0

Nie ma co się bawić w wypożyczenia... sprzedać za co najmniej 10 mln, tak samo powinien odejść Mathieu za 10, Denis za 25, Rakitic lub Gomes za 40? Arda za 35-40 a Samper i Marlon oraz klasowy pomocnik, Deulofeu, stoper na poziomie Umtitiego (chciałbym Laporte) i PO powinni zawitać

3

Ja powiem więcej, Barcelona nigdzie nie "poszła", ten sezon może jeszcze być udnany

0

Dziękuje bardzo za MĄDRE odpowiedzi :)

0

Ubrudziły mi się (kawałek na czubku) białe FLUXY (buty). One są z siatki...nie wiem nawet co to jest ale chyba jakiś smar, wiecie może jak mogę to skutecznie umyć/ usunąć? Będę bardzo wdzięczny za pomoc... Czekam na odpowiedzi :)

1

No tak ale mi sie ubrudzily jakims smarem i teraz nie wiem co

1

Ubrudziły mi się (kawałek na czubku) białe FLUXY (buty). One są z siatki...nie wiem nawet co to jest ale chyba jakiś smar, wiecie może jak mogę to skutecznie umyć/ usunąć? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

0

Dobra, dzieki za wszystkie opinie :/

0

Kto się zna niech powie:
Polski - około 95%
Historia i Wos - około 70%
Przyrodnicze - około 50%
Matma - około 35%

Takie wyniki z testów gimnazjalnych są dobre czy raczej złe?

0

Jakiś stream do meczu w dobrej jakosci, angielski komentarz

3

Dawno szansy nie otrzymał Cillesen, szkoda bo fajnie bronił w PK. Powinien dostawać szansę w lidze niekiedy

0

Bardzo wierzę w remontadę! VAMOS BARCA!

2

Top 5 najlepszych sedziów w Europie na ten moment według was?
Według mnie:
1 - Nicola Rizzoli
2 - Szymon Marciniak
3 - Cüneyt Çakir
4 - Björn Kuipers
5 - Felix Brych

2

Dziwne, że wogóle napisałeś "trzeba kibicować drużynom z Hiszpanii" :o

2

Ja przeważnie Allegro albo lokalny sklep w mieście. Chyba, że chodzi ci o piłkarskie...to wtedy R-gol, Teamsports, FabrykaFutbolu

0

Siemka !
Sprawdzałem już sobie odpowiedzi i historia 71% a Polski- UWAGA 100% z zamkniętych :D

13

Wybacz, ale ja jako kibic Barcelony nigdy nie będę kibicował Realowi aby zdobył LM

0

No i niech jutro Barca dostanie karnego z kapelusza albo niech sedzai wyrzuci kogos z Juve niesprawiedliwie z boiska.. Biali dalej beda mowic o uefalonie. Oni naprawde nie maja rozumu

0

Pozostaje nam mieć nadzieję, że tak nie jest :)

0

Dzięki bardzo! Najłatwiejsze czeka nas jutro :D

4

Chciałbym aby mistrzostwo Polski zdobył ktoś z dwójki LECH-LEGIA. Dlaczego? Fajnie by było zobaczyć polską drużynę w LM i wygrywającą jakis mecz lub grającą jak równy z równym z kimś ze światowego topu. Dokładnie tak jak robiła to Legia w tym sezonie, niestety Jaga i Lechia raczej nic by nie zwojowały i raczej wogóle nie dostały się do LM

1

Valverde pierwszym a asystentem Unzue i lecimy Barca! Najwyżej gdy odejdzie Valverde to wtedy Unzue powinien objąć stanowsiko pierwszego

1

Wiadomo, że to nie Leo jest od ustalania składu czy innych tego typu rzeczy ale Messi tego nie robi. Swoją grą zasłużył na to, że w większości przypadkow sam decyduje czy gra w danym meczu czy nie. Ogolnie chodzi mi o to ze ma bardzo silną pozycje w Barcelonie, smiem twierdzic ze mocniejsza niz sam trener ale to chyba nikomu nie przeszkadza, bo Argentyńczykowi nie odbija palma. :)

1

Dlaczego ma podporządkować sobie Messiego? Leo jest najlepszym i dojrzalym graczem, który nie odwala nie wiadomo co i zasługuje na mocna pozycję w Barcelonie. Inni gracze muszą się słuchać trenera

0

Przecież gram w 17 i jakoś ich nie widzę :/ Chyba ze trzeba odblokowac jakos

0

Mam dwa pytania dotyczące fify 17:
1. Zastanawia mnie dlaczego Barcelona nie ma tego trzeciego (błękitnego) kompletu strojów ?

2. Dlaczego tak zepsuli te karne, zawodnicy strzelają jak jakieś drewna, kompletnie nie realistycznie, już w poprzednich wersjach fify było to lepsze...

6

Fajnie odpowiedział na pytanie o słowa ENRIQUE, żadnej spiny jaką większość zawodników by miała... KLASA

0

Okej, dzięki bardzo. Obejrzymy :)

2

Dzięki bardzo, chyba się zdecyduje :)

0

tak w skrócie... o czym jest ten film?

0

Oglądałem każda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?