Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Krystian chce: Ferrari, duży dom z basenem i spotkanie z Leo Messim.
;)
5
Wy tez widizicie to jak duży potencjał ma Semedo? Gość, gdy tylko wszystko dobrze pójdzie bedzie najlepszy na swojej pozycji i kto wie, być może przebije Daniego.
0
To tak moim zdaniem:
1. Suarez - nawet pomimo tych 100 mln, ponieważ swoją gra spłacił się i to z wielka nawiązką.
2. Umtiti
3. Rakitic/Marc
0
Podrzuci ktoś link do Arsenalu?
0
Boże...ten biedny Ulreich aż się trzęsie kiedy jest przy piłce :D
To jest Liga Mistrzów?
5
A z czego innego ma żyć 9?
0
Hahahhaha jaka riposta :D
1
Dokładnie! Myśle tak samo, teraz płacz o to, ze Bayern sobie nie radzi. Mogliśmy my z nimi grać, może by nie było płaczu. Teraz to siedzieć cicho tylko i czekać:)
1
Kurde stary, spokojnie ;)
0
Dziękuje bardzo ;)
Oj tam, oj tam ;)
1
A to przepraszam ;D
0
Dawaj :D.
0
Nie lepiej ci dobrej jakości?
0
Mógłby ktoś poratować linkiem do meczu Bayernu?
0
O co chodzi z tym OLL ? Nie jestem w temacie :D
2
Powidz mi z jakiej racji Drągowski? Przecież facet nie gra prawie NIC.
0
Zdecydowanie zasłużony tytuł, najbardziej regularna drużyna i najlepiej grająca w tym sezonie w Hiszpanii. Szkoda LM, o tym meczu zapomni się dopiero jak wygramy Lige Mistrzów, wątpię ze szybciej.
Brawo BLAUGRANA! Brawo MY!
0
Czyli prawdopodobnie 4.2.3.1 z Leo na 10 i Coutinho oraz Dembele na bokach. Fajny składzik, byc może taka będzie Once de Gala w przyszłym sezonie :)
0
Moim zdaniem jest za wcześnie, nawet dla Beresia. Potrzebują takiego mega sezonu, wtedy można coś pomysleć.
0
O Roberta jestem spokojny, gorzej właśnie z Grześkiem bo jest dla nas niezbędny.
0
Kurczę, obawiam się, ze masz racje. Ze wszystkim się zgadzam, ale tak stopniowo moznaby było kogoś wprowadzać.
2
Myślę, że po odejściu Andresa, (kiedy robi się coraz mniej wychowanków w składzie a Barça coraz mniej przypomina Barçe) czas zacząć znowu korzystać z Cantery. Ja wiem, że powiecie zaraz:
"Nie ma z kogo", "Barca B zaraz spadnie z ligi" itd.
Ja myślę, że jest.
Napewno Carles Aleña, to już czas aby stał się pełnoprawnym członkiem pierwszego zespołu i w następnym sezonie dostawał co najmniej tyle szans ile w tym Andre Gomes. Ma umiejętności a piłkarz rozwija się wtedy kiedy dostaje szanse, tak zaczynał np. Iniesta, ale nie tylko.
Kolejny zawodnik to Abel Ruiz, przy Luisie Suarezie, jako jego zmiennik nauczyłby się wiele, pewnie przez jeszcze kilka sezonów a potem mógłby wskoczyć w jego buty. Nie powiecie mi chyba, że nie dałby rady zagrać z zespołami typu; Levante, Getafe, Espanyol itd. Powolutku mógłby dostawać szanse, tak jak dostał ja Rashford w Utd, Mayoral w RM.
Do tego grona dodałbym jeszcze Cucurelle bądź Mirande (jednego z nich) jako zmiennika dla Jordiego po odejściu Lucasa Digne, tak samo jak Abel moglby się sporo nauczyć u boku starszego kolegi.
Jest jeszcze O. Busquets, Cuenca ale nie trzeba przecież wprowadzić od razu wszystkich, tylko tych którzy w opinii trenera są gotowi.
To tylko moje luźne przemyślenia co do tych piłkarzy, tak wiec bez niepotrzebnych komentarzy.
Zapraszam do dyskusji, myśle ze fajny temat. ;)
0
Zgadzam się lecz co do Sampera, to jego czas chyba już minął (tez chciałem aby dostał PORZĄDNĄ szanse) i teraz czas na O.Busquetsa. Ale może udałoby się obydwu jakoś wsadzić ? Oriola może jeszcze nie na sezon 18/19 ale chciałbym abyśmy w końcu korzystali z Cantery.
0
Jak myślicie, co z numerem 8 po sezonie? Może Carles Aleña ? Co wy na to? Wiem, ze to nie będzie pierwszoplanowa postać w pierwszej drużynie (jeśli wogole jakaś będzie), ale fajnie byłoby gdyby wychowanek z dobrymi rokowaniami wziął numer po Don Andresie.
1
Brak słów na ciebie...
2
Jeden z najsmutniejszych dni odkąd jestem jednym z Was czyli Cules... Odchodzi nasz kapitan, Don Andres;(
Wielki piłkarz, wielki człowiek, zawsze szanujący rywala i grający z wielka klasą, gracją. Ikona Blaugrany.
Dziękujemy Don Andres, po prostu DZIĘKUJEMY!
3
Ma ktoś może skrót do tego meczu?
5
Byłoby świetnie jeśli trafiałoby się nam raz na 20 lat ;)
2
Tez odnoszę takie wrażenie. Przestałem typa już słuchać.
2
O obliczu obecnej Barcelony decyduje forma wszystkich*
Jesteśmy ZESPOŁEM.