0

Znacie jakiś sklep internetowy z gadżetami Barcy ?

5

Jak już do nas idziesz to masz mieć nadzieje ze wygracie...nie możesz być pesymistą!

0

Całe szczęście. Denis out, Rafa in

72

Messi już chyba na wylocie, nawet do kadry się nie łapie...

0

Jezuuuu, naprawdę chyba po wojsku. Myślałem ze mamy jakoś 20 maja już.
No cóż, przepraszam chłopaki ;D

0

Zna ktoś stronę gdzie mogę dosyć tanio zamówić jakiś t-shirt Barcelony ? Przegapiłem kurczę te koszulki co zbierano zamówienia tutaj do 14 maja...

0

Naprawdę wierzysz w to?

4

Niech pogra teraz Jasper skoro Marc nie ma już szansy na Zamorra.

1

Jak tam? Ochłonęli już po klasyku?

2

No nie taki słaby, skoro awansował do finału Ligi Mistrzów.

1

To zależy na jakie gazety patrzysz xd

0

A później:
Kurłaaaa, Barcelona nie stawia już na wychowanków tylko ściagają za 100 milionów piłkarzy jak jakiś Real!

1

To akurat dobrze wróży na 2 half ;D

0

Myślą tylko o zwycięstwie, strachu nie wyczujesz od nich, pierwszy gwizdek, w górę ręce, rusza DUMA KATALONI!
Vamos Barca!

0

Licz na Barcelonę!

0

Messi jako wolny elektron raczej, myśle ze Coutinho bliżej prawej strony po to, aby zostawić Albie wolna przestrzeń.

0

Dałbym tylko Nelsona za Roberto, ale na szczęście to Ernest jest trenerem ;D

11

Nie, nie można. Ousmane ich przerośnie piłkarsko, ma jeszcze trochę czasu.

0

Dokładnie. Najbardziej wkurza mnie to w karierze. Powinni zrobić cos z tym, aby te transfery nie były takie "z kosmosu".
Gram aktualnie Eibarem i Real jest po 20 kolejkach 13! Iks de.

1

Kiedyś to było :D

0

Tym, ze gdy przychodzi czas na kadrę to po prostu wyglada lepiej od Wilczka. Potrafi przyjąć, zagrać na ścianę i siać jakieś zagrożenie czego u Wilczka w meczach kadry nie wiedziałem.

0

Mnie tam Wilczek W KADZRZE nie przekonuje. Teo już bardziej.

0

Co można dodać np do białka naturalnego z Olimpu? Bo jest ono bez smaku wiec chciałbym cos dodać.

0

Rozwalili ich 1-0

0

Ooooootoz to ;) ale przynajmniej bronimy się innymi wynikami i z ogółu bardzo dobrym sezonem :)

0

W takim przypadku jak ten wspomniany przez ciebie to oczywiście, mogą tego dokonać, ale baaardzo w to wątpię. Sprzedać nie jest tak łatwo, a trzeba to zrobić za niezła kase jeszcze.

0

Byliby w stanie, gdyby nie istniały pewne "zasady". Chodzi mi głównie o zasadę fair play finasowego. Tego nie przeskoczą, na szczęście.

0

Proszę bardzo! Ciekawa ankieta :)

0

Żeby to szło tak łatwo jak w fifie z nim. Dajesz lekko ponad 20 mln i jest twój ;D

2

Dlaczego? Możesz rozwinąć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?