie wiem jak to napisać, a muszę ułozyć pytanie

0

Strzelimy jedną bramke i 2-1 to jest naprawde niezly wynik. Ale weź tu strzel z taka grą i nie strac gola z taka obrona :/ VeB!

0

Mnie boli to, że nie doskakujemy bardzo wysoko w pressingu i nie zmuszamy PSG do wybica piłki. Odpuszczamy i pozwalamy im spokojnie wyprowadzić piłkę, czyli wkurza mnie to samo co Ciebie

0

W drugeij polowie ;)

0

Dobra nie podniecaj sie już tym PSG, siadli i pomysl ile sil stracili. W drugiej polowie bedą człapać

0

Cules, poratujcie linkiem do meczu z polskim komem bo mój zawiodł :/... Plisska

0

Cules, poratujcie linkiem do meczu z polskim komem bo mój zawiodł :/

0

Zabierz ją do Paryża a na dzień kobiet do Barcelony :) (Pozdro dla kumatych) ;)

0

Ciekawe jak to teraz bedzie z Cillessenem... Finał PK dopiero w maju a więc chyba będzie grał czasami w lidze, co o tym myślicie?

0

I tak nic z trgo nie wyjdzie

0

Ale ma tak mocną pozcyje w klubie że zaden inny zawodnik go nie wygryzie narazie

0

Panowie link do meczu? Mój włąsnie zawiódł. PLISSS :)

0

Zauważyliście jak Roberto dał mu zejść na lewą? Kompletnie bez przeszkód Carasco :/ oj Roberto! :

0

Panowie, chciałbym wykupić sobie pakiet internetowy w mix plusie. A więc wpisuje kod i co dalej? wystarczy włączyć transfer danych czy jeszcze coś? Pytam bo niedawno coś mi się nie udało i straciłem kase na koncie tylko. Z góry dzieki za pomoc :)

0

Ja również! ;) Miłego oglądania i zwycięstwa Blaugrany oczywiście! PS. SObie też tego życzę hah :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?