Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj, jeden mecz wytaczasz. I to jeszcze taki... W każdym sezonie są nieco słabsze dni i mecze, trzeba to zrozumieć.
Fakt, w Rzymie byli tragiczni w obronie ale w pozostałych spotkaniach (tez nie wszystkich) grali na miarę graczy Barcy.
0
Byłbym za tym, żeby wypożyczyć na jeden sezon (po nim OD RAZU wraca do nas). W tym sezonie jeszcze gramy z solidnym Vermaelenem a późnej niestety będziemy musieli się z nim pożegnać.
PS. Szkoda, że Yerry został kupiony, myśle że Marlon nie jest wcale gorszy i mają podobne potencjały.
0
Najwiecej rzecz jasna asystował Leo i to właśnie z jego podań najwiecej Messi strzelił. Wcale nie z podań Xaviego czy Iniesty.
0
Aleix, pamietam ten okres przed potworna kontuzja kiedy w niemal każdym meczu zaliczał asystę i grał fantastycznie. Kto w, może gdyby nie ten uraz (....).
0
No myśle, ze właśnie tak postąpisz !
0
Dlatego juz teraz nie ma na co liczyć.
2
Ale zjechaliscie chłopaka ;D
Oczywiście słusznie ;)
0
Ja bym dał szanse Marlonowi, ale teraz już na to nie liczę....
2
To są jak na tę chwile po prostu śmieszne pieniądze. Młody, perspektywiczny, udowodnił już swoją wartość w meczach z europejska czołówka. Wielkie brawa dla zarządu!
Teraz tak jak napisałeś, trzeba sprzedawać
0
Naprzód Clement!
0
A co zrobił ?
EDIT: okej, już wiem. Sorki ;)
0
Gomes nie zawiódł, a potem mówi, że nie udźwignął odpowiedzialności. Dość dziwne to.
0
Mi będzie brakować tej kapitalnej atmosfery i rywalizacji jaka razem z Leo tworzyli podczas klasyku i nie tylko. Walka o Pichchi, sezon w sezon... kurde, szkoda, że to już koniec.
1
Jestem ciekawy czy kupimy jakieś piłkarza ze światowego topu. Myślę, że trzeba bo dziura po Andresie będzie ogromna. W sumie mamy dwie opcje, Coutinho na skrzydło i potrzebujemy rozgrywajacego typu Thiago czy Pjanic, a jeśli Coutinho będzie grał tam gdzie grał Iniesta to wtedy lewo skrzydłowy, tutaj może Martial lub coś słyszałem o Hazardzie, to wogole byłby kosmos. Zobaczymy jak to się poukłada.
0
Zaraz 200 mln dopłacimy xD
0
No właśnie cos średnio, wpisywałem i wszystko oprócz tego ;D
0
Ma ktoś linka do rajdu Mbappe z Argentyną?
0
Dobra, ale czy to takie ważne? Ważniejsze jest to co chłopak gra, jak gra. A gra na wysokim poziomie.
0
Modric i Iniesta - ta dwójka powinna już mieć ZP. Maja peche, ze grają w czasach tych dwóch kozaków.
0
Wiesz co ten chłopak grał przez te pol roku w Interze? Sadze, ze nie wiesz, skoro to napisałeś. Poza tym, ceny na rynku są takie a nie inne.
0
Rafinha ma klauzule 35, wiec conajmniej 30 trzeba za niego wziąć, ponieważ jest bardzo dobrym pomocnikiem. Vidal okej, a Munir? Zdobył bodajże 12 goli w lidze, dołożył asystt...conajmniej 20 mln musza nam za niego dac.
0
A jednak :P.
0
Tak co do ruchów transferowych Barcelony to:
Mam nadzieję, że Paulinho nie odejdzie, nawet za te 50 mln, gdyż potrzebujemy takiego gracza z zupełnie innym profilem gry niż wszyscy w naszej kadrze. Taki tytan pracy, co jeszcze walnie pare goli w ciężkich momentach. Na brak pieniędzy nie narzekamy więc spokojnie możemy go zatrzymać i oby tak się stało!
Co do Lengleta, to czekam na niego. Mam nadzieję, ze przyjdzie, bo 30 mln to nie dużo, a swoją gra w Sewilli udowodnił, że ma umiejętności.
Arthur - fajny zawodnik, jeśli będzie grał u nas to co gra w Gremio to naprawdę, może to być dla nas ważny zawodnik.
Przydałby się jeszcze jakiś klasowy pomocnik, rozgrywający, bo Cou przesunie się na skrzydło, a Rakitić zajmie się razem z Busim destrukcją. Marze tu o Thiago i wcale nie nie jest to nieprawdopodobne.
1
Ja akurat bardzo lubię słuchać Pana Jana Tomaszewskiego. Mądrze mówi, często to się sprawdza ale tez jak każdy z nas, czasami się myli.
0
Da się jakoś odblokować czy cos trzeci komplet stroju Barcy w Fifie 18? Ps4
EDIT: dobra, mam :D
1
Nie no, ja nie oglądam tego. Wczoraj tylko zobaczyłem i zwykła ciekawość, wiec zapytałem tutaj :)
2
Dzięki.............................................
0
Nie odpowiedział na ostatnie?
0
Ogląda ktoś milionerów ? Czy ten ziomus z wczoraj wygrał milion? Miał ostatnie pytanie i jeszcze jedno koło ratunkowe.
9
Wiem, z fify :D.