2

To raczej Celta się bardziej obawia, my tez cos potrafimy grać ;)

0

No niezle

0

Kocham go! Oby jak najdłużej był trenerem Realu ;)

1

Mysle ze tak, sam Leo kilka lat temu miał taką kontuzje i to pare razy, w prawej nodze dokładnie.

2

Czemu dzisiaj Mbappe zagrał z nr 9? Przecież to nr Cavaniego

1

Ja mam dokaldnie takie same odczucia co do niego...

0

Myślałem nad wakacjami w Madrycie ale widząc tamtejszą temperaturę to już lepiej w Polsce zostanę ;)

0

Jego prezentacja to tak jak u mnie rozpoczęcie roku szkolnego ;D

0

Na instagramie także ;)

0

2 rzeczy tak jak u Cristiano umiejetność strzelania i wykańczania;)

0

Hahahahah

0

Pierdzielisz głupoty, tak samo jakby zabrać Messiemu umiejetność dryblingu i podań to tez nie byłby najlepszy... Trzeba oddać Portugalczykowi to ze umie postrzelać i jest bardzo groźny w polu karnym, wiadomo nie jest na poziomie Leo ale to wciąż bardzo dobry gracz i szacunek za wykonana przez niego prace mu się należy. Ja osobiście jako człowieka go lubię, trochę zbyt pewny siebie i śmieszy mnie to gadanie ze jest najlepszy. Nie lubię go jako pilarza, dla mnie jest teraz średnim graczem, a w najwyższej formie to wciąż nie poziom tych "najlepszych", mimo tego uważam go za zawsze groźnego rywala.

0

Wow, niezły wierszyk:D

1

Hahahahahah dokładnie :D

0

Cos czuje ze będą jaka po tym meczu, polecam wejść na notatnik Hahahah

0

No ja podobnie, jeszcze dał bym szanse Rafinhi a Aleni dawał szanse z ogórkami typu Levante czy Real Madryt

0

Panowie pomóżcie,
Nie obstawiałem jeszcze nigdy meczów ale myśle ze nadszedł odpowiedni moment ;)
Mogę obstawić przez internet, na telefonie i zapłacić telefonem ? Czy jakoś podobnie?

0

W miejsce Andresa zdecydowanie Rakitic, należy pamiętać tez o obronie dlatego taki Rakieta potrzebny w podataie

3

Nie wiem gdzie tego Griezmanna wcisnąć... jak dla mnie nie jest potrzebny

0

Jeszcze ja napisze ze NIE, na wypadek gdybys miał wątpliwości ;)

1

Co za wspaniały dzień!!! Wygrana mistrza Kamila + transfer (prawie dopięty) Coutinho!!! Jeszcze się rok dobrze nie zaczął a już lepszego dnia może nie być !;)

0

Spokojnie, żeby był najlepszy od czasów Pepa to musi wygrać cos ważnego i wiele razy, tak jak Lucho. Póki co narazie nic nie wygrał, pamiętasz Tatę Martino? On pierwszą rundę miał równie spektularna. Mimo wszystko lubię EV

0

I jak wrażenia po mevzu?

0

Poczekaj to końca mevzu z euforia;)

1

Oni ogólnie bardzo mało wiedzą i gadającymi głupoty...nie ten poziom co ELeven

2

Ten jak obliczył wysokośc poprzeczki...drugi Hajto

0

Mina moim zdaniem zdecydowanie za słaby, z techniką na bakier. Jedynie bramkostrzelny wiec jego na pewno nie, a tego drugiego nie znam

0

Moim zdaniem Lewy w miejsce Cavaniego. Jeśli ode mnie by to zależało to tez Cristiano by się tam nie znalazł ale wiem jakie podejście maja do niego eksperci.

0

Z racji tego ze nie oglądam prawie wcale innej ligi niż La Ligi to mam pytanko;
Jak oceniana jest przez kibiców Liverpoolu praca Kloppa, zadowoleni są z niego czy raczej nie?
Sporo osób krytykuje trochę United, a właściwie siwego ale jednak 2 miejsce w PL ma. Wiadomo ze do City startu nie maja ale z pozostałymi wygrywają w tabeli, wiec jest chyba dobrze. Już mniej krytykują Conte a ma mniej punktów...

0

Jeszcze transfer Arthura, bardzo przyszłościowy zawodnik. Jak dla mnie mógłby być nawet kosztem Denisa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?