Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sęk w tym ze nie tylko Szpilka chyba ;)
0
Wytłumaczy mi ktoś czemu na Stracha mówią ze jest konfidentem ?
4
Dawno nie było tak fajnych wypowiedzi graczy Realu po meczu z Barca...zgodnie potwierdzili ze Barca była lepsza, nie było bezsensownego narzekania na sędziowanie itp. Klasa, oby tak dalej.
0
Jeszcze nie....
0
Naaaajaaak xddd
1
Bardzo proszę o linka do KSW, jak może ktoś to niech podeśle na PRIV ;)
3
Według mnie nie grał najgorzej, zagrożenie z jego strony było nieraz.
0
Jedno pytanko Cules, chciałbym wykupić dzisiaj gale KSW, ale chciałbym tez zapłacić to środkami które mam ma koncie w telefonie. Można tak czy nie da rady?
18
Valverde to taktyczny mistrz.
2
Ja czuje...oj mocno, jakoś nie zwracam uwagi na porę meczu. Klasyk to klasyk i jego pora jest w tym najmniej ważna ;) ale niektórzy, tacy jak Ty wola oglądać wieczorkiem i oczywiście szanuje ;)
0
Chodzi mi o to czy on będzie mogl w nią normalnie zagrać
0
Mogę sprzedać fife 17 ps4 gdy już ja używałem?
0
Oby wyszedł w pierwszym składzie bez żadnych dolegliwości
0
Planu na zatrzymanie Leo nie ma, można się tylko modlić o jego gorszy dzień, choć ciężko mi uwierzyć żeby sam Bóg chciał dla siebie słabszy dzień ;)
0
Fajnie widzieć pomocników Barcy na pierwszych miejscach w klasyfikacji najcześciej podających !
12
Co myślicie, Vermealen i Paco maja teraz szanse na zostanie w Barcelonie i odgrywanie w niej jakiś sensownych ról ?
Jak dla mnie jak najbardziej patrząc na teraźniejsza grę tych zawodników.
0
Myśle ze taka gra Paco zasłużył żeby zostać w Barcelonie, bo jest teraz naprawdę wartościowym zmiennikiem.
Co do Denisa...ten chłopak chyba jednak nie na Barce, nawet przy zdrowym Rafinhi wyglada gorzej wiec ja bym dał szanse młodszemu z braci Alcantara.
Vermaelen tez może zostanie...teraz gra naprawdę dobrze, na poziomie Pique wiec nie widzę powodu żeby miał odejść. No chyba ze złapie znowu kontke... Po transferze SO Verma mógłby dostawać szanse ze słabszymi rywalami w lidze czy w przypadku kontuzji np. Samuela nie byłoby strachu o to ze nie podoła.
1
A kto odebrał te piłkę? Nie Ronaldo? Pytam serio:)
2
Apeluje o niezamieszczenie już komentarzy na tamat gry Cristiano w meczu z Sevilla... Komentarzy typu "na farcie" czy "strzelił na pusta". Bardzo was proszę, nie ośmieszajcie się już.... Oczywiście nie mowię tutaj do wszystkich:)
0
Kompletnie nie nadaje się do komentowania skoków...
0
Skończyłem oglądać właśnie (po raz drugi) serial Misja Afganistan. Po prostu POLECAM!
Bardzo ciekawy i wzruszający serial...wiele ważnych wartości można z niego wynieść... aż szkoda ze nie ma jakiejś dalszej części czy cos w tym stylu... może kiedyś...
0
Kiedyś Cię wyprzedzę ;)
0
A jakie według Ciebie byłoby dobre losowanie ? MŚ to turniej bez słabych drużyn... Czemu Polacy zawsze są takimi pesymistami ?! Dlaczego nie potrafimy się cieszyć pokoleniem bardzo dobrych piłkarzy w Polsce? Za Smudy narzekanie bo przegrywamy, za Nawalki narzekanie bo przegramy z Senegalem, Kolumbia i Japonia... Przecież nie musicie oglądać tych MŚ albo nie kibicować Polakom, to tylko dla chętnych
0
Na yt tylko dwa pierwsze odcinki... zobaczę na ekino:)
2
Kurde stary, może lepiej nie oglądać ? Polska wygrywa ale tylko z ogórkami typu Niemcy, Szwajcaria, na farcie grupę wygraliśmy..gdzie nam do takiego Senegalu czy piekielnie mocnej Japoni. Nie jedziemy do Rosji, szkoda kasy...
Pozdrawiam Cię Janusz
0
Gdzie mogę obejrzeć serial "Misja Afganistan"?
0
Gdzie mogę obejrzeć serial Misja Afganistan ?
0
Wiecie może czy sędziowie udzielają jakiegoś wywiadu po meczu? Nigdy nie słyszałem, wiec pewnie nie ale jestem ciekawy co by powiedział ten sędzia...a przepraszam, nie sędzia tylko pan w żółtym stroju po meczu na Mestalla...
0
Dziękuje bardzo !;)
0
Symulator grup MŚ gdzieś jest? ;D