Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ernesto dorabia w Sporcie? :D
0
Ehh, tragedia...:( bardzo mi go szkoda, miejmy nadzieje ze wróci być może troszkę szybciej
0
To jest dwumecz ? Czy jeden mecz? Jeśli jeden to na Camp Nou czy na cornella ? Sorki za tyle pytań ale ciekawi mnie to :D
0
Kiedy ten mecz?
0
Wiem, wiem spokojnie ;) Chciałem trochę strolować :D
2
Sprecyzuj bo nie wiem o który zespół Ci chodzi jeśli mówisz "ogórki" ;)
0
Został za to Denis, który daje tyle co kontuzjowany Rafinha czyli nic. Rafa wrócił i mam nadzieje ze nie złapie już kontki. Mam tez nadzieje ze Inter nie awansuje do LM a Rafa do nas wróci !
0
"Spieprzyliscie nam sobotni wieczór" taki pomysł ode mnie dla nich ;D
0
Rozumiem, dzięki za filmy ;)
0
Czyli w skrócie Polacy w żaden sposób nie współpracowali z okupantami w przeciwieństwie do innych państw. Okej, dziękuje bardzo :)
0
Co to znaczy ze Polska była krajem bez Quislinga? Tak w skrócie...
2
Jakie pustki...
0
Podzielam Twoje zdanie, oby nie doszło do tego transferu. Lepiej kupić np. Arthura a resztę pieniędzy odłożyć lub wydawać na perspektywicznych graczy. Za 2/3 lata można pomysleć o jakimś topowym napastniku bo Luis będzie miał wtedy swoje lata ale nie teraz...
21
Szkoda ze za takie coś nie ma kary śmierci dla tego bydła. Zabili psa, wiec powinno się zabić ich...Może wtedy mniej byłoby takich sytuacji
15
Mógłby pójść do jakiegoś silniejszego zespołu. W 4rsenalu nic nie wygra, teraz to nawet o te 4 miejsce jest im cieżko. Nierozumie dlaczego piłkarze takiej klasy przechodzą do tak słabego już zespołu...
1
Oby Barca wygrała te sprawę. Mamy odpowiednich prawników, którzy wiedza chyba, ze niewypłacenie tej premii było odpowiednia decyzja.
4
A o czym tak mniej więcej jest?
11
Mimo iż jestem dosyć młody, to bardzo podoba mi się jego muzyka. Ogólnie lubię nieraz sobie posłuchać tych klimatów np. Lady Pank tez.
10
Zdecydowanie Coutinho
3
Bez przesady, Ney jest zdecydowanie lepszym piłkarzem od Urugwajczyka i ma na pewno większy, dużo wiekszh wpływa na grę PSG.
0
Pamietam jak pare lat temu podpisano kontrakt z lotosem. Miałem przyjemność prezentować stroje treningowe i hotelowe repki w towarzystwie m.in Pana Bonka czy Tomaszewskiego na Stadionie Narodowym :) Super przeżycie ;)
0
Tragedia jest z ta frekwencja w tym sezonie...
1
Wydawalo mi się tak, ale jak widać zostałem "zjedzony sarkazmami" :D
Dobrze, ze są tutaj jeszcze użytkownicy rozumiejący sens powstania La Rambli ;)
1
Wiesz jak to jest, musza cos napisac żeby polecenia nałapać :D
0
Spoko, nie ma sprawy przyjaciele. Będziecie chcieli jeszcze cos posłuchać to śmiało piszcie, cos wam opowiem.
1
Ja mam tak samo, zawsze te same emocje mi towarzysza :)
16
Ferie, ferie i po feriach...Ja już w pociągu...20;45 meczyk i 20;45 pociąg wjeżdża na peron czyli czeka mnie jeszcze sprint do internatu, aby jak najszybciej włączyć transmisje :D
Przeważnie tak około 6 minuty juz jestem ;)
0
EDIT: już spotkałem takowa osobę.
0
Oczywiście, ze nie. Czytając te komentarze nie natknąłem się na osobę, który by Panu Tomkowi nie współczuła. Każdy wyraża skruchę i nadzieje na to ze jednak przeżyje, ale piszą również, podobnie jak ja ze mógł zapobiec swojej tragedii co jest prawda, nie sądzisz ?
3
Sęk w tym ze on mogl to przewidzieć i temu zapobiec, po prostu tam nie idąc.