0

Mi jest bardzo cieżko zrozumieć fenomenu tego gracza. Podejrzewam ze nie tylko mi.

15

Neymar w PSG:
23 mecze
24 gole
16 asyst

Mimo wszystko, pełen respekt za takie liczby. NIESAMOWITY piłkarz, czekam jednak na LM i mecze PSG z drużynami typu Barcelona, City. Oczywiście nic nie ujmuje tej druzynie, jestem po prostu ciekawy jak sobie poradzą z takimi przeciwnikami. Już w drugim mecz z Bayernem doznali wysokiej porażki, więc... Cóż, trzeba czekać. :D

0

Jakoś w to nie wierze, szejk ma już piłkarza klasy światowej o wielkim ego i następnego, już przede wszystkim 33-letniego nie potrzebuje. Poza tym, Neymar i Cristiano w jednej drużynie? To nie brzmi dobrze.

2

Moim zdaniem zagraliśmy dobre spotkanie, trochę gorzej było pod względem skuteczności. tak jak pisze kolega wyżej, gdybyśmy te setki wykorzystali nikt teraz nie pisał by o słabym składzie czy zlekceważeniu Espanyolu.

3

W takim klubie jak Barcelona przychody są z wielu, naprawdę wielu "miejsc". Tyle kontraktów sponsorskich i innych tego typu rzeczy, o połowie to pewnie nikt z nas nawet nie wiem a kasa leci. Poza tym koszulki piłkarzy tez się sprzedają codziennie...ja jestem spokojny o nasza politykę, cieszy fakt ze jednak co roku jesteśmy z przychodami na plusie.

1

Nie wiem czy o ten sposób Ci chodzi, ale przytrzymaj L1 albo L2 (teraz nie pamietam) i strzelaj.

0

Mam go właśnie w United w fifie, łapie formę powoli ale zarabia tez najwiecej ;)

2

Bardzo przyzwoicie, próbował coś ciagnąć do przodu, niezłe podania. Występ jak najbardziej na plus, mam nadzieje ze w lidze tez dostanie szanse od 1 minuty z jakimiś ogórkami.

0

Ja bym jeszcze namówił na powrót Neymara i zapytał United o Lukaku, aaa i kto wie, może jeszcze Totenham by nam Kane szpszedał

1

Szkoda ze się nie udało żadnej bramki strzelić, mogą być kłopoty jeśli jakoś przypadkowo stracimy na Cam Nou. Ale nawet nie dopuszczam takiej myśli, walniemy papużki lekko;)

0

Dobrze, rozumiem.

0

Spróbuj teraz, mi tez padło ale już jest okej:)

0

Co się im dziwić. To ich jedyna szansa na awans :D Prowokacje i prowokacje...ale przyjadą na Camp Nou i swoje zbiorą :D

0

Jak dla mnie dobry występ Aleni, nie zawodzi, jest aktywny i efektywny. Dużo lepszy niż Denis (pierwszy do zmiany, za niego Rafinha). Mam nadzieje ze zagra jeszcze troche w drugiej odsłonie.
PS. Busi - KLASA.

1

Chłopie, daj mu chwile na pokazanie się... 16 minuta i nie stracił każdej piłki

0

Mamy tylko 2 SO w kadrze... Po za tym Thomas da rade, już nie jest taka szklanka...

0

A skąd masz pewność ze idzie na sprzedaż ? To tylko medialne plotki, skoro dostał powołanie to EV na niego postawi, nie postawi za to na Deulofeu i chwała mu za to:)

2

Jack Wilshere? Myśle ze zdecydowanie tak, potencjał miał ogromny, gdyby nie kontuzje to....no byłby chyba jednym z lepszych na swojej pozycji... Zreszta wielu jest takich piłkarzy, dawajcie dalej :D

0

Co powiecie na taki składzik na dzisiejszy mecz?

Cillessen; Semedo, Pique, Vermaelen, Alba; Busi, Rakitić, Paulinho, Rafinha; Leo i Luis Suarez ;)
Fajnie byłoby zobaczyć Rafę od początku ale coś czuje ze zagra Gomes

1

A na ile procent zdałes? Jeśli można wiedzieć;D PS. Mam nadzieje ze ten awatar to jednak nie Ty ;)

0

Doskonale pamietam ten dwumecz... Coś pięknego. Jeszcze ten faul na Cescu w samej końcówce meczu. Palec Mourinho w oku Tito...to chyba tez ten mecz?

0

To tez zależy od taktyki w dużej mierze.

0

Może robią to specjalnie, KSW już się przygląda bacznie ;D

0

Powiem więcej, moim zdaniem bez Cristiano w zespole łatwiej byłoby im wyjsć z tej sytuacji. ale oby tam siedział jeszcze dłużej, niech dadzą mu kontrakt jeszcze wyższy niż ma Leo;)

0

Bez przesady, z Busim to można Casemiro porównywać, Luka to taki nasz Rakitić prędzej.

0

Mimo tego to Kabartet :D

0

Najlepszy pod względem braku kontuzji był chyba sezon 14/15;)

0

Hahahah, dobre ;D

1

Najprawdopodniej tak;D

5

Napisałem już coś o tym, coś podobnego do twojego komentarza ale został usunięty;) prawda boli...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?