Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Długo, bardzo dlugo czekałem na taką Barcelonę! Kocham taki futbol, to jest właśnie futbol Barcelony a nie obrona, obrona, obrona!
3
Przed meczem Montella mówił, że trzeba odciąć od podań Leo. Ja bym mu proponował odciąć od podań Cilessena ;)
0
Bardzo was proszę o link do transmisji. Niestety nie mam możliwości oglądania w TV:(
0
Tak, to prawda. Szczerze mówiąc na początku myślałem ze to Lech:D
0
O komunizmie w Polsce, o walce ludzi z rządzącymi w tamtych czasach itp. W roli głównej Lech Wałęsa,( grany przez innego aktora).
0
Mhm.
0
Boże jak ja tego trenera nie trawie...
0
Polecam bardzo film "człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to naprawdę warto obejrzeć.
0
Mógłby ktoś podać linka do meczu Legii?
2
Arda po majstra! Albo Adriano ;D
0
Mógłby ktoś poratować linkiem? Zapomniałem ze mi się pakiet skończył :(
1
Szacunku trochę, szacunku.
0
No właśnie już od około 3 lat wyczekuje ;)
Dzięki !
0
I cyk 17-stka :D jeszcze roczek... :D
2
Aaaa jest i komentarz na który czekałem ;D
0
Piąteczka byczkuuuu :D
13
Jutro bierzmowanko i będzie trzecie imię na K :D. Do tego nazwisko na K a wiec wita was K.K.K.K :D
4
Łukasz Chlewicki - duuuzy szacunek za te walkę! Wielki charakter!
0
Ale inny, znacznie lepszy zespół typu Real już wykorzysta i co wtedy!?
2
Już mam dosyć oglądania tego meczu. Kolejny mecz który oglądam chyba z przyzwyczajenia a nie z powodu pięknej gry i dominacji mojej ukochanej Barcelony... Dosyć mam już kladacego się przy każdej stykowej sytuacji Suareza, kompletnie jakby nie zainteresowanego meczem Leo i tak dalej mógłbym wymieniać. SŁABO to wyglada... Na tej połowie zakończę oglądanie meczu, naprawdę nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem ale dzisiaj muszę. Obyśmy zdobyli te 3 punkty, ale gra musi ulec znacznej poprawie.
7
Jak Messiemu się nie chce grać to mogl powiedzieć trenerowi przed meczem.
0
Marcin...
0
Podeśle ktoś link do meczu z polskim komentarzem ?
0
Rocky, kto tam walczy dzisiaj ? Z tych bardziej znanych.
0
Czemu miał się wystraszyć wotum skoro wymaganej liczby podpisów nawet nie zebrano ?
0
A i jeszcze Digne, który niedawno oddał kule Arnaizowi
0
Arnaiz o kulach by śmigał na skrzydełku, a co tam
0
Boże.....
0
Zwolnić go! Luis Enrique nie kucał!
0
Hahahahahhahahahahhaha, w takim razie żegnamy ale Ciebie ;)