1

To jest ŚMIESZNE

0

Teraz Neymar będzie zarabiał więcej od Leo? Czy jeszcze nie?

0

Tak szczerze...jak myślicie, co Neymara skłoniło do odejścia? Kasa? Przecież w Barcelonie też miał jej jak lodu, fakt nie tyle co w Paryżu, no ale kurde...co chciał to mógł mieć (chyba, że miał w garażu 20 Lambo, a może chciał 30?) no nie wiem...
Może jednak, chciał wyjść z cienia Leo? Ale no Paryż? To krok do tyłu, ZP przez najbliższe myślę 3 lata nie zdobędzie bo będzie ona dla Leo, LM też nie wygra...
Czy jednak to, że Ci Brazylijczycy tam się osiedlili? Naprawdę nie wiem

3

Przepraszam, ale co nam tam informacja dała? Co nas obchodzi co robią w P$G?

0

Jak będziemy liczyć na honor Neymara to możemy się w przyszłości zdziwić, jak będzie kręcił Semedo w klasyku. Dlatego wolałbym, aby ta klauzula była

4

Ja nadal w to nie wierze...

0

Chyba chodzi o baj baj XD

0

P$G tym bardziej nie odda teraz Verratiego, skoro kupili Neymara.

1

Aż mi smutno jak patrzę na to zdjęcie i myślę, że więcej takiego nie będzie... :(

12

Nie przesadzaj już, Figo odszedł do największego rywala/wroga a Neymar idzie gdzie więcej płacą. Jak można porównywać te transfery?

2

No i po co nam prawie 30 letni Di Maria i Paulinho??? Odmładzającym tę kadrę. Ja bym za wszelka cenę chciał ściągnąć Coutinho i Eriksena, trzeciego niech oni już wybiorą, może ten Seri

0

Co Perez? XD

0

Mam nadzieje ze z tym Mbappe to żartu tylko... niech go sobie bierze Real za 150 melonów. Jestem przekonany ze i tak Benzemy nie wygryzie ze składu, i będzie gorszy niż Morata

0

Nadal nie mogę w to uwierzyć, że taki krętacz i oszust był prezydentem tak wielkiego klubu...

0

Hahaha

0

Akurat z tym ze nie przyszedł do nas z miłości tylko dla pieniędzy NIE MASZ racji. Real oferował mu więcej kasy...

1

Jak można mówić o Dybali w kontekście zastąpienia Neymara skoro to nawet nie ta sama pozycja ? Jak Dybala ma grać na skrzydle i to jeszcze lewym ? To już więcej na lewym skrzydle dałby nam Turan chyba XD

0

Gomes nie musi, on formę ma cały rok

0

Dokładnie ! Niech gwiazdeczka zobaczy ze gra w Barcelonie i ten klub nie będzie mu się podporządkowywał. Jak się nie podoba to wyjazd, jedynym niezastąpionym jest Leo, a w porównaniu do niego to Neymar jest jeszcze jak junior

0

Panu Neymarowi już podziękujemy

0

Jestem ciekawy czy by do Leo cos odpowiedział

1

Dziękuje Ci bardzo i również pozdrawiam ! :)

9

Jestem na obozie i nie mogłem oglądać meczu. Mógłby mi ktoś w skrócie napisać jak wyglądała nasza gra w 1 i 2 połowie ?
I jak zagrali Alena, Vermealen, Semedo, Roberto, Digne, Marlon, Rakitic.
Z góry dziękuje

3

Ja bym postawił na Mosesa

0

XD.

0

Oj tak, szambo i giełda, miód malina hahaha. Ale lecznica PLACEBO też śmiechu co nie miara :D

0

No tak myślałem... Trzeba czekać, mam nadizjeę na odcinek jakiś :D

1

Ale mi Denis przypominał wczoraj Neymara swoją grą, te rajdy, bicie rożnego w stylu Neya, coś mi się wydaje, ze stara się go podpatrywać jak kiedyś Jese podpatrywał Ronaldo :D

1

Ja też, najczęściej z dziadkiem hehe ;) Mamy z tego ubaw, ale te najnowsze odcinki niestety trochę gorsze niż stare :/ Do tego już 2 tygodnie nic nie dodali :/

1


Macie link do wystepu Ortoli, moim zdaniem bardzo dobrze zagrał, szczególnie rzuca się w oczy gra nogami, niczym Marc. Do tego na lini też fajnie, co o tym myślicie? Dla mnie zdecydowanie lepszy niż Masip XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?