Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma co się bawić w wypożyczenia... sprzedać za co najmniej 10 mln, tak samo powinien odejść Mathieu za 10, Denis za 25, Rakitic lub Gomes za 40? Arda za 35-40 a Samper i Marlon oraz klasowy pomocnik, Deulofeu, stoper na poziomie Umtitiego (chciałbym Laporte) i PO powinni zawitać
3
Ja powiem więcej, Barcelona nigdzie nie "poszła", ten sezon może jeszcze być udnany
0
Dziękuje bardzo za MĄDRE odpowiedzi :)
0
Ubrudziły mi się (kawałek na czubku) białe FLUXY (buty). One są z siatki...nie wiem nawet co to jest ale chyba jakiś smar, wiecie może jak mogę to skutecznie umyć/ usunąć? Będę bardzo wdzięczny za pomoc... Czekam na odpowiedzi :)
1
No tak ale mi sie ubrudzily jakims smarem i teraz nie wiem co
1
Ubrudziły mi się (kawałek na czubku) białe FLUXY (buty). One są z siatki...nie wiem nawet co to jest ale chyba jakiś smar, wiecie może jak mogę to skutecznie umyć/ usunąć? Będę bardzo wdzięczny za pomoc
0
Dobra, dzieki za wszystkie opinie :/
0
Kto się zna niech powie:
Polski - około 95%
Historia i Wos - około 70%
Przyrodnicze - około 50%
Matma - około 35%
Takie wyniki z testów gimnazjalnych są dobre czy raczej złe?
0
Jakiś stream do meczu w dobrej jakosci, angielski komentarz
3
Dawno szansy nie otrzymał Cillesen, szkoda bo fajnie bronił w PK. Powinien dostawać szansę w lidze niekiedy
0
Bardzo wierzę w remontadę! VAMOS BARCA!
2
Top 5 najlepszych sedziów w Europie na ten moment według was?
Według mnie:
1 - Nicola Rizzoli
2 - Szymon Marciniak
3 - Cüneyt Çakir
4 - Björn Kuipers
5 - Felix Brych
2
Dziwne, że wogóle napisałeś "trzeba kibicować drużynom z Hiszpanii" :o
2
Ja przeważnie Allegro albo lokalny sklep w mieście. Chyba, że chodzi ci o piłkarskie...to wtedy R-gol, Teamsports, FabrykaFutbolu
0
Siemka !
Sprawdzałem już sobie odpowiedzi i historia 71% a Polski- UWAGA 100% z zamkniętych :D
13
Wybacz, ale ja jako kibic Barcelony nigdy nie będę kibicował Realowi aby zdobył LM
0
No i niech jutro Barca dostanie karnego z kapelusza albo niech sedzai wyrzuci kogos z Juve niesprawiedliwie z boiska.. Biali dalej beda mowic o uefalonie. Oni naprawde nie maja rozumu
0
Pozostaje nam mieć nadzieję, że tak nie jest :)
0
Dzięki bardzo! Najłatwiejsze czeka nas jutro :D
4
Chciałbym aby mistrzostwo Polski zdobył ktoś z dwójki LECH-LEGIA. Dlaczego? Fajnie by było zobaczyć polską drużynę w LM i wygrywającą jakis mecz lub grającą jak równy z równym z kimś ze światowego topu. Dokładnie tak jak robiła to Legia w tym sezonie, niestety Jaga i Lechia raczej nic by nie zwojowały i raczej wogóle nie dostały się do LM
1
Valverde pierwszym a asystentem Unzue i lecimy Barca! Najwyżej gdy odejdzie Valverde to wtedy Unzue powinien objąć stanowsiko pierwszego
1
Wiadomo, że to nie Leo jest od ustalania składu czy innych tego typu rzeczy ale Messi tego nie robi. Swoją grą zasłużył na to, że w większości przypadkow sam decyduje czy gra w danym meczu czy nie. Ogolnie chodzi mi o to ze ma bardzo silną pozycje w Barcelonie, smiem twierdzic ze mocniejsza niz sam trener ale to chyba nikomu nie przeszkadza, bo Argentyńczykowi nie odbija palma. :)
1
Dlaczego ma podporządkować sobie Messiego? Leo jest najlepszym i dojrzalym graczem, który nie odwala nie wiadomo co i zasługuje na mocna pozycję w Barcelonie. Inni gracze muszą się słuchać trenera
0
Przecież gram w 17 i jakoś ich nie widzę :/ Chyba ze trzeba odblokowac jakos
0
Mam dwa pytania dotyczące fify 17:
1. Zastanawia mnie dlaczego Barcelona nie ma tego trzeciego (błękitnego) kompletu strojów ?
2. Dlaczego tak zepsuli te karne, zawodnicy strzelają jak jakieś drewna, kompletnie nie realistycznie, już w poprzednich wersjach fify było to lepsze...
6
Fajnie odpowiedział na pytanie o słowa ENRIQUE, żadnej spiny jaką większość zawodników by miała... KLASA
0
Okej, dzięki bardzo. Obejrzymy :)
2
Dzięki bardzo, chyba się zdecyduje :)
0
tak w skrócie... o czym jest ten film?
0
Oglądałem każda :)