Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podaj mi odpowiedników Isco, Vasqueza, Casemiro, Asensio u nas :) nie mowie ze nie ma, może ja zapomniałem. Jak dla mnie tylko Rafinha
0
Słyszałem ze Koeln Olkowskiego odda, wiec moze on ? Moze grac tez na skzydle a Bara takich lubi
1
To ten co niedawno mówił ze nie może się zachowywać w zły sposób bo jest kapitanem realu i Hiszpanii ?
1
Widzę, wypredaz w Barcelonie trwa nadal... ja naprawdę nie wiem (pewnie nie tylko ja) co oni widza w tym Bellerinie, to już przecież tańszy będzie Kedziora z Lecha, podobny poziom i sylwetka tez w miarę podobna
0
Serio? :( A wiadomo może już kiedy następny?
0
Teraz bedzie przerwa w Skazany na smierć? Czy normalnie odcinek we wtorek?
0
#Napiwno zostaną ukarani, już to widzę...
1
Co powiecie na taką podstawową jedenastkę w przyszłym sezonie?
ter Stegen; Walker, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Roberto, Iniesta, Messi, Neymar, Suarez
Ławka: Cillessen, Vidal, Sanchez, Seri, Rakitić, Rafinha, Gomes, Paco
0
Albo z 2014 roku
0
Spadać Denisa, który nic nam nie daje i z tych pieniędzy dołożyć i kupić Verattiego
0
Jak mnie denerwuje pisanie "wypożyczyć Rafinhe, dac szanse Denisowi"... to Rafa bardziej zasłużył na Barce niz Denis, w grze brazylijczyka widać ogromną wole walki i chęć ciągnięcia akcji do przodu. Denis podaje tylko do najbliższego kolegi...niestety ale z niego nowego Iniesty nie będzie a Rafinha, mam nadzieje ze mega odpali choc w tym sezonie grał dobrze.
0
Gdzie mogę obejrzeć walki KSW 39?
Pomożecie? ;)
4
Niech będzie ERNEST xd
0
Przeczytaj artykuł.
5
Tak jest hahahah, a po wygraniu trypletu będzie pierwszy, która napisze "zawsze w niego wierzyłem, wielki trener!" XD
0
VALVERDE fichado!
Powodzenia Ernest!
0
Zegnaj "wuefisto" :P
Tak na serio to naprawdę Dziękuję ze te 3 piękne sezony, za Barcelonę grająca pięknie... Vamos Luis Enrique!
0
Dzieki wielkie Sebo
31
Wstyd mi za rodaków którzy tam siedzieli i gwizdali na Mameda...
0
Nie dziękuje! ;)
Ofensywny pomocnik, za napastnikiem lub po prostu w środku ;) A ty?
0
a Popek nie? Oboje są siebie warci XD
0
Tak jest. Oglądaj, aj jutro też gram, już o 11:00 pierwszy gwizdek a to liga wojewodzka wiec nie ogórki aż takie ;P
2
Poproszę link do KSW jeśli ktoś ma ;( zalezy mi ;)
0
Panowie, poratujcie linkiem do ksw ;)
0
Kurde, ma ktoś transisje KSW?
0
Mógłby mi ktoś napisać każą walke KSW . W kolejności, walka po walce. Z góry dzięki
0
Skład na Alaves:
Cillessen; Alba, Umtiti, Pique, Mascherano; Busquets, Iniesta, Rakitić; Messi, Paco, Neymar
10
Zapomnieli o meczu bo KSW oglądajo XDDD
0
Bardzo dziękuje ;)
0
Macie jakąś darmową transmisję KSW?