0

Dzięki Ci (wam) bardzo ;)

6

Przenigdy. Leo jest symbolem Barcelony i Barcelona nigdy nie powinna nawet rozważać jego sprzedaży bez jego chęci.

0

Panowie, proszę o jakiś tytuł fajnego filmu na teraz? Tematyka więzienna lub ogólnie cos trzymającego w napięciu, dramat, thriller ;)

1

W takiej Hiszpanii, czy Brazylii to masz przerąbane. Możesz być kotem na swojej pozycji a i tak możesz nie zadebiutować w kadrze bądź odegrać w niej dużej roli

0

Matury?

0

A tak, jeśli chodzi Ci o mecz to masz racje, dramat.
Sorki, zle Cie zrozumiałem;)

0

A co, maja napierdzielać z 40 metrów byle dla statystyk?

3

Alba teraz już z przyzwyczajenia szukał w polu karnym MESSIEGO :D

0

Hahaha Otamendi :D

4

Oby Argentyna wygrała..

1

Mam takie samo odczucie.

1

Jak oceniacie te 15 minut w wykonaniu Peszko? Pytam poważnie :D

0

Tylko jako piłkarza, jako człowieka trochę mniej.

0

7 jedynek na 10 dni przed zakończeniem roku... ciężary

X~

0

Co kocur.

6

Laskowski jako komentator jest genialny:)

3

Tej kadry nie da się nie kochać! Bez względu na wszystko dzisiaj wszystkie ręce na pokład i pokażmy polską siłę!

Naprzód POLSKO!

9

W obu przypadkach jest to karalne.

0

Dokładnie. 100% racji, chciałem napisać to samo.

0

Armani; Mercado, Otamendi, Rojo, Taglifico; Mashe, Banega; Pavon, Messi, Dybała, Aguero

2

Peszko po mundialu uda się do kosmosu, aby zadbać o atmosferę. :D

Jeśli suche to przepraszam, ale mnie śmieszy ;)

0

Gdy chce się wpisać do PlayStation Network to pojawia się błąd... co mogę zrobić? (Ps4)

0

Jak wyślę ten sam pan.

0

Masherano do zmiany, Di Maria i Higuain to samo....

1

Co sądzicie o Jacku Magierze jako kandydacie na selekcjonera w przypadku odejścia Pana Nawalki?

0

W sumie tez racja.

0

Niestety, ale chyba nadszedł czas pożegnań z ikonami polskiej reprezentacji: Piszczek, Błaszczu, pewnie tez Fabian. Szkoda, bo to wielcy piłkarze ale widać, że wiek robi swoje. Dajmy szanse innym, młodszym.
Pewnie trochę zmian będzie, zaczynajac od selekcjonera, ale moim zdaniem nie powinno ich być zbyt wiele, a kręgosłup Polski powinien zostać taki sam czyli Szczesny, Glik, Krycha, Lewy.

Pokuszę się tez o skład kadry na np. pierwszy mecz w Lidze Narodów z Włochami;
Szczęsny; Bereszyński (Kedziora), Glik, Bednarek (Pazdan), Rybus, Krychowiak, Linetty (Góralski) Zieliński, Grosicki, Makuszewski (Milik), Lewy

0

Oby Ci nie wszedł ! :D

0

Jeśli będzie remis to Niemcy odpadają czy maja jeszcze szanse?

0

I miał dwie groźne straty, z czego jedna zakończyła się bramka dla Szwedow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?