2

Siedzi na ławce ale wejdzie chyba, bo rozgrzewa się

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No chyba ze grają z Barcelona :D

1

Nie ma co nawet mu odpowiadać, zawsze się taki ktoś znajdzie ;/

1

Dzięki bardzo! :)
Może kiedyś się uda gdzieś zagrać ;P Chciałbym w La Lidze i kiedyś przyjechać na Camp Nou rozegrać meczyk;)

16

Od nowego roku szkolnego, będę mieszkał w bursie (gram w klubie daleko od domu), w której w każdym pokoju jest telewizor z kanałami sportowymi, wiec koniec z męczeniem się w necie z oglądaniem meczu Barcy ;)

0

Weź nie kracz bo serio jeszcze im damy Arde i dopłacimy ;)

0

Dzięki kolego

0

Proszę mocno o link do meczu bo mój się zaciął :/

1

Wolelibyście transfer Coutinho i Hazard czy Cou i Dembele ?

0

Serio? Pytam bo nie interesuje się zbytnio biegami i Boltem

0

czemu ostatni? Konczy kaiere?

0

Bonucci, Pique, Chiellini

0

Ale autostrade otwiera Piszczek na tej lewej flance

3

To już nie nasz piłkarz, co nas obchodzi czy debiutuje dzisiaj czy jutro ? To strona Barcy a nie P$G

14

Wyobrażam sobie ile razy w ciągu sezonu, w trakcie meczu będzie takie zdanie..." w tym momencie przydałby się Neymar" ;)

0

To prawda, moja tez uwielbia kwiaty przede wszystkim storczyki ale chciałbym jednak cos co bardziej ją zaskoczy ;)

0

A no tak, nie napisałem najważniejszego...
Mama teraz skończy 50 lat, myślę ze tak 100 zł to budżet

0

Macie jakiś pomysł co kupić mamie na prezent urodzinowy?

0

Udowodniono... i co z tego? Wyroku żadnego nie dostał, tak jak Rosell. Też mi się wydaje, ze Perezik ma coś za uszami, ale póki mu nie udowodniono to nie ma co na niego najeżdzać

0

Wy naprawdę chcielibyście Mbappe? Jak dla mnie niech idzie do Realu za jak najwięcej, nie sprawdzi się... Według mnie musi udowodnić dobrą grę jeszcze w tym sezonie

0

Tak zupełnie obiektywnie:
Buffon
Marcelo
Modric
Ronaldo

3

Pastore nie chciał szukać nowego klubu, dlatego oddał nr ;D

0

Bezwartościowe.... W sądzie też byś tak powiedział ?

2

Dziękuje Ney za te wszystkie niezapomniane chwile, piekne chwile, które nam, kibicom Blaugrany zafundowałeś... Wielki piłkarz!
#GraciesNey
Good Luck! :(

1

Wenger i Klopp mają tutaj największą rację:/

0

Naszą największą gwiazdą jest Leo, a nie był Neymar ;) Ale tak, racja, wyciągnął od nas kogoś, kogo ciężko zastąpic... :(
#GraciesNey

0

Jakie masz dowody, że Perez to krętacz?

0

Już tak oficjalnie ten skład ? Xd

21

Jakie macie teraz zdanie o Alvesie? Niby odszedł od nas przez zarząd itp. a swoim zachowaniem (namawianiem Neya na transfer itp) szkodzi swoim kolegom z szatni. Gość był przeze mnie bardzo lubiany ale jak odszedł to wydało się jakim jest bucem i gdzie ma Barce i swoich kolegów...:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?