0

Podaj mi odpowiedników Isco, Vasqueza, Casemiro, Asensio u nas :) nie mowie ze nie ma, może ja zapomniałem. Jak dla mnie tylko Rafinha

0

Słyszałem ze Koeln Olkowskiego odda, wiec moze on ? Moze grac tez na skzydle a Bara takich lubi

1

To ten co niedawno mówił ze nie może się zachowywać w zły sposób bo jest kapitanem realu i Hiszpanii ?

1

Widzę, wypredaz w Barcelonie trwa nadal... ja naprawdę nie wiem (pewnie nie tylko ja) co oni widza w tym Bellerinie, to już przecież tańszy będzie Kedziora z Lecha, podobny poziom i sylwetka tez w miarę podobna

0

Serio? :( A wiadomo może już kiedy następny?

0

Teraz bedzie przerwa w Skazany na smierć? Czy normalnie odcinek we wtorek?

0

#Napiwno zostaną ukarani, już to widzę...

1

Co powiecie na taką podstawową jedenastkę w przyszłym sezonie?
ter Stegen; Walker, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Roberto, Iniesta, Messi, Neymar, Suarez

Ławka: Cillessen, Vidal, Sanchez, Seri, Rakitić, Rafinha, Gomes, Paco

0

Albo z 2014 roku

0

Spadać Denisa, który nic nam nie daje i z tych pieniędzy dołożyć i kupić Verattiego

0

Jak mnie denerwuje pisanie "wypożyczyć Rafinhe, dac szanse Denisowi"... to Rafa bardziej zasłużył na Barce niz Denis, w grze brazylijczyka widać ogromną wole walki i chęć ciągnięcia akcji do przodu. Denis podaje tylko do najbliższego kolegi...niestety ale z niego nowego Iniesty nie będzie a Rafinha, mam nadzieje ze mega odpali choc w tym sezonie grał dobrze.

0

Gdzie mogę obejrzeć walki KSW 39?
Pomożecie? ;)

4

Niech będzie ERNEST xd

0

Przeczytaj artykuł.

5

Tak jest hahahah, a po wygraniu trypletu będzie pierwszy, która napisze "zawsze w niego wierzyłem, wielki trener!" XD

0

VALVERDE fichado!
Powodzenia Ernest!

0

Zegnaj "wuefisto" :P
Tak na serio to naprawdę Dziękuję ze te 3 piękne sezony, za Barcelonę grająca pięknie... Vamos Luis Enrique!

0

Dzieki wielkie Sebo

31

Wstyd mi za rodaków którzy tam siedzieli i gwizdali na Mameda...

0

Nie dziękuje! ;)
Ofensywny pomocnik, za napastnikiem lub po prostu w środku ;) A ty?

0

a Popek nie? Oboje są siebie warci XD

0

Tak jest. Oglądaj, aj jutro też gram, już o 11:00 pierwszy gwizdek a to liga wojewodzka wiec nie ogórki aż takie ;P

2

Poproszę link do KSW jeśli ktoś ma ;( zalezy mi ;)

0

Panowie, poratujcie linkiem do ksw ;)

0

Kurde, ma ktoś transisje KSW?

0

Mógłby mi ktoś napisać każą walke KSW . W kolejności, walka po walce. Z góry dzięki

0

Skład na Alaves:
Cillessen; Alba, Umtiti, Pique, Mascherano; Busquets, Iniesta, Rakitić; Messi, Paco, Neymar

10

Zapomnieli o meczu bo KSW oglądajo XDDD

0

Bardzo dziękuje ;)

0

Macie jakąś darmową transmisję KSW?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?