Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Siedzi na ławce ale wejdzie chyba, bo rozgrzewa się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No chyba ze grają z Barcelona :D
1
Nie ma co nawet mu odpowiadać, zawsze się taki ktoś znajdzie ;/
1
Dzięki bardzo! :)
Może kiedyś się uda gdzieś zagrać ;P Chciałbym w La Lidze i kiedyś przyjechać na Camp Nou rozegrać meczyk;)
16
Od nowego roku szkolnego, będę mieszkał w bursie (gram w klubie daleko od domu), w której w każdym pokoju jest telewizor z kanałami sportowymi, wiec koniec z męczeniem się w necie z oglądaniem meczu Barcy ;)
0
Weź nie kracz bo serio jeszcze im damy Arde i dopłacimy ;)
0
Dzięki kolego
0
Proszę mocno o link do meczu bo mój się zaciął :/
1
Wolelibyście transfer Coutinho i Hazard czy Cou i Dembele ?
0
Serio? Pytam bo nie interesuje się zbytnio biegami i Boltem
0
czemu ostatni? Konczy kaiere?
0
Bonucci, Pique, Chiellini
0
Ale autostrade otwiera Piszczek na tej lewej flance
3
To już nie nasz piłkarz, co nas obchodzi czy debiutuje dzisiaj czy jutro ? To strona Barcy a nie P$G
14
Wyobrażam sobie ile razy w ciągu sezonu, w trakcie meczu będzie takie zdanie..." w tym momencie przydałby się Neymar" ;)
0
To prawda, moja tez uwielbia kwiaty przede wszystkim storczyki ale chciałbym jednak cos co bardziej ją zaskoczy ;)
0
A no tak, nie napisałem najważniejszego...
Mama teraz skończy 50 lat, myślę ze tak 100 zł to budżet
0
Macie jakiś pomysł co kupić mamie na prezent urodzinowy?
0
Udowodniono... i co z tego? Wyroku żadnego nie dostał, tak jak Rosell. Też mi się wydaje, ze Perezik ma coś za uszami, ale póki mu nie udowodniono to nie ma co na niego najeżdzać
0
Wy naprawdę chcielibyście Mbappe? Jak dla mnie niech idzie do Realu za jak najwięcej, nie sprawdzi się... Według mnie musi udowodnić dobrą grę jeszcze w tym sezonie
0
Tak zupełnie obiektywnie:
Buffon
Marcelo
Modric
Ronaldo
3
Pastore nie chciał szukać nowego klubu, dlatego oddał nr ;D
0
Bezwartościowe.... W sądzie też byś tak powiedział ?
2
Dziękuje Ney za te wszystkie niezapomniane chwile, piekne chwile, które nam, kibicom Blaugrany zafundowałeś... Wielki piłkarz!
#GraciesNey
Good Luck! :(
1
Wenger i Klopp mają tutaj największą rację:/
0
Naszą największą gwiazdą jest Leo, a nie był Neymar ;) Ale tak, racja, wyciągnął od nas kogoś, kogo ciężko zastąpic... :(
#GraciesNey
0
Jakie masz dowody, że Perez to krętacz?
0
Już tak oficjalnie ten skład ? Xd
21
Jakie macie teraz zdanie o Alvesie? Niby odszedł od nas przez zarząd itp. a swoim zachowaniem (namawianiem Neya na transfer itp) szkodzi swoim kolegom z szatni. Gość był przeze mnie bardzo lubiany ale jak odszedł to wydało się jakim jest bucem i gdzie ma Barce i swoich kolegów...:/