Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niemoralna propozycja ;D
11
Nie wiem czy było ale Marca wybrała Cristiano piłkarzem grudnia ;D
0
W takim razie zwracam honor;) DaPi zawsze pierwszy* heheh:D
1
BarcaInfo zawsze pierwszy ;D
0
Komentarz usunięty
0
Weź lepiej nie komentuj bo aż żal mi ciebie...można się wylogować, polecam Tobie!
0
Leo powiedział do Dembele żeby poszedł w inne miejsce na boisku;)
0
Może przesadziłem ze "bardzo" dobra, ale dobra według mnie na pewno.
0
Jordi to fantastyczny gracz, szczególnie w tym sezonie. Niestety dosyć często przegrzewa mu się mózg, po co robić cos takiego wiedząc ze teraz to wszystko wyłapią ?!
0
Właśnie tez na to zwróciłem uwagi i również nie pamietam tej sytuacji... Kiedyś podobna sytuacja miała miejsce z Luisem Suarezem ;)
1
Kilka przemyśleń po pięknym meczu mojej ukochanej Barcelony ;)
1. Bardzo dobra gra po wejściu Dembele, co bardzo mnie cieszy. Nie nadurzywal dryblingu, dużo gry z pierwszej piłki, stwarzał zagrożenie. Myśle ze wróci niedługo do pełni dyspozycji, ustabilizuje formę i będzie kosmos!
2. Ciekawy wariant zastosował Ernesto Valverde, mianowicie wprowadził Digne i graliśmy na 2 lewych obrońców. Fajnie ze cały czas ma jakieś pomysły i dobiera je rozważnie do rywala.
3. Odpoczynek dla Andresa na pewno się przyda. Nawet w takim meczu potrafiliśmy sobie poradzić bez niego wiec super to rokuje. Dojdzie Coutinho to Iniesta będzie mogl się skupić na utrzymaniu wysokiej formy w Lidze Mistrzów:)
4. Bardzo cieszy mnie porażka City i fakt, ze zostaliśmy jedynym niepokonanym zespołem w 5 najsilniejszych ligach Europy! Europejski futbol znowu u stop Blaugrany! Oby tak do końca sezonu, nadal trzeba ciężko pracować! Vamos Barca!
0
A Rakitic, Busquets czy Paulinho lepiej grają ?
1
Dzis najlepiej wyglada z pomocników, widać ze mu się chce, ale i tak dla zasady będą go krytykować...
0
Żebyśmy odrobili straty to mecz musi przenieść się na Camp Nou ;)
0
Wejdź na meczosy.pl i tam pierwszy link. Działa bez zarzutu w super jakości
0
Obejrzyj sobie Misja Afganistan, nie pożałujesz. 14 odcinków po 45 minut, miłego oglądania!
0
Na pewno wersja Leo jest cieplejsza, ale tak jak napisał kolega, być może Pique tez zakłada pod ta z długim rękawem termo.
0
Mogę jakoś inaczej niż przez komputer (mam zepsuty) pobrać muzykę na iPhone ? Ważne!
0
Gdzie mogę obejrzeć CALY mecz Sandecja vs Lechia z 16 grudnia 2017 roku? Da rade gdzieś w necie wyszukać ?
0
Ja tak samo;/ jakiś remisik chyba byłby lepszy, ale może jeszcze go nie wyrzuca. Oby ;D
0
Da się jakoś inaczej niż przez kompa zrzucić muzykę na iPhone?
22
Witaj w erze Ernesto Valverde!
0
"Antek zapewne wskoczy w miejsce Luisa i będzie się z nim zmieniać " właśnie o tym wyżej napisałem, niewyobrażalne sobie ze któryś z nich zacznie ważny mecz na ławce...
0
To chyba za bardzo się nie znasz na futbolu:)
0
Nie przesadzaj, gwiazd formatu Coutinho czy Griezmanna nie maja na ławce, a wyobrażasz sobie ze Suarez zaczyna El Clasico na ławce albo Coutinho finał LM?
6
Czemu ma odpuszczać skoro jest w kapitalnej dyspozycji ? Nie ma nic lepszego niż utrzymanie wysokiej formy w konkursie
0
Co do wspomnianego Henrego, to zawodnik sam wypracowuje legendę i prestiż numeru z którym gra;) oczywiście w przypadku gdy nie jest to nr 7 czy 10 itp ;)
3
Dobra, załóżmy ze kupujesz Griezmanna. Gdzie go ustawiasz w meczu z np. Chelsea czy Realem ? Wywalasz na ławkę Dembele, który potrzebuje minut żeby rozwinąć ogromny talent czy może Suareza ? A może Leo albo Coutinho i zapominamy o obronie, heheh?
5
Jak mało inteligentni i nieznający się na futbolu ludzie tam pracują ? ... Przecież całe życie nie będzie kontuzjowany tylko raptem 3 tygodnie po czym wróci i wniesie ogromna jakość do gry w katalońskiej pomocy, ale co oni mogą o tym wiedzieć skoro przed transferem pewnie nawet na oczy go nie widzieli
0
Hahahahaha :D.