Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym momencie myśle tak samo i jeszcze go nie obejrzałem. Ale dzisiaj zaczynam! Niech się wali i pali ale muszę w końcu zacząć ten serial...;)
0
Najlepszy smak białka według was ?
0
Ja rownież :).
0
Całe szczęście Rafa zostaje, jeszcze tylko tego miernotę Denisa opchnąć komuś.
1
Prawda jest, ze dla zawodników klasy światowej w Barcelonie jest miejsce zawsze. Pogba do takich należy, udowodnił to na mundialu. Mimo tego nie wyobrażam sobie, że przyjdzie Francuz a usiądzie Rakitic. Rakieta musiałby odejść (co by mnie nie ucieszyło), bo pamietajmy tez o młodych, zdolnych, POTRZEBUJĄCYCH MINUT pomocnikach, patrz: Arthur, Rafinha, Aleña czy powoli Puig.
Druga sprawa. Jeśli on dostałby zarobki na poziomie Suareza, Busquetsa czy Pique to zdecydowanie mogłoby to zaburzyć atmosferę w szatni. Dlatego tylko i wyłącznie musiałby się zgodzić na mniejsze zarobki niż te w Anglii, jeśli naprawdę marzy o Barcelonie to się zgodzi, bo przecież nie zbiednieje.
Mysle ze odpowiednia pora na Francuza przyjdzie latem. Pożegnamy Rakiticia, (może jeszcze dobre pieniądze dostaniemy za niego) i ruszymy właśnie po niego.
2
Tak będzie.
2
Tak, mamy możliwość odkupienia go po sezonie za 60 mln euro.
16
Tak się nim podniecili, ze zapomnieli o innych, lepszych.
0
"Ależ to BYŁBY wzór". Słowo BYŁBY jest tutaj kluczowe, ponieważ specjalnie nie napisałem będzie, bo sam nie wiem czy tak jak napisaliście, choć jeden z nich będzie grał na wysokim poziomie. Przeczytajcie ze zrozumieniem zanim zaczniecie odpowiadać :)
7
Kiedyś w pomocy trójeczka: Simmons, Puig, Aleña. Ależ to byłby wzór...
0
A kto i ile daje?
15
A jednak, poszło mu gorzej niż piłkarzom... :D
1
Ja polecam Conversy, bardzo wytrzymałe.
0
Może głupie pytanie, ale bardzo mnie to ciekawi :D Dlaczego na Brożka mówi się, że jest cały czas młody i perspektywiczny ? XD
0
Smiechawa.tv ;)
1
Semedo to jest kocur, fantastycznie, ze go kupiliśmy. To będzie jeden z najlepszych PO na świecie.
0
Dzięki bardzo, na pewno zajrzę na strony. Zegarek narazie nie potrzebny, bardziej właśnie coś na szyję.
0
Nie ma sensu typować bo to towarzyskie, ale chciałbym taki:
Mats; Semedo, Marlon, Lenglet, Miranda; Roberto; Arthur; Rafinha; Malcom, Munir, Carles Perez
0
Ja chciałem tylko poszukać sobie łańcuszka bo planuje kupić. Poza tym lubię tez zegarki.
1
Remonty łazienek planuje?
0
Na jakiej stronie internetowej kupię męską biżuterię ?
0
BR. ter Stegen/Cillessen;PO. Semedo/Roberto/Aleix, PŚO. Pique/Marlon/Mina, LŚO. Umtiti/Lenglet/Vermaelen, LO. Alba/Miranda/Cucurella, ŚPD. Busquets/Samper/Oriol Busquets, ŚP.Rakitić/Arthur/Arturo Vidal/ Gomes
ŚPO. Coutinho/Rafinha/Aleña/Denis
PS. Leo/Malcom
LS. Dembele
N. Suarez, Munir, Paco
Kadra wyglada piekielnie mocno. Chciałbym, aby sprzedano:
Aleix, Mina, Vermaelen, Gomes, Denis, Paco. Myśle, ze około 60 mln albo więcej z tych sprzedaży otrzymamy. Byłoby świetnie.
PS. Te pozycje to tak tylko, aby uporządkować, Dembele na pewno nie będzie grał na LS.
1
Stary, za Gomesa chcemy 30, myslisz ze Kovacic to ten sam poziom?
3
Może Arthur z marszu stanie się graczem mającym duży wpływ na naszą grę. Profil podobny do Xaviego.
0
Myśle, ze stamtąd mimo wszystko trochę łatwiej odejść niż z Paryża.
1
Ja chciałbym zobaczyć u nas w przyszłości Gabriela Jesusa.
0
Bardzo proszę także:)
5
Odegard? Chłopak za bardzo się podniecił i napalił na zarobili, ze teraz nawet nie gra w rezerwach RM. Theo? Właśnie jest sprzedawany, nikt w Madrycie nie widzi w nim dobrego zawodnika. Rodrygo i Vinicius na ten monet to wielkie niewiadome, nie mającej podjazdu do Dembele czy Malcoma. O De Tomasie za dużo nie słychać, wiec chyba się trochę zapędziłeś.
0
Boże Inter... jak ja wam dziękuje, ze pozalowaliscie tej kasy na niego...
1
Jest jeszcze szansa na to, żebyśmy przedłużyli kontrakt z Douglasem ?