1

Jak dla mnie 15 mln za Munira to mega promocja. Chłopak strzelił (12?) goli w słabym Alaves w lidze, a to wcale nie takie łatwe. Chociaż jeszcze niedawno mówiono o ponad 20 mln. Zobaczymy co się wydarzy.
Osobiście wolałbym odejście Paco, ale...

1

Ooo kolega widze chyba z policji

0

Napisze tylko, ze i cos podobnego, tylko że koloru bordowego się zdarza;) Tak naprawdę działa to w obie strony.
Ale cos na pocieszenie, mam wrażenie ze u nas jest tego mniej, ale nie mogę tego ocenić obiektywnie, ponieważ jestem sympatykiem Blaugrany.

0

A ja się nie zgadzam i myśle, ze to normalne, iż kibice Barcelony martwią się o sytuacje finansowa klubu. Wiele było przypadków kiedy klub szastający kasą upadł nisko, a tego dla naszej Barcelony nie chcemy.
W przypadku Dembele i tej dwójki asów masz racje.

0

Jeśli kontuzja Gomesa okaże się poważna (minimum 1 miesiąc) to będzie choć cień szansy na to, żeby go sprzedać czy kluby raczej nie kupują graczy kontuzjowanych w danym momencie ?

1

Wejdź na transfer.markt, tam powinno być.

0

Poszukaj na meczyki.pl, powienien być.

0

Ostatnio było na głównej, poszukaj w archiwum.

3

Nie rozumiesz, tu nie chodzi o budowę ciała, ale tak jak napisał kolega niżej, sile w mięśniach. Taka czysta sile.
Zabiłbyś Inieste i Puiga na siłownie, Andres pociągnąłby się na drążku 10 razy a Puig może 5. O to mi chodzi.

0

Oj nie, uwierz mi, ze z takimi warunkami fizycznymi miałby ciężko. Spokojnie, będzie ale ma jeszcze trochę czasu na to.

0

Eriksen przełożył na swoją gorsza nogę - PRAWA. Ten facet jest kompletnie nieprzygotowany do komentowania tego meczu, nie wiem jak można sobie pozwolić na takie cos, wiedząc ze ogląda to masę ludzi. Zero profesjonalizmu...

1

Ogólnie gramy dobrze, dominujemy, jest pressing, doskok zaraz po stracie, kiedyś trzeba to cofamy.

Wszyscy dzisiaj na +, naprawdę. Wyróżniają się może tylko Rafinha, Miranda, Arthur. Marlon zaskakuje pozytywnie także. Trochę niewidoczny po wejściu Puig (musi nadrobić zdecydowanie warunki fizyczne), Carles Perez. Hmm, co jeszcze? Denis i Gomes dopóki nie zeszli grali swoją piłkę czyli wiadomo co...

Świetnie się ten mecz ogląda, zreszta jak tu patrzę, to nie tylko mi.

1

Dobra, księżyc zobaczyłem. Można iść spać.

1

Przy tym jest bardziej zwrotny co jest ważne dla stopera Barcy.
Lubię Minę i mu będę kibicował by odniósł sukces, ale tak jak pisałem kiedy do nas przychodził: na moje to on tu kariery nie zrobi, za wolny, wogole nie zwrotny, podania tez nie z kosmosu. Same gole z różnych nie wystarcza. Ja wiem, ze MŚ świetne, ale jakoś nie wierze, No cóż. Każdy ma swoje zdanie.

1

Ja tam im dziękowałem i miałem tez nadzieje, ze nie awansują do LM. Wszystko po to, by Rafa wrócił do domu.

2

Jeden groźny strzał na bramkę, jeden zablokowany, pare ładnych wejść. Czego ty oczekujesz w ofensywie mając na uwadze, ze przecież nie każda akcja przechodzi przez niego.

1

Całkiem możliwe, podobnie jak teraz jego brat Thiago

1

Ja do najlepszych dodałbym jeszcze Mirande.

0

? :D.

Wiem, że tu niektórzy naszego zarządu nie cenią, ale żeby aż tak... :D

2

Dobry.

55

Kolejne potwierdzenie, że Rafinha jest klasę lepszy od Denisa.

0

Arthur gra z 4, na LO Juan Miranda.

1

Uderzał niedawno xd

0

Denis po swojemu.

0

Charakterem przypomina Ibrahimovicia, przed którym wszyscy się spuszczają, ale jak już ktoś od nas (Polak) się odważy cos takiego to od razu pajacyk itd.... ;/

0

Przed 95 tysiącami kibiców ? Wow

0

W Barcelonie Leo zagrał masę meczy na fałszywej 9 gdzie strzelał duużo goli. To nie jest zły pomysł, ale lepiej gdy gra za plecami Suareza, ponieważ daje więcej w kreacji.

0

To czy Serie A jest lepsza doskonale widać w erupojeskich pucharach.

0

A to jednak ja nie mam czasu. Słuchaj, głupia sprawa z tymi garażami.... Hahah :D

0

Taaaa, boisz się xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?