Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale zaskoczyła mnie ta wiadomość, z nienacka choroba... Tak się składa ze znam Pana Pawła osobiście bo jest prezesem w lokalnym klubie. W porządku facet.
0
Boki obrony, tam nie ma bogactwa.
2
Przeczytałem "porno" Hahahhaha :D
0
A ja na treningu do 21... Od razu po włączam na telefonie transmisje, a 21;30 już normalnie w TV ;)
0
Chyba nie widzieli murawy ze stadionu Borussi Mynsiengladbach :D
0
Stary...piszesz, ze strzelał bramki po czym dodajesz "Nigdy NIC nie wnosił". A bramki to NIC? Oczywiście uważam ze oprócz bramek daje nam jeszcze cos np. porządna walkę o piłkę ale chciałem Ci uświadomić co ty napisałeś. Jedno wyklucza drugie w Twoim komentarzu.
0
Myśle ze nie tylko oni... Kownacki, Linetty, Kedziora czy Gumny tez mogą kiedyś gdzieś wysoko zagrać. Jest jeszcze paru innych ale nie ma co tu pisać.
0
Komentarz usunięty
0
Kamil - Wielki sportowiec !
0
Eibar jest teraz na fali wznoszącej. Moim zdaniem to byłoby zbyt ofensywne ustawienie.
0
No nie wiem, ja tak zrobiłem i pomogło.
0
Zawsze uważałem że Emery jest słabym trenerem. Cieszę się, że szejk z Neymarem na czele mogą sie pożegnać z LM już teraz. Kasa to nie wszystko, takim drużynom jak Barca czy Real ciężko dorównać takiemu PSG
0
Spróbuj wsadzić telefon do ryżu. Ryż wysysa ładnie wodę.
0
Czy ja wiem czy takie dobre w ofensywie ? Szczerze mówiąc nasza ofensywa dużo więcej stwarza okazji w meczach z Re4lem.
4
Właśnie skończyłem czytać Biografie Leo (670 stron). Mega ciekawa książka o najlepszym piłkarzu w historii piłki, polecam wszystkim Cules!
0
Szczerze mówiąc to trochę mnie zaskoczyłeś pisząc o tym ze się marnuje;) Ja myśle ze to chwilowe, zaraz odpali mecz - petarda. :)
0
Oho i się zaczęło... :D jestem ostatni który chciałby go tutaj sprzedać... widze ze nie można zaprosić do dyskusji bo zaraz głupie odpowiedzi lecą.
0
Oglądałem, pokazał kilka fajnych rajdów ale jak na niego to według mnie wciąż niewiele. Wiem jednak ze i tak jest najlepszym zawodnikiem i za chwile odpowie na moja krytykę :D
1
Kurczę Leo trochę spuścił z tonu... od kilku meczu nie pokazał nic fajnego, brameczek tez nie ładuje. Nie żebym miał cos do niego bo jestem jego największym fanem ale trochę mnie to martwi widzac mecz z Chelsea na horyzoncie. Co o tym myślicie?
2
A Leo?
0
Polecacie jakiś film o jakimś trenującym chłopaku itp? Coś w stylu "Po prostu walcz" albo coś innego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tez bym oglądał ale nie mam tego kanału w TV...:(
19
Johana Andre Tandego... Proszę Cię, Przemek nie komentuj skoków, tym bardziej Igrzysk.
0
Leo mógłby w końcu odwiedzić fryzjera bo trochę zarośnięty już jest ;D
0
Ja bym wolał żeby się odbyła 2 seria. Przynajmniej emocje bedą duże i w sportowy sposób zwycięstwo naszych :)
0
Kto pierwszy będzie skakał? Kamil czy Forfang?
1
Podacie linka do meczu ? Aliez nie działa :(
2
Mam szczęście, ze Trener kibicuje Barcelonie i będzie okazja oglądać mecz :D Jestem na obozie, cały tydzień myślałem czy dam rade jakoś obejrzeć ten mecz ;) Do tego jeszcze o 17;30 mecz z Górnikiem Zabrze i potem czas na naszą Blaugranę :)
0
Myśle ze Real będzie dominował, ale tak jak napisał kolega, jedna kontra i 1-0