1

Najbardziej boje się tego jak Leo zareaguje na odpadniecie w jakiejś fazie z mundialu...w jakiej będzie formie psychicznej... mam nadzieje ze przytrafi mu się to jak najpóźniej, w finale z Polska !

0

Prosiłem "do Rakiticia, a nie jego numer" :)

0

Już nie trzeba, kolega podesłał.

0

Ma ktoś może numer do Rakiticia ?

0

Holandia i tak nie zagra na mundialu

1

Nie tylko w repce ;)

10

Jeśli on jest za słaby, to co powiesz o Denisie, który jest wogole bezużyteczny, nawet kiedy jest zdrowy?

0

Wie ktoś co było przyczyna śmierci Chady? Bardzo mnie ta informacja zaskoczyła :o

0

W 90% się z Tobą zgadzam. Mimo wszystko nie uważam naszego środka za słaby, gorszy niż w czasach tej wspomnianej przez Ciebie trójki ale nie słaby.

1

Będziemy głupi jeśli nie będziemy szukać następcy faceta, który ma tak ogromne znaczenie dla przebiegu naszej gry.

1

Takich jak oni było wielu, Etoo, Villa czy Henry to jednak nie takie same legendy jak Xavi, Puyol, Iniesta czy Leo...
Oczywiście, żeby zaraz nie było płakania, doceniam ich kapitalna grę ale dla mnie to nie ikony Barcy.

0

Przed Leo jeszcze dużo lat wspaniałej gry! Bądźmy takiej myśli, nie wysyłajmy go już na emeryturę :)

0

Ja już dawno zapomniałem :D

0

Strzelił już ?

0

Panowie, poproszę o link do meczu! Meczosy nie działają...

0

ter Stegen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Rakitic, Paulinho, Iniesta; Coutinho, Messi, Dembele

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

5 minuta i już Cardiff nie wchodzi...

0

Horngacher i tak powie ze to nie był idealny skok ;) i to mi się w tym wspaniałym Trenerze podoba ;D

0

Serio? Hahaha akurat tego nie słyszałem :D

34

To się stary dowiedziałeś :D

0

Nieee, ja na to nie idę ;D

0

Socjopato, jakieś pewniaczki na dzisiaj ? Kusi mnie 2 angielska (Cardiff i Norwich) ;D

1

Bez sensowny jest ten zakaz...! Co to ma niby wprowadzić ?
Mina już 23 lata ma, porównując sobie Umitiego do niego to jest przepaść...on powinien już dostawać minuty na boisku a tu jeszcze słychać o wypożyczeniu...Szkoda, ale mam nadzieje ze wyjdzie mu to na dobre.

1

Dokładniej było tak:
Pep: Nie masz jajców żeby dać mi posadę pierwszego trenera
Laporta: Cooo?! Ja nie mam jajcow ? Potrzymaj mi piwo... i przygotował papiery :D

2

Ciekawe czy aby dostać prace w gazecie Sport musisz mieć żółte papiery czy bez takowych tez przyjmują...

1

Kto jak kto ale bramkarz Malagi to naprawdę dobry zawodnik.

0

Faktycznie, wysoki kurs na nich. Chyba damy ;D

0

Co sądzicie o kuponie ?
Eibar vs Real 2
Malaga vs Barcelona (liczba goli +2,5)
Man Utd vs Liverpool 0
Lech vs Jaga 2
Atletico vs Celta 0

:D

0

To chyba wspaniałe nie? ;) Kamil to w końcu najlepszy skoczek na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?