Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, oczywiście masz racje. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie znowu stanie się najlepsza
0
Dla mnie jest i zawsze będzie
0
Żadne wypożyczenie, albo chcecie albo nie, tylko kupno
13
Umtiti i Roberto mają zbyt małą klauzule
2
Przestańcie już pisać o tym Neymarze i P$G... Olejmy to, nie panikumy, wiadomo i tak, że NEYMAR zostanie w NAJLEPSZYM klubie na świecie a nie przejdzie do europejskiego średniaka
10
Krytykowanie trenera który nie poprowadził zespolu w żadnym meczu. Hahah, takie rzeczy tylko tutaj i na notatniku ;)
0
Boyka Undisputed IV, najlepszy ze wszystkich tu podanych ;D
0
Hahahahahah, tak !
PS. Chyba zmienię ten nick ;)
1
Dzisiaj 6 km, ale podobnie jak kolega, dopiero zaczynam po przerwie posezonowej. Tydzień ostrego treningu a potem, 24.07 już wyjeżdżam na obóz.
Oczywiście w międzyczasie podczas tej przerwy jeździło się rowerkiem czy grało na orliku ale jednak to nie takie duże obciążenie ;)
Pozdrawiam wszystkich !
1
Siemanko La Ramblowicze, ja już po porannym bieganku, a co tam u was ?
Miłego Dnia ;)
1
Swoją grą Sandro tego nie pokazywał, rozwinął się tylko w MALADZE, gdyby został to nie byłby tak dobry jak teraz prawdopodobnie
10
Tytuł nie adekwatny do jego słow, powiedział: "MAM NADZIEJĘ, ŻE SEZON BĘDZIE UDANY" a nie ze JEST PRZEKONANY ...
0
O tym Figo to nie musi pamiętać
6
Górnik 3-0 Legia, no ładnie
0
Po Polsku, bo my z Polski
0
Całą karierę wierny Barcelonie, mimo tego, że Real czy Manchestery oferowały mu jeszcze wyższą płacę. Sponsorzy i tak by zostali a Real jest na tym samym poziomie co Barca, raz jedni na szczycie, raz drudzy. Dla mnie symbol lojalności
0
Tylko, że wtedy za Inieste by musiał skoczyć do pierwszego
14
No z tym Bellerinem to na plus wyszliśmy, mniej pieniędzy a umiejętności napewno nie ma mnijeszych
11
Czy to jest strona o FC BARCELONIE czy o graczach PSG? Co nas obchodzi czyiś zawodnik? niech sobie gra, my mamy najlepszych w swojej drużynie
0
No dokładnie, gdyby Leo w wieku 16 lat zarabiał tyle co oni to chyba teraz nie oglądalibyśmy go w BARCELONIE... Ale tego przewidzieć nie można, może byłoby inaczej
0
Ale nasz król chyba pozwoli przejąć ten mumer, miejmy taką nadzieję, jemu należy się 10 a nie jakas 2 ;)
23
Radzi sobie jeszcze gorzej niż nasz drugi Messi, Alen Hailović. Obaj grają kaszanę, za szybko z nich się gwiazdy zrobiły, szczególnie z tego od prześcieradeł
0
Na Verattiego raczej nie ma co liczyć, niestety. Ale Eriksena z chęcią bym przywitał! :D
1
No mam nadzieję, kto inny miałby taki numer dostać?
2
Nie strasz nie strasz, bo się... no ;)
0
Jezu, ja promocja.........
0
Dlaczego Messi sie nie zalicza? Według ciebie?
0
Leo Messi tez przykład lojalności wobec klubu
0
Meczy w sezonie jest ponad 60 i myśle ze każdy z nich grałby tyle ile by sobie życzył, w najważniejszych meczach zalezaloby to od formy danego gracza co jeszcze bardziej by zwiększyło konkurencje wiec to duży plus. Gramy co 3 dni i odpoczynek tez się przyda im wiec to ty się może zastanów;)
0
Kurde...19 sierpnia mam wesele, oby Barca grała 20 bo będzie lipton