Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To raczej Celta się bardziej obawia, my tez cos potrafimy grać ;)
0
No niezle
0
Kocham go! Oby jak najdłużej był trenerem Realu ;)
1
Mysle ze tak, sam Leo kilka lat temu miał taką kontuzje i to pare razy, w prawej nodze dokładnie.
2
Czemu dzisiaj Mbappe zagrał z nr 9? Przecież to nr Cavaniego
1
Ja mam dokaldnie takie same odczucia co do niego...
0
Myślałem nad wakacjami w Madrycie ale widząc tamtejszą temperaturę to już lepiej w Polsce zostanę ;)
0
Jego prezentacja to tak jak u mnie rozpoczęcie roku szkolnego ;D
0
Na instagramie także ;)
0
2 rzeczy tak jak u Cristiano umiejetność strzelania i wykańczania;)
0
Hahahahah
0
Pierdzielisz głupoty, tak samo jakby zabrać Messiemu umiejetność dryblingu i podań to tez nie byłby najlepszy... Trzeba oddać Portugalczykowi to ze umie postrzelać i jest bardzo groźny w polu karnym, wiadomo nie jest na poziomie Leo ale to wciąż bardzo dobry gracz i szacunek za wykonana przez niego prace mu się należy. Ja osobiście jako człowieka go lubię, trochę zbyt pewny siebie i śmieszy mnie to gadanie ze jest najlepszy. Nie lubię go jako pilarza, dla mnie jest teraz średnim graczem, a w najwyższej formie to wciąż nie poziom tych "najlepszych", mimo tego uważam go za zawsze groźnego rywala.
0
Wow, niezły wierszyk:D
1
Hahahahahah dokładnie :D
0
Cos czuje ze będą jaka po tym meczu, polecam wejść na notatnik Hahahah
0
No ja podobnie, jeszcze dał bym szanse Rafinhi a Aleni dawał szanse z ogórkami typu Levante czy Real Madryt
0
Panowie pomóżcie,
Nie obstawiałem jeszcze nigdy meczów ale myśle ze nadszedł odpowiedni moment ;)
Mogę obstawić przez internet, na telefonie i zapłacić telefonem ? Czy jakoś podobnie?
0
W miejsce Andresa zdecydowanie Rakitic, należy pamiętać tez o obronie dlatego taki Rakieta potrzebny w podataie
3
Nie wiem gdzie tego Griezmanna wcisnąć... jak dla mnie nie jest potrzebny
0
Jeszcze ja napisze ze NIE, na wypadek gdybys miał wątpliwości ;)
1
Co za wspaniały dzień!!! Wygrana mistrza Kamila + transfer (prawie dopięty) Coutinho!!! Jeszcze się rok dobrze nie zaczął a już lepszego dnia może nie być !;)
0
Spokojnie, żeby był najlepszy od czasów Pepa to musi wygrać cos ważnego i wiele razy, tak jak Lucho. Póki co narazie nic nie wygrał, pamiętasz Tatę Martino? On pierwszą rundę miał równie spektularna. Mimo wszystko lubię EV
0
I jak wrażenia po mevzu?
0
Poczekaj to końca mevzu z euforia;)
1
Oni ogólnie bardzo mało wiedzą i gadającymi głupoty...nie ten poziom co ELeven
2
Ten jak obliczył wysokośc poprzeczki...drugi Hajto
0
Mina moim zdaniem zdecydowanie za słaby, z techniką na bakier. Jedynie bramkostrzelny wiec jego na pewno nie, a tego drugiego nie znam
0
Moim zdaniem Lewy w miejsce Cavaniego. Jeśli ode mnie by to zależało to tez Cristiano by się tam nie znalazł ale wiem jakie podejście maja do niego eksperci.
0
Z racji tego ze nie oglądam prawie wcale innej ligi niż La Ligi to mam pytanko;
Jak oceniana jest przez kibiców Liverpoolu praca Kloppa, zadowoleni są z niego czy raczej nie?
Sporo osób krytykuje trochę United, a właściwie siwego ale jednak 2 miejsce w PL ma. Wiadomo ze do City startu nie maja ale z pozostałymi wygrywają w tabeli, wiec jest chyba dobrze. Już mniej krytykują Conte a ma mniej punktów...
0
Jeszcze transfer Arthura, bardzo przyszłościowy zawodnik. Jak dla mnie mógłby być nawet kosztem Denisa