Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kompletnie nie rozumiem tego przepisu, że tylko dwóch zawodników z poza UE może grać np. w Barcelonie... Przecież to szkodzi futbolowi, co by się stało jeśli byłoby ich, w jednej druzynie 5 czy 6 czy 10? Oni (chłopaki z poza UE) są jacyś inni? Nie mogą korzystać z tego, że mają talent do gry w piłkę?? DRAMAT...
0
Gdzie obejrzę serial Misja Afganistan?
0
Fabregas, Icardi, Bartra, Pedro, Thiago Motta
2
Co to jest "ter" ?
0
Na jakich stronach oprócz TEAMSPORTS, R-gol czy Fabryka Futbolu mogę kupic korki do grania?
0
Okej, więc najprawdopodobniej jest takowy pakiet. Dziękuje bardzo :) A masz w tym pakiecie jeszcze kanały sportowe Polsatu?
0
Wychodzi na to że najtańszy pakiet to 30 zł jednak
0
Okej, już patrzę :)
0
Mam TV w Cyfrowym Polsacie i chciałbym opłacać taki pakiet aby za 15 zł miesięcznie były w nim kanały ELEVEN. Jest taki pakiet możliwy do wykupienia, słyszałem, że tak, własnie za 15 zł.
0
Okej, dzięki :)
5
Dembele ma tatusia? ;) (wiecie o co chodzi) :D
3
Dembele ma Ojca? ;)
0
Kto wcześniej grał w Barcy z nr 15? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Miał Bartra a potem?
0
Dziwilibyscie się mu ? Bo ja nie, płakałbym jak małe dziecko ale żegnał i życzył powodzenia. W City Guardiola z taka paka plus Messi zgarnęli by być może nawet tryplet.
5
Mnie ten gol nie cieszy... WSTYD dla nas, za to co zrobił Suarez
1
Orłowski to mnie zadziwia... bardzo mało wie. Denis ma odejść ?! Skąd te info ? Dlaczego dziwi go zmiana Denisa który grywał dość często na skrzydle za deulofeu
10
Ooo idzie rekin biznesu
0
Może dopiero jak wyjdą na murawe to włączą
0
Czekaj bo nie rozumiem, powinien być na 403 czy gdzieś przełączyć?
0
Czyli jak mam CYFROWY POLSAT to wystarczy włączyć 403 i tam leci?
0
Mecze też można oglądać?
EDIT: Już wiem, że tak. Sorki ;)
a dasz link gdzie to pobrać i czy szybko ogarnę żeby obejrzeć klasyk dzisiaj?
0
Bardzo niebezpiecznie było na Kaszubach...
0
Takie wesela to ja lubię, a nie...12 w nocy a każdy już naj****any i ani pogadać ani nic
0
Raczej nie do wyciągnięcia...
0
Jaki powód ? Ostatnio podpisywał przecież
0
Brawo ty !
0
Bentley Continental jest spoko, Aston Martin tez fajnie się prowadzi. ;)
0
Każdy ma swoje zdanie, kogo by chciał w Barcy
3
Serio jesteś taki ułomny ze nie zakumales tego ze chodzi mu o BOGACTWO?
0
No Hahah mnie tez to mega rozbawiło, najlepsze na końcu, Fernandez na kursie niemieckiego Hahah ;D