0

Nie potrafią, ale przede wszystkim nie muszą. Niektórzy nawet dobrze polskiego nie umieją a biorą się za j.obcy

25

Szkoda, że ja z Polski...

0

W Realu nie ma miejsca dla Jamesa a dla takiego Ceballosa będzie... już to widzę, zmarnuje tylko lata kariery, ale niech idzie.
PS. W Barcy też go nie widzę, to nie byłoby duże wzmocnienie pola, mamy Roberto, Rafinhe, Denisa i Alenie

0

Niedługo to nie będzie transferów bo żądne klub nie będzie chciał tracić piłkarzy...

0

No i pięknie!

1

Pytanko...

Zenek jest na Disco w KOBYLNICY? :p

0

Pewnie dostanie szansę w pierwszym zespole...

3

Aż tak mądrego zarządu nie mamy ;D

1

spróbuj napisać po naszemu

0

Organizuje zbiórkę pieniędzy na transfer Verattiego. Każdy może się dorzucić, nie ważne ile, ważne, aby coś dać.
Cała suma zostanie przekazana Bartomeu i jego zarządowi, którzy jak wiemy, są w ciężkiej sytuacji finansowej po potwierdzeniu kontraktu Leo Messiego.

0

Zbieramy na Verattiego!

0

Będzie wymówka jeśli przegrają pierwszy mecz... "Ni\o, my graliśmy z United i mieliśmy mniej czasu na odpoczynek" XD

1

Nawet Messi samemu nic nie u gra, potrzebuje jeszcze 10 kolegów, i nie pierdziel, że zawodził czy coś bo stawał na rzęsach, żeby Barca cały czas byla w grze

0

Bo nie istniejemy bez niego niestety, stajemy się wtedy średniakiem :/

3

Leo jest jednynym piłkarzem który może tego wymagać i nie wolno go krytykować, bo bez niego Barcelona by walczyła w Lidze Europy a nie Mistrzów

0

Do zarządu Cię!
Nie, serio, przydałby się tam ktoś kto ma podobny tok myślenia. Musimy stawiać na młodzież...

0

Oprócz Messiego, gdyby nie on to prawdopodbnie Barcelona nie marzyłaby nawet o transferach takich jak Neymar czy Suarez bądź Veratti

0

Dzięki, że bardziej szczegółowo rozjaśniłaś pozostałym użytkownikom mój komentarz, bardziej jego końcówkę, cytuje "a to, że jest łatwiej, gdy znasz angielski to inna sprawa". Napisałaś to samo, próbując MI to wyjaśnić. GDZIE TU LOGIKA?
Ucz się tego angielskiego (też będę!!!) ale też nie zapominaj o czytaniu komentarza ze zrozumieniem co jest częścią nauki JĘZYKA POLSKIEGO :) Nie można zaniedbywać naszego języka! ;)
Pozdrawiam Cię :)

2

Żeby on chociaż tę ławkę grzał hehe ;)

3

Język angielski nie jest obowiązkowy, żyjemy w Polsce a to, że jest łatwiej, gdy znasz angielski to inna sprawa

13

Niby takie śmieszki z tego PEREZA ale tak naprawdę, to chłop ma interesy we krwi i robi to dobrze, bardzo dobrze. Inna sprawa, że niekiedy transfery nie wypalają a Barca dominuje w Hiszapnii

0

Jeśli tak mówił to przepraszam Ciebie, nie wiedziałęm o tym. W takim razie masz racje

0

Pep jest profesjonalistą i robi wszytsko, aby jego teraźniejszy klub miał dobrze

0

Kolego, może ty wiesz o co temu użytkownikowi chodzi? Zaskoczył mnie kompletnie

0

Jak ja nawet nie czytam tych bzdur...

0

Kupiłem go w FIFE do Man Utd ;)

0

HAHAHAHAHHAHAHAH, o co ci chodzi? Gdzie ty tu spine do Ciebie zauważyłes?...:/
Poćwicz czytanie ze zrozumieniem a znajdziesz coś dla siebie w życiu, a o moją przyszłość się nie martw, bo nie sądze, że będziesz lub jesteś "lepszym" człowiekiem

1

Kurde, chłopie trochę dystansu i humory a nie ty spięty jak plandeka w żuku...

0

ee tam, w seniorskiej grać nie umieją :P

0

Dobrzeee, ma stygnąć bo nie lubie gorącej. Kurde się nawet napic nie można takiej, zjem kanapki a ona dopiero się nadaje do wypicia. Więc od razu wole wystudzic ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?