0

...

0

Została mi tylko Polska na kupnie... Są jakieś szanse?

2

Gdyby taka sytuacja miała miejsce w 2008 czy 2009 roku to Miranda już by miał z 2,3 mecze na swoim koncie w tym sezonie.
Wiadomo kto był wtedy trenerem.

0

Myślałem że Higuain w Milanie

0

Mógłby ktoś podrzucic link do transmisji z pl komentarzem?

0

Bezsensowne zachowanie, takimi zagraniami nie przekonana Valverde...

1

Co jest w tym sezonie z tą murawa na Camp Nou? To aż wstyd...

0

Mamy jeszcze jakas szansę na medal? Nie śledzę tych mistrzostw dlatego pytam.

1

ter Stegen; Semedo, Pique, Lenglet, Alba; Vidal, Arthur, Coutinho; Leo, Munir, Malcom
Taki składzik chętnie bym zobaczył z Girona.

0

Dawaj, została ci minuta

0

Pewnie ze bym znalazł, ale druga kwestia jest taka czy ten link byłby dobry, tzn. sprawdzony. Nie każdy ma tyle czasu co ty żeby szukać stream po streamie w internecie. Zależy mi na jakimś sprawdzonym, gdzie będę wiedział że mnie nie wywalić po 5 minutach

0

Jest dwa razy wpisany SERGI ROBORTO. Poprawcie to. :)

0

A śmiechom nie było końca wariacie.

0

Macie jakieś sprawdzone linki, gdzie mógłbym obejrzeć dzisiejszy mecz z PSV? Najlepiej polski komentarz ale z innym tez nie będzie problemu,byle nie zacinało.

1

Rafinha był wczoraj jednym z trójki pomocników, któremu chciało się grać i jako jedyny próbował coś do przodu. Wiadomo, nie zagrał jakiegoś bardzo dobrego meczu ale na tle tak mizerne wyglądających kolegów było o to ciężko nawet Messiemu. Nie pamiętam żeby Denis próbował chociażby pociągnąć drużyne kiedy jej nie szło, grał dobrze tylko wtedy kiedy cała drużyna grała nieźle. Oby jak najszybciej opuścił Barcelonę, a Rafinha w niej pozostał.

0

Gdzie w necie mogę obejrzec dzisiejszy odcinek Cafe futbol?

2

Rafinha to jedyny pomocnik który chce dzisiaj grać...

0

Poproszę linka do meczu jeśli mógłby ktoś.

6

Jezus, Marzenie.

4

Dodaj sobie LA Liga Loca, na yt.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam w telefonie dwie karty, na jednej z nich właśnie jest internet i nie mogę z niego korzystać, gdyż wogole nie ma zasięgu cały czas. Na tej drugiej karcie mam cały czas zasięg a na tej drugiej z netem ani jednej kreski. Co może być przyczyną?

0

O jeny, pisane na szybko i teraz widzę co ja nagmatwalem. Sorki, już edytuje:D

3

To jest mit, w serie A w poprzednim sezonie strzlono mniej więcej tyle samo goli co w LA Liga czy Bundeslidze, a najlepsi strzelcy mieli koło 30 bramkę więc to chyba tak do końca nie jest z tą defensywa liga.

0

Nie zniosę tego jeśli Ronaldo dostanie 6 ZP. Jak myślicie, Leo ma realne szanse na te nagrodę?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Te dwa komentarze mające teraz najwięcej poleceń (61 i 53) dobitnie pokazują jak podzielona jest LA Rambla.
Nie patrzcie na komentarz z NAJWIĘKSZĄ ilością polubien tylko dwa pozostałe

0

Noo, zleciało niesamowicie szybko, ale powiem Ci ze tak samo minął mi cały ubiegły rok szkolny więc mam nadzieję że i ten tak samo szybko minie. A za rok wakacje będą lepsze bo już 18 lat stukanie, wiesz, prawko i te sprawy :)

0

Dzisiaj 17:00 swoj meczyk gram, później wracam i od razu odpalam Barca vs Huesca, zaraz po tym wielkie derby Sewilli i tym miłym akcentem kończymy wakacje...

1

Synek, kariera stała przede mną łotworem, ale wtedy twoją matkę poznałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?