0

Tak, oczywiście masz racje. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie znowu stanie się najlepsza

0

Dla mnie jest i zawsze będzie

0

Żadne wypożyczenie, albo chcecie albo nie, tylko kupno

13

Umtiti i Roberto mają zbyt małą klauzule

2

Przestańcie już pisać o tym Neymarze i P$G... Olejmy to, nie panikumy, wiadomo i tak, że NEYMAR zostanie w NAJLEPSZYM klubie na świecie a nie przejdzie do europejskiego średniaka

10

Krytykowanie trenera który nie poprowadził zespolu w żadnym meczu. Hahah, takie rzeczy tylko tutaj i na notatniku ;)

0

Boyka Undisputed IV, najlepszy ze wszystkich tu podanych ;D

0

Hahahahahah, tak !
PS. Chyba zmienię ten nick ;)

1

Dzisiaj 6 km, ale podobnie jak kolega, dopiero zaczynam po przerwie posezonowej. Tydzień ostrego treningu a potem, 24.07 już wyjeżdżam na obóz.
Oczywiście w międzyczasie podczas tej przerwy jeździło się rowerkiem czy grało na orliku ale jednak to nie takie duże obciążenie ;)
Pozdrawiam wszystkich !

1

Siemanko La Ramblowicze, ja już po porannym bieganku, a co tam u was ?
Miłego Dnia ;)

1

Swoją grą Sandro tego nie pokazywał, rozwinął się tylko w MALADZE, gdyby został to nie byłby tak dobry jak teraz prawdopodobnie

10

Tytuł nie adekwatny do jego słow, powiedział: "MAM NADZIEJĘ, ŻE SEZON BĘDZIE UDANY" a nie ze JEST PRZEKONANY ...

0

O tym Figo to nie musi pamiętać

6

Górnik 3-0 Legia, no ładnie

0

Po Polsku, bo my z Polski

0

Całą karierę wierny Barcelonie, mimo tego, że Real czy Manchestery oferowały mu jeszcze wyższą płacę. Sponsorzy i tak by zostali a Real jest na tym samym poziomie co Barca, raz jedni na szczycie, raz drudzy. Dla mnie symbol lojalności

0

Tylko, że wtedy za Inieste by musiał skoczyć do pierwszego

14

No z tym Bellerinem to na plus wyszliśmy, mniej pieniędzy a umiejętności napewno nie ma mnijeszych

11

Czy to jest strona o FC BARCELONIE czy o graczach PSG? Co nas obchodzi czyiś zawodnik? niech sobie gra, my mamy najlepszych w swojej drużynie

0

No dokładnie, gdyby Leo w wieku 16 lat zarabiał tyle co oni to chyba teraz nie oglądalibyśmy go w BARCELONIE... Ale tego przewidzieć nie można, może byłoby inaczej

0

Ale nasz król chyba pozwoli przejąć ten mumer, miejmy taką nadzieję, jemu należy się 10 a nie jakas 2 ;)

23

Radzi sobie jeszcze gorzej niż nasz drugi Messi, Alen Hailović. Obaj grają kaszanę, za szybko z nich się gwiazdy zrobiły, szczególnie z tego od prześcieradeł

0

Na Verattiego raczej nie ma co liczyć, niestety. Ale Eriksena z chęcią bym przywitał! :D

1

No mam nadzieję, kto inny miałby taki numer dostać?

2

Nie strasz nie strasz, bo się... no ;)

0

Jezu, ja promocja.........

0

Dlaczego Messi sie nie zalicza? Według ciebie?

0

Leo Messi tez przykład lojalności wobec klubu

0

Meczy w sezonie jest ponad 60 i myśle ze każdy z nich grałby tyle ile by sobie życzył, w najważniejszych meczach zalezaloby to od formy danego gracza co jeszcze bardziej by zwiększyło konkurencje wiec to duży plus. Gramy co 3 dni i odpoczynek tez się przyda im wiec to ty się może zastanów;)

0

Kurde...19 sierpnia mam wesele, oby Barca grała 20 bo będzie lipton

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?