4

Kompletnie nie rozumiem tego przepisu, że tylko dwóch zawodników z poza UE może grać np. w Barcelonie... Przecież to szkodzi futbolowi, co by się stało jeśli byłoby ich, w jednej druzynie 5 czy 6 czy 10? Oni (chłopaki z poza UE) są jacyś inni? Nie mogą korzystać z tego, że mają talent do gry w piłkę?? DRAMAT...

0

Gdzie obejrzę serial Misja Afganistan?

0

Fabregas, Icardi, Bartra, Pedro, Thiago Motta

2

Co to jest "ter" ?

0

Na jakich stronach oprócz TEAMSPORTS, R-gol czy Fabryka Futbolu mogę kupic korki do grania?

0

Okej, więc najprawdopodobniej jest takowy pakiet. Dziękuje bardzo :) A masz w tym pakiecie jeszcze kanały sportowe Polsatu?

0

Wychodzi na to że najtańszy pakiet to 30 zł jednak

0

Okej, już patrzę :)

0

Mam TV w Cyfrowym Polsacie i chciałbym opłacać taki pakiet aby za 15 zł miesięcznie były w nim kanały ELEVEN. Jest taki pakiet możliwy do wykupienia, słyszałem, że tak, własnie za 15 zł.

0

Okej, dzięki :)

5

Dembele ma tatusia? ;) (wiecie o co chodzi) :D

3

Dembele ma Ojca? ;)

0

Kto wcześniej grał w Barcy z nr 15? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć. Miał Bartra a potem?

0

Dziwilibyscie się mu ? Bo ja nie, płakałbym jak małe dziecko ale żegnał i życzył powodzenia. W City Guardiola z taka paka plus Messi zgarnęli by być może nawet tryplet.

5

Mnie ten gol nie cieszy... WSTYD dla nas, za to co zrobił Suarez

1

Orłowski to mnie zadziwia... bardzo mało wie. Denis ma odejść ?! Skąd te info ? Dlaczego dziwi go zmiana Denisa który grywał dość często na skrzydle za deulofeu

10

Ooo idzie rekin biznesu

0

Może dopiero jak wyjdą na murawe to włączą

0

Czekaj bo nie rozumiem, powinien być na 403 czy gdzieś przełączyć?

0

Czyli jak mam CYFROWY POLSAT to wystarczy włączyć 403 i tam leci?

0

Mecze też można oglądać?
EDIT: Już wiem, że tak. Sorki ;)

a dasz link gdzie to pobrać i czy szybko ogarnę żeby obejrzeć klasyk dzisiaj?

0

Bardzo niebezpiecznie było na Kaszubach...

0

Takie wesela to ja lubię, a nie...12 w nocy a każdy już naj****any i ani pogadać ani nic

0

Raczej nie do wyciągnięcia...

0

Jaki powód ? Ostatnio podpisywał przecież

0

Brawo ty !

0

Bentley Continental jest spoko, Aston Martin tez fajnie się prowadzi. ;)

0

Każdy ma swoje zdanie, kogo by chciał w Barcy

3

Serio jesteś taki ułomny ze nie zakumales tego ze chodzi mu o BOGACTWO?

0

No Hahah mnie tez to mega rozbawiło, najlepsze na końcu, Fernandez na kursie niemieckiego Hahah ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?