3

Ale zaskoczyła mnie ta wiadomość, z nienacka choroba... Tak się składa ze znam Pana Pawła osobiście bo jest prezesem w lokalnym klubie. W porządku facet.

0

Boki obrony, tam nie ma bogactwa.

2

Przeczytałem "porno" Hahahhaha :D

0

A ja na treningu do 21... Od razu po włączam na telefonie transmisje, a 21;30 już normalnie w TV ;)

0

Chyba nie widzieli murawy ze stadionu Borussi Mynsiengladbach :D

0

Stary...piszesz, ze strzelał bramki po czym dodajesz "Nigdy NIC nie wnosił". A bramki to NIC? Oczywiście uważam ze oprócz bramek daje nam jeszcze cos np. porządna walkę o piłkę ale chciałem Ci uświadomić co ty napisałeś. Jedno wyklucza drugie w Twoim komentarzu.

0

Myśle ze nie tylko oni... Kownacki, Linetty, Kedziora czy Gumny tez mogą kiedyś gdzieś wysoko zagrać. Jest jeszcze paru innych ale nie ma co tu pisać.

0

Komentarz usunięty

0

Kamil - Wielki sportowiec !

0

Eibar jest teraz na fali wznoszącej. Moim zdaniem to byłoby zbyt ofensywne ustawienie.

0

No nie wiem, ja tak zrobiłem i pomogło.

0

Zawsze uważałem że Emery jest słabym trenerem. Cieszę się, że szejk z Neymarem na czele mogą sie pożegnać z LM już teraz. Kasa to nie wszystko, takim drużynom jak Barca czy Real ciężko dorównać takiemu PSG

0

Spróbuj wsadzić telefon do ryżu. Ryż wysysa ładnie wodę.

0

Czy ja wiem czy takie dobre w ofensywie ? Szczerze mówiąc nasza ofensywa dużo więcej stwarza okazji w meczach z Re4lem.

4

Właśnie skończyłem czytać Biografie Leo (670 stron). Mega ciekawa książka o najlepszym piłkarzu w historii piłki, polecam wszystkim Cules!

0

Szczerze mówiąc to trochę mnie zaskoczyłeś pisząc o tym ze się marnuje;) Ja myśle ze to chwilowe, zaraz odpali mecz - petarda. :)

0

Oho i się zaczęło... :D jestem ostatni który chciałby go tutaj sprzedać... widze ze nie można zaprosić do dyskusji bo zaraz głupie odpowiedzi lecą.

0

Oglądałem, pokazał kilka fajnych rajdów ale jak na niego to według mnie wciąż niewiele. Wiem jednak ze i tak jest najlepszym zawodnikiem i za chwile odpowie na moja krytykę :D

1

Kurczę Leo trochę spuścił z tonu... od kilku meczu nie pokazał nic fajnego, brameczek tez nie ładuje. Nie żebym miał cos do niego bo jestem jego największym fanem ale trochę mnie to martwi widzac mecz z Chelsea na horyzoncie. Co o tym myślicie?

2

A Leo?

0

Polecacie jakiś film o jakimś trenującym chłopaku itp? Coś w stylu "Po prostu walcz" albo coś innego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tez bym oglądał ale nie mam tego kanału w TV...:(

19

Johana Andre Tandego... Proszę Cię, Przemek nie komentuj skoków, tym bardziej Igrzysk.

0

Leo mógłby w końcu odwiedzić fryzjera bo trochę zarośnięty już jest ;D

0

Ja bym wolał żeby się odbyła 2 seria. Przynajmniej emocje bedą duże i w sportowy sposób zwycięstwo naszych :)

0

Kto pierwszy będzie skakał? Kamil czy Forfang?

1

Podacie linka do meczu ? Aliez nie działa :(

2

Mam szczęście, ze Trener kibicuje Barcelonie i będzie okazja oglądać mecz :D Jestem na obozie, cały tydzień myślałem czy dam rade jakoś obejrzeć ten mecz ;) Do tego jeszcze o 17;30 mecz z Górnikiem Zabrze i potem czas na naszą Blaugranę :)

0

Myśle ze Real będzie dominował, ale tak jak napisał kolega, jedna kontra i 1-0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?