0

Czy jeden z najlepszych to się dopiero okaże. Nie mniej jednak na pewno jeden z "najgłośniejszych" ale mam tez nadzieje ( tak jak my wszyscy oraz kibice z notatnika ;) ) ze najlepszy.

0

Socjopata jak zwykle w punkt. Bardzo dobrze to napisałeś.

0

Święta racja! Sam wiedział ze będzie niebezpiecznie, nikt mu nie kazał tam włazić.
Oby tak jak piszesz, ich uratowali ale to było bezmyślne zachowanie według mnie.

0

Zasłużyła czy nie, nie ważne. Wazne ze dała sobie wbić 4 gole a sama nie była już tak skuteczna.
Co do Ronaldo, on ostatnie 2 sezony juz kopie się tylko po czole i chyba sam nie wie jakim cudem zdobywa tyle goli. Nie no, z tym ze on sam nie wie to żartuje, według siebie jest najlepszy i najpiękniejszy :D

0

A tymczasem w Zakopanem flaga Polski a na niej : "Wenger Out" :D

1

Ja w fife jak gram, to tez nie cierpię meczów w pełnym słońcu...:D

5

Skoki, skoki w Zakopanem, każdy bułkę je z bananem :D

0

Ja stawiam na Arsenal lub BVB.

1

Lubię tego faceta, widać ze ma jaja i potrafi coś krzyknąć ;)

1

Jak myślicie, kto 4 kapitanem bo odejściu Masherano ? Stawiam na Pique.

0

Myśle ze 3/4 sezony i znowu zobaczymy zmianę trenera w Barcelonie, ale obym się mylił a Ernesto co sezon zdobywał tryplet.

1

Spokojnie, każdy z nich pogra jeszcze pare ładnych sezonów w wysokiej formie, a przez ten czas Barcelona kupi lub wychowa ich następców. Napewno tego nie zaniedbają.

1

Zdecydowanie PSG, zaraz po nich Man City.

0

Wypisujesz gorsze chwile Rakiticia na boisku, wiec podałem kilka przykładów tych gorszych chwil Leo. Miało ci to pokazać, ze nawet ten geniusz nie gra CAŁY CZAS wspaniale a co dopiero Rakitić. Według Ciebie Chorwat musi każde zagranie mieć "na nos", każdy jego strzał ma się skończyć golem itd. żeby można było go pochwalić ?

0

Mierne 90 minut z Espanyolem zagrał rownież Messi, oprócz tego z Atletico nie błyszczał. O Leo tez napiszesz ze jest nierówny ?

0

Nie, chodzi mi o całokształt gry na która składają się: wygrane pojedynki główkowe, celność podań, kluczowe podania i wiele innych. Oprócz tego nie mowię tu tylko o tym meczu, lecz o wielu wcześniejszych, w których prezentował się KAPITALNIE. Szkoda, ze potrafisz zauważyć tylko te gorsze momenty na boisku.

0

A mi się kończą....:(

38

Leo to Leo, każdy wie, ale co ostatnio gra Rakieta to jest POEZJA. Kapitalna forma Chorwata, aktualnie jest jednym z najważniejszych dla nas graczy. Czapki z głów przed tym panem!

1

Ja się z niego smieje jak widze jak on gra. On by się w ekstraklasie nie odnalazł :D

1

Z innych wiadomości: Real Madryt przegrywa mecz. ;)

2

Jak oni dzisiaj wyśmiewają tego Lahoza :D najpierw Luis teraz Aleix

0

Busi narazie najsłabszy na boisku z naszych a Luis może tego meczu zaraz nie dokończyć... #Luisspokojnie ;)

1

Meczosy.pl, tam działa :)

0

Meczosy.pl tam działa, wiem bo sam oglądam.

1

Można gdzieś zobaczyć pożegnanie Mashe z kibicami ?

0

Dziekuje Zidane, dziękuje Real ! Wy to potraficie umilić człowiekowi wieczór :D

1

W sierpniu już przewidywali ZP dla niego :D

0

Gdzie oglądacie ? Aliez mi padło... Podrzuci ktoś coś ?;)

18

Boże, jak ja się cieszę, ze my tego Theo nie kupiliśmy :D

1

Ja tez przeprszam... tez właśnie włączyłem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?