4

Pieniądze od sponsora głównego stadionu.

0

Juve!

12

Wiecie czemu Real przegrywa ?
Bo w środku ma Luke :D

1

Cała nadzieja w Douglasie Costa!

0

Byłem wczoraj Jan prześwietleniu lecz nie dali mi tej płytki jak wychodziłem. Mógłbym ja odebrać ze szpitala sam skoro nie jestem pełnoletni? (17)

0

Dokładnie, tak samo uważam.

1


O tym, że nie było walki i chęci pisaliście już pewnie z 200 razy, o tym, ze to wina Valverde pewnie już ze 300 razy, o tym ze trzeba wymienić piłkarzy jeszcze więcej...Ja was rozumiem (nie pisze tutaj o tych, którzy wyzywali itd. piłkarzy i trenera bo to pozostawię bez komentarza) Cholernie smutno po tym wczorajszym wieczorze, to nie jest nasza Barcelona w jakiej się zakochaliśmy... Przynajmniej mnie urzekła inna Duma Kataloni: ta z Xavim, Iniesta i Busim w środku, grająca szybko piłką, grająca tiki-take, grająca przede wszystkim PIĘKNIE DLA OKA oraz skutecznie. Teraz oglądanie Barcelony mnie po prostu męczy, oglądam nie wiem, pewnie z przyzwyczajenia. Szkoda mi Leo, okej wczoraj nie zagrał dobrze, zagrał słabo ale ile może ciągnąć ten zespół w każdym meczu? To tez człowiek (chociaż czasami budzi to wątpliwości). Myśle że nie jest tu potrzebna duuuuża rewolucja w składzie bo taka miała miejsce niedawno (Coutinho, Dembele, Semedo, teraz Arthut) Ci piłkarze maja niesamowitą jakość i oni to pokażą. Miejmy nadzieje ze już w następnym sezonie i pozwoli to nam na walkę w LM. Walkę i zwycięstwo, którego tak bardzo potrzebujemy. Valverde Out? Nie! Sezon ligowy bez porażki (póki co), PK pokazują ze facet ma pomysł, być może jeszcze nie udoskonalony. Wyciągnie wnioski, przynajmniej taką mam nadzieję, zasługuje na druga szansę.
Ja wierze i jestem DUMNY z tej drużyny, lecz mam nadzieje, ze cos się zmieni. Musi wrócić La Masia, musi wrócić Tiki-Taka, musi wrócić MAGIA. Po prostu musi wróci MOJA Fc Barcelona !

0

Wyjdź, proszę.

1

Visca el Barca !
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

2

Moim zdaniem będzie cos takiego:
ter Stegen; Roberto, Vermealen, Umtiti, Alba; Rakitic, Gomes, Iniesta, Paulinho; Leo, Suarez

0

W nagrodę pewnie.

0

Oby, Geradowi przyda się odpoczynek. Tak samo Rakiticiowi ale tylko w przypadku gdy Busi zagra. Jeśli Busi nie zagra to Rakieta musi byc, bo nie skontrolujemy środka pola.

0

Dlatego napisałem ze OBECNIE ;) Luis jak to Luis, coś tam zawsze wsadzi

1

A nie ? Twoim zdaniem gra bardzo dobrze ? :D

1

Vermealen - co to jest teraz za profesor na środku obrony :o Bardzo pewny punkt, obecnie w lepszej formie niż Umtiti i to na jego bym stawiał w tych ważniejszych meczach. Przynajmniej dopóki Samuel się nie obudzi. Mam nadzieje ze zostanie na jeszcze jeden sezon jako 3 stoper.

0

Współczuje ;).

1

Którą waszym zdaniem pozycje w Barcelonie trzeba wzmocnić ?

0

Jeeeaaaa! Rafa come back!

1

Ja akurat Milanu nie stawiałem bo byłem pewny ze wtopią ;D nie wiem czy powinien Ci to pisać ;)
Życzę wygranej ! Z ciekawości: ile? Za ile ? ;D

11

Tylko się śmiać z takich komentarzy;)

1

Oby to robił, jakieś 3 brameczki chętnie bym zosbaczymy. Ale najważniejsze to 3 pkt!

0

23 lata i wypożyczenie... jeśli odejdzie to ciężko by cos z niego było. Nawet szansy nie dostał. Oby to nie była prawda bo szkoda, szkoda :(

0

To zapewne byłby mecz charytatywny, jak wiemy w takich meczach nie ma zbyt dużej intensywności itd.

0

Ahh i te trzy kropeczki nienawiści... hahah

0

Zaczynaja się bodajże dopiero 13 czerwca...

0

Leo i Ronaldo zagrają razem w jednej drużynie w czerwcu podczas meczu legend La Liga i Premier League. :o
To prawda czy jakiś fejk?

0

Z Leganes chyba nie powinno być aż takiego zagrożenia. Verma jest solidna firma, poza tym mamy bezpieczna przewagę nad Atleti w razie starty punktów. Ważniejsze mecze to te w LM. Co do zmęczonego PO to pewnie mówisz o Roberto, otóż ostatnio była przerwa reprezentacyjna na której on nie był, dlatego uważam ze nie jest zmęczony.

1

Przydałby się odpoczynek dla kilku graczy dlatego chętnie widziałbym taki skład na Leganes:

ter Stegen; Semedo, Mina, Vermealen, Alba; Paulinho, Roberto, Denis; Dembele, Leo, Coutinho (4-3-3) z Leo na 9.

Chętnie widziałbym Cilessena ale to nierealna opcja, poza tym Marc walczy o Zamorra.

21

Wiadomo, ze wygra Ronaldo. Za przewrotkę. Nawet gdyby jej nie było to by wygrał.

0

W takim razie, oby nam weszło!;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?