2

Akurat w Barcelonie nie mniej ważny od wyniku jest styl wygrywania wiec trochę się mylisz ;)

0

Masz racje, nie jest cudownym talentem, ale moim zdanie nie jest nawet DOBRYM napastnikiem. W ekipie kalibru Barcy potrzebny jest zmiennik na 9 co najmniej dobry, przykłady to: Rashford w United, Jesus w poprzednim sezonie w City (teraz już podstawa) czy Giroud w Arsenalu. Potrzebny przede wszystkim by był gotowy zastąpić na chwile Sureza, bedącego w takiej formie jak teraz...i żeby zagwarantował te gole...

Co do Zidane, masz racje, daje dużo szans młodym i umie ich wprowadzić do drużyny tak jak teraz wprowadza pomału Achrafa, ale ci młodzi z Realu potrafią wykorzystać te szanse i nie potrzeba im 5 meczy do tego aby jeden zagrać dobry, lecz od razu pokazują dlaczego te szanse otrzymali... I nie mowię tu tylko o Paco, dodałbym do tego grona przede wszystkim jeszcze Gomesa, który niewątpliwie umiejętności ma, bądź już niestety MIAŁ..

Mówisz, ze EV jest "za mały", aby posadzić istotniejszych w ważnych meczach. Ja nie wiem, ponieważ póki co to nie ma kogo posłać do boju za np. Luisa Suareza, swoją droga Zidane tez Benzemy posadzić za często nie lubi ;)
Pozdro ;)

0

Jeśli wszystko by fajnie poszło z graczami z rezerw to niezły składzik mamy na przyszłość, narazie nie licząc transferów które pewnie bedą. Mowię tu o transferach kalibru Suarez czy Neymar, więc światowa czołówka piłkarzy:
ter Stegen; Semedo/Palencia, Marlon, Umtiti/Mina, Cucurella, Digne; Oriol Busauets, Alena, Denis; Arnaiz, Dembele, jakaś dobra 9. :)
Nie śledzę jakoś uważnie Barcy B, wiec pewnie jest tam jeszcze więcej dobrze rokujących typu Alena, Arnaiz a nie napisałem.

0

Ale ja nie znam Leo osobiście i on się nie zapyta mnie dlaczego nie on a Crostiano. Moim zdaniem nawet będąc kibicem Barcy mogę bez problemu ich porównywać, zależy to od tego jakim kibicem jestem... Ja staram się być obiektywny...
Tak jak napisałem spotkałem się z tym ze nawet kibice Realu uznawali wyższość Leo nad ich ulubieńcem, wielokrotnie widziałem tutaj tez jak kibic Barcy stwierdza ze Modric czy Kross zjadają Rakiticia czy Andresa i oczywiście to popieram, więc nie sadze ze bycie obiektywnym w tej sprawie jest trudne. Po prostu zależy jakim typem fana jesteś.

0

No jak.... Naprawdę nie pamiętasz ile meczów zagrał jako typowa 9 ? Nie powiem Ci dokładnie ile ale z 8 meczy myśle ze było... I nie prezentował się dobrze, myśle ze wielu się ze mną zgodzi. Popatrz na Mayorala z Relu, na papierze był dużo gorszy od Paco, grał chyba jeszcze mniej ale w przypaksu kontuzji Benzemy wchodzi w lidze i spisuje się co najmniej dobrze. Bodajże gol i asysta niedawno w jakimś meczu ligowym

0

Już miał wystarczająco szans aby się pokazać i w ŻADNYM meczu nie zagrał na poziomie pozwalającym grać w Barcelonie

4

Bo patrząc obiektywnie na grę, mam tu na myśli gole, asysty a przede wszystkim WPLYW NA GRE SWOJEGO ZESPOŁU (nie na zdobyte trofea) to Leo miażdży Cristiano, mimo iż tego drugiego uważam za jednego z najlepszych piłkarzy.
Trzeba być ślepym i mega fanem Realu żeby tego nie widzieć. Nawet często się spotykam z tym, ze kibice Królewskich widza przewagę Leo nad Portugalczykiem...

Strasznie wkurza mnie to, ze po zakończeniu kariery przez obu, mogą mieć oni podobna liczne takich nagród co nie będzie odzwierciedlało tej ogromnej przewagi czysto piłkarskiej Leo nad Crisem.

1

Gdzie mogę obejrzeć walkę Pudziana w necie ?

1

wchodzisz na meczyki.pl nastepnie zjeżdżasz na dół do meczu Barcy i otwierasz transmisje na sportslive albo drhtv. Mi zawsze działa w przypadku takich meczy :)

0

Myślę podobnie, lecz historia pokazuje jak ciężko gra nam się z Malagą, a mimo słabej formy Luisa wydaje mi się, że da nam więcej niż Paco. Niestety...

10

ter Stegen; Semedo, Mashe, Umtiti, Digne; Busquets, Paulinho, Denis; Leo, Suarez. Deulofeu

0

A to Besnik Hasi nie jest trenerem Olympiakosu?

0

Takie pytanko dla obeznanych w temacie, czym się różni PS4 slim od pro?

0

Gdzie obejrzę powtórkę odcinku z Cafe Futbol ?

1

Jezuuu, ale zamuliłem hahah :D
Na kompie mam godzinę przestawioną do przodu i myślałem, że juz 20 - sta ;D

0

Gdzie skład Barcy?

8

Mashe wkur***y bo o tym, ze on tez wrócił na FCB.com nie napisali ;)

0

Ja bym dodał do szanowanych piłkarzy Realu jeszcze Ramosa

0

Dider Deschamps, czy to Ty?

1

No dokładnie, sama prawda i bardzo mądre zdanie

0

Akurat to co on mówi, zawsze się sprawdza. Jego wywiadów i wypowiedzi bardzo często lubię posłuchać bo wiem ze mówi z sensem i jest to prawdopodobne.
Nie wiem co on mówi o Zielinskim teraz ale być może chodzi mu o to co kolega wyżej napisał...nie ma dla niego pozycji w kadrze. Według mnie po prostu na MŚ posadzi na ławce Milika i będziemy grali na jednego napastnika.

1

Piwo czy wódeczka ? ;)

0

Liverpool, Schalke, Napoli czy Las Palmas? Kim rozpocząć karierę w fifie? ;D

2

Romeo na bramce a Julia w ataku

0

Nike air Max, zimowe ( takie wyższe są)

0

Mam pytanko, strona snekaersstore.com.pl jest sprawdzona? Zamawiał ktoś stamtąd ? Bo trzeba wpłacać kasę z góry, dopiero potem buty przychodzą i nie wiem czy zaryzykować

0

Widzę ze nie tylko ja się wku***m na to... Meczu nie da się obejrzeć

7

Jak dla mnie:
ter Stegen; Semedo, Masherano, Umtit, Alba; Busquets, Paulinho, Roberto; Messi, Suarez, Denis

0

Poleca ktoś dobre gry na App Story?

0

Real Madryt, zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?