Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i tak, lecz chyba za rok potrzebne będą transfery dwóch ŚO, jeden klasa światowa a drugi pewnie Mina bądź Sanchez
0
Co do obrony to się zgadzam, potrzebny by był obrońca klasy Laporta czy Manilasa bo na Vermealena nie ma co liczyć natomiast jeśli chodzi o zmiennika Busiego to właśnie Mashe, Gomes, Rakitic a może nawet Samper. Zawsze będzie ktoś kto go mógłby zastąpić
0
Jest jeszcze Vermealen, gdyby był zdrowy to mógłby być ten ostatni sezon tym zmiennikiem stopera. Ale u niego wiadomo, zaraz kontuzja i tyle...
3
Nie sądzicie, ze przydałoby się kupić jeszcze ŚO, mniej więcej klasy Manolasa bądź Laporte ? Masherano już nie ten wiek co kiedyś i może często być "zajechany" a Marlon to trochę niewiadoma... Moim zdaniem powinien być taki trzeci stoper o podobnych umiejętnościach do Umtitigo.
Oczywiście priorytetem jest rozgrywający ale gdyby udało się jeszcze kupić może ŚO to tez byłoby fajnie.
Zapraszam do dyskusji
0
Nie przesadzaj, Barcelona zawsze, w każdym sezonie gra o tryplet i nawet w poprzednim długo się w tej walce liczyła, No może W LM było zle ale La Ligę przegraliśmy o włos. Gadacie tak jakbyśmy naprawdę byli w mega dołku, a tymczasem Real ledwo z nami te ligę wygrał. Co będzie jeżeli Rakitic odzyska formę z dwóch pierwszych sezonów w Barcy, Busi będzie grał tak jak zawsze, Gomes i Rafinha i Denis staną się wartościowymi zmiennikami? Papiery na to maja i bądźmy dobrej myśli ! VEB!
0
Zapalić szluga jeszcze ;)
0
Ooo, pierwsze słyszę ale chciałbym alby taki transfer był, hmmm trzeba czekać.
0
Właściwy zawodnik na te pozycje i cena tez rozsądna patrząc na dzisiejszy rynek. Jeszcze tylko rozgrywający ze światowego topu i można zaczynać sezon! VeB!
0
Kompletnie bez sensu, jeśli by tak rzeczywiście było ;)
0
Ronaldo jest lepszy od Barcy? XDDD
0
No dobrze, dobrze ;) Tylko nie każdy ma to co chce :/
0
No nie, dlatego to napisałem ;)
1
Kurde... Morata jednak zostaje?
9
Tylko, że jest jeden mały problem. Do ZP liczy się gra na przestrzeni całego sezonu, a nie w jego końcówce, dlatego jeśli tę nagrodę dostanie Cristiano to będzie śmiech na sali, Leo go swoją grą w tym sezonie zjadł, po prostu zjadł...
0
Jak tam z transferami u białych? Jakieś plotki transferwe, kogo chcą kupić? Bo nie wchodzę na notatnik ostatnio
0
Powinni brać nauki u Paulo1982
0
Naprawdę.........................................
0
Ty a ja wolałbym Verattiego, szkoda, że nie dają no :/ Najepiej jakby chceli nam dać za darmo
0
Oni marudzą i nigdy nie przestaną, nigdy nie dogodzisz... Gdyby to Real go kupował to byłoby zachwalanie tego gracza i Pereza, jaki to ma on łeb do interesów...
Dla mnie, super transfer!
0
Wkońcu jakaś dobra informacja. Będę mega zadowolony z ich trasnferu, jeśli takowy dojdzie do skutku
0
Dodajmy, że jeśli tak będzie to będzie to śmiech na sali....
0
A jeśli dostanie to będę mega zawiedziony... Naprawde, będzie to nagroda NIEZASŁUŻONA. Przecież to co on grał prawie cały sezon to woła o pomstę do nieba... wtedy wszyscy kibice, nawet Realu zastanawiali się czy załapie się do finałowej 3... Nie sądzę, że 10 ostatnich dobrych meczy powinno to zmienić w takim stopniu, że staje się faworytem, jeszcze żeby sam ciągnął te drużynę do zwycięstwa... a tak naprawdę to w LA LIDZE cała ekipa Królewskich była mocna i jestem pewien, że bez Crisa też by zdobyli tego majstra. W LM fakt, tam pokazał klasę, choć na początku też mu nie szło za bardzo. No moim zdaniem, biorąc pod uwagę tylko grę to powinien zdobyć i to z dużą przewagą nad resztą Mess
0
Ile Real dostanie za Jamesa? Jak to wygląda? Wiem, że wypożyczenie ale tak nic nie dostaną na razie czy jak?
2
Czy zawsze musi wygrać ten, któremu ja nie kibicuje? :o
0
o co chodzi teraz Nadalowi?
0
Nie ma już tie-breaków? W tenisie?
0
Chińczykom #napiwno zrobią 2 miliony róznice. Przecież dla nich to nic XD
3
27 letni dziadek! tego jeszcze nie grali...nawet na LA RAMBLI ;)
35
Jezus Maria !! ;oooo Sprzedać go! ;)
1
Chyba wiem o co ci chodzi, krążyla ta scena jakis czas temu po fejsie xdd