0

Może i tak, lecz chyba za rok potrzebne będą transfery dwóch ŚO, jeden klasa światowa a drugi pewnie Mina bądź Sanchez

0

Co do obrony to się zgadzam, potrzebny by był obrońca klasy Laporta czy Manilasa bo na Vermealena nie ma co liczyć natomiast jeśli chodzi o zmiennika Busiego to właśnie Mashe, Gomes, Rakitic a może nawet Samper. Zawsze będzie ktoś kto go mógłby zastąpić

0

Jest jeszcze Vermealen, gdyby był zdrowy to mógłby być ten ostatni sezon tym zmiennikiem stopera. Ale u niego wiadomo, zaraz kontuzja i tyle...

3

Nie sądzicie, ze przydałoby się kupić jeszcze ŚO, mniej więcej klasy Manolasa bądź Laporte ? Masherano już nie ten wiek co kiedyś i może często być "zajechany" a Marlon to trochę niewiadoma... Moim zdaniem powinien być taki trzeci stoper o podobnych umiejętnościach do Umtitigo.
Oczywiście priorytetem jest rozgrywający ale gdyby udało się jeszcze kupić może ŚO to tez byłoby fajnie.
Zapraszam do dyskusji

0

Nie przesadzaj, Barcelona zawsze, w każdym sezonie gra o tryplet i nawet w poprzednim długo się w tej walce liczyła, No może W LM było zle ale La Ligę przegraliśmy o włos. Gadacie tak jakbyśmy naprawdę byli w mega dołku, a tymczasem Real ledwo z nami te ligę wygrał. Co będzie jeżeli Rakitic odzyska formę z dwóch pierwszych sezonów w Barcy, Busi będzie grał tak jak zawsze, Gomes i Rafinha i Denis staną się wartościowymi zmiennikami? Papiery na to maja i bądźmy dobrej myśli ! VEB!

0

Zapalić szluga jeszcze ;)

0

Ooo, pierwsze słyszę ale chciałbym alby taki transfer był, hmmm trzeba czekać.

0

Właściwy zawodnik na te pozycje i cena tez rozsądna patrząc na dzisiejszy rynek. Jeszcze tylko rozgrywający ze światowego topu i można zaczynać sezon! VeB!

0

Kompletnie bez sensu, jeśli by tak rzeczywiście było ;)

0

Ronaldo jest lepszy od Barcy? XDDD

0

No dobrze, dobrze ;) Tylko nie każdy ma to co chce :/

0

No nie, dlatego to napisałem ;)

1

Kurde... Morata jednak zostaje?

9

Tylko, że jest jeden mały problem. Do ZP liczy się gra na przestrzeni całego sezonu, a nie w jego końcówce, dlatego jeśli tę nagrodę dostanie Cristiano to będzie śmiech na sali, Leo go swoją grą w tym sezonie zjadł, po prostu zjadł...

0

Jak tam z transferami u białych? Jakieś plotki transferwe, kogo chcą kupić? Bo nie wchodzę na notatnik ostatnio

0

Powinni brać nauki u Paulo1982

0

Naprawdę.........................................

0

Ty a ja wolałbym Verattiego, szkoda, że nie dają no :/ Najepiej jakby chceli nam dać za darmo

0

Oni marudzą i nigdy nie przestaną, nigdy nie dogodzisz... Gdyby to Real go kupował to byłoby zachwalanie tego gracza i Pereza, jaki to ma on łeb do interesów...
Dla mnie, super transfer!

0

Wkońcu jakaś dobra informacja. Będę mega zadowolony z ich trasnferu, jeśli takowy dojdzie do skutku

0

Dodajmy, że jeśli tak będzie to będzie to śmiech na sali....

0

A jeśli dostanie to będę mega zawiedziony... Naprawde, będzie to nagroda NIEZASŁUŻONA. Przecież to co on grał prawie cały sezon to woła o pomstę do nieba... wtedy wszyscy kibice, nawet Realu zastanawiali się czy załapie się do finałowej 3... Nie sądzę, że 10 ostatnich dobrych meczy powinno to zmienić w takim stopniu, że staje się faworytem, jeszcze żeby sam ciągnął te drużynę do zwycięstwa... a tak naprawdę to w LA LIDZE cała ekipa Królewskich była mocna i jestem pewien, że bez Crisa też by zdobyli tego majstra. W LM fakt, tam pokazał klasę, choć na początku też mu nie szło za bardzo. No moim zdaniem, biorąc pod uwagę tylko grę to powinien zdobyć i to z dużą przewagą nad resztą Mess

0

Ile Real dostanie za Jamesa? Jak to wygląda? Wiem, że wypożyczenie ale tak nic nie dostaną na razie czy jak?

2

Czy zawsze musi wygrać ten, któremu ja nie kibicuje? :o

0

o co chodzi teraz Nadalowi?

0

Nie ma już tie-breaków? W tenisie?

0

Chińczykom #napiwno zrobią 2 miliony róznice. Przecież dla nich to nic XD

3

27 letni dziadek! tego jeszcze nie grali...nawet na LA RAMBLI ;)

35

Jezus Maria !! ;oooo Sprzedać go! ;)

1

Chyba wiem o co ci chodzi, krążyla ta scena jakis czas temu po fejsie xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?