Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy jeden z najlepszych to się dopiero okaże. Nie mniej jednak na pewno jeden z "najgłośniejszych" ale mam tez nadzieje ( tak jak my wszyscy oraz kibice z notatnika ;) ) ze najlepszy.
0
Socjopata jak zwykle w punkt. Bardzo dobrze to napisałeś.
0
Święta racja! Sam wiedział ze będzie niebezpiecznie, nikt mu nie kazał tam włazić.
Oby tak jak piszesz, ich uratowali ale to było bezmyślne zachowanie według mnie.
0
Zasłużyła czy nie, nie ważne. Wazne ze dała sobie wbić 4 gole a sama nie była już tak skuteczna.
Co do Ronaldo, on ostatnie 2 sezony juz kopie się tylko po czole i chyba sam nie wie jakim cudem zdobywa tyle goli. Nie no, z tym ze on sam nie wie to żartuje, według siebie jest najlepszy i najpiękniejszy :D
0
A tymczasem w Zakopanem flaga Polski a na niej : "Wenger Out" :D
1
Ja w fife jak gram, to tez nie cierpię meczów w pełnym słońcu...:D
5
Skoki, skoki w Zakopanem, każdy bułkę je z bananem :D
0
Ja stawiam na Arsenal lub BVB.
1
Lubię tego faceta, widać ze ma jaja i potrafi coś krzyknąć ;)
1
Jak myślicie, kto 4 kapitanem bo odejściu Masherano ? Stawiam na Pique.
0
Myśle ze 3/4 sezony i znowu zobaczymy zmianę trenera w Barcelonie, ale obym się mylił a Ernesto co sezon zdobywał tryplet.
1
Spokojnie, każdy z nich pogra jeszcze pare ładnych sezonów w wysokiej formie, a przez ten czas Barcelona kupi lub wychowa ich następców. Napewno tego nie zaniedbają.
1
Zdecydowanie PSG, zaraz po nich Man City.
0
Wypisujesz gorsze chwile Rakiticia na boisku, wiec podałem kilka przykładów tych gorszych chwil Leo. Miało ci to pokazać, ze nawet ten geniusz nie gra CAŁY CZAS wspaniale a co dopiero Rakitić. Według Ciebie Chorwat musi każde zagranie mieć "na nos", każdy jego strzał ma się skończyć golem itd. żeby można było go pochwalić ?
0
Mierne 90 minut z Espanyolem zagrał rownież Messi, oprócz tego z Atletico nie błyszczał. O Leo tez napiszesz ze jest nierówny ?
0
Nie, chodzi mi o całokształt gry na która składają się: wygrane pojedynki główkowe, celność podań, kluczowe podania i wiele innych. Oprócz tego nie mowię tu tylko o tym meczu, lecz o wielu wcześniejszych, w których prezentował się KAPITALNIE. Szkoda, ze potrafisz zauważyć tylko te gorsze momenty na boisku.
0
A mi się kończą....:(
38
Leo to Leo, każdy wie, ale co ostatnio gra Rakieta to jest POEZJA. Kapitalna forma Chorwata, aktualnie jest jednym z najważniejszych dla nas graczy. Czapki z głów przed tym panem!
1
Ja się z niego smieje jak widze jak on gra. On by się w ekstraklasie nie odnalazł :D
1
Z innych wiadomości: Real Madryt przegrywa mecz. ;)
2
Jak oni dzisiaj wyśmiewają tego Lahoza :D najpierw Luis teraz Aleix
0
Busi narazie najsłabszy na boisku z naszych a Luis może tego meczu zaraz nie dokończyć... #Luisspokojnie ;)
1
Meczosy.pl, tam działa :)
0
Meczosy.pl tam działa, wiem bo sam oglądam.
1
Można gdzieś zobaczyć pożegnanie Mashe z kibicami ?
0
Dziekuje Zidane, dziękuje Real ! Wy to potraficie umilić człowiekowi wieczór :D
1
W sierpniu już przewidywali ZP dla niego :D
0
Gdzie oglądacie ? Aliez mi padło... Podrzuci ktoś coś ?;)
18
Boże, jak ja się cieszę, ze my tego Theo nie kupiliśmy :D
1
Ja tez przeprszam... tez właśnie włączyłem...