Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie jakiś sklep internetowy z gadżetami Barcy ?
5
Jak już do nas idziesz to masz mieć nadzieje ze wygracie...nie możesz być pesymistą!
0
Całe szczęście. Denis out, Rafa in
72
Messi już chyba na wylocie, nawet do kadry się nie łapie...
0
Jezuuuu, naprawdę chyba po wojsku. Myślałem ze mamy jakoś 20 maja już.
No cóż, przepraszam chłopaki ;D
0
Zna ktoś stronę gdzie mogę dosyć tanio zamówić jakiś t-shirt Barcelony ? Przegapiłem kurczę te koszulki co zbierano zamówienia tutaj do 14 maja...
0
Naprawdę wierzysz w to?
4
Niech pogra teraz Jasper skoro Marc nie ma już szansy na Zamorra.
1
Jak tam? Ochłonęli już po klasyku?
2
No nie taki słaby, skoro awansował do finału Ligi Mistrzów.
1
To zależy na jakie gazety patrzysz xd
0
A później:
Kurłaaaa, Barcelona nie stawia już na wychowanków tylko ściagają za 100 milionów piłkarzy jak jakiś Real!
1
To akurat dobrze wróży na 2 half ;D
0
Myślą tylko o zwycięstwie, strachu nie wyczujesz od nich, pierwszy gwizdek, w górę ręce, rusza DUMA KATALONI!
Vamos Barca!
0
Licz na Barcelonę!
0
Messi jako wolny elektron raczej, myśle ze Coutinho bliżej prawej strony po to, aby zostawić Albie wolna przestrzeń.
0
Dałbym tylko Nelsona za Roberto, ale na szczęście to Ernest jest trenerem ;D
11
Nie, nie można. Ousmane ich przerośnie piłkarsko, ma jeszcze trochę czasu.
0
Dokładnie. Najbardziej wkurza mnie to w karierze. Powinni zrobić cos z tym, aby te transfery nie były takie "z kosmosu".
Gram aktualnie Eibarem i Real jest po 20 kolejkach 13! Iks de.
1
Kiedyś to było :D
0
Tym, ze gdy przychodzi czas na kadrę to po prostu wyglada lepiej od Wilczka. Potrafi przyjąć, zagrać na ścianę i siać jakieś zagrożenie czego u Wilczka w meczach kadry nie wiedziałem.
0
Mnie tam Wilczek W KADZRZE nie przekonuje. Teo już bardziej.
0
Co można dodać np do białka naturalnego z Olimpu? Bo jest ono bez smaku wiec chciałbym cos dodać.
0
Rozwalili ich 1-0
0
Ooooootoz to ;) ale przynajmniej bronimy się innymi wynikami i z ogółu bardzo dobrym sezonem :)
0
W takim przypadku jak ten wspomniany przez ciebie to oczywiście, mogą tego dokonać, ale baaardzo w to wątpię. Sprzedać nie jest tak łatwo, a trzeba to zrobić za niezła kase jeszcze.
0
Byliby w stanie, gdyby nie istniały pewne "zasady". Chodzi mi głównie o zasadę fair play finasowego. Tego nie przeskoczą, na szczęście.
0
Proszę bardzo! Ciekawa ankieta :)
0
Żeby to szło tak łatwo jak w fifie z nim. Dajesz lekko ponad 20 mln i jest twój ;D
2
Dlaczego? Możesz rozwinąć?