2

Długo, bardzo dlugo czekałem na taką Barcelonę! Kocham taki futbol, to jest właśnie futbol Barcelony a nie obrona, obrona, obrona!

3

Przed meczem Montella mówił, że trzeba odciąć od podań Leo. Ja bym mu proponował odciąć od podań Cilessena ;)

0

Bardzo was proszę o link do transmisji. Niestety nie mam możliwości oglądania w TV:(

0

Tak, to prawda. Szczerze mówiąc na początku myślałem ze to Lech:D

0

O komunizmie w Polsce, o walce ludzi z rządzącymi w tamtych czasach itp. W roli głównej Lech Wałęsa,( grany przez innego aktora).

0

Mhm.

0

Boże jak ja tego trenera nie trawie...

0

Polecam bardzo film "człowiek z nadziei" Andrzeja Wajdy. Jeśli ktoś lubi takie klimaty to naprawdę warto obejrzeć.

0

Mógłby ktoś podać linka do meczu Legii?

2

Arda po majstra! Albo Adriano ;D

0

Mógłby ktoś poratować linkiem? Zapomniałem ze mi się pakiet skończył :(

1

Szacunku trochę, szacunku.

0

No właśnie już od około 3 lat wyczekuje ;)
Dzięki !

0

I cyk 17-stka :D jeszcze roczek... :D

2

Aaaa jest i komentarz na który czekałem ;D

0

Piąteczka byczkuuuu :D

13

Jutro bierzmowanko i będzie trzecie imię na K :D. Do tego nazwisko na K a wiec wita was K.K.K.K :D

4

Łukasz Chlewicki - duuuzy szacunek za te walkę! Wielki charakter!

0

Ale inny, znacznie lepszy zespół typu Real już wykorzysta i co wtedy!?

2

Już mam dosyć oglądania tego meczu. Kolejny mecz który oglądam chyba z przyzwyczajenia a nie z powodu pięknej gry i dominacji mojej ukochanej Barcelony... Dosyć mam już kladacego się przy każdej stykowej sytuacji Suareza, kompletnie jakby nie zainteresowanego meczem Leo i tak dalej mógłbym wymieniać. SŁABO to wyglada... Na tej połowie zakończę oglądanie meczu, naprawdę nigdy wcześniej czegoś takiego nie robiłem ale dzisiaj muszę. Obyśmy zdobyli te 3 punkty, ale gra musi ulec znacznej poprawie.

7

Jak Messiemu się nie chce grać to mogl powiedzieć trenerowi przed meczem.

0

Marcin...

0

Podeśle ktoś link do meczu z polskim komentarzem ?

0

Rocky, kto tam walczy dzisiaj ? Z tych bardziej znanych.

0

Czemu miał się wystraszyć wotum skoro wymaganej liczby podpisów nawet nie zebrano ?

0

A i jeszcze Digne, który niedawno oddał kule Arnaizowi

0

Arnaiz o kulach by śmigał na skrzydełku, a co tam

0

Boże.....

0

Zwolnić go! Luis Enrique nie kucał!

0

Hahahahahhahahahahhaha, w takim razie żegnamy ale Ciebie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?