0

Racja! Do boju Polskooooo!

9

Już jutro urodziny tego naszego kochanego Leosia :D

1

Tak :D.

1

Fekir! Ahhh, co to byłby za transfer, co to za piłkarz! Tylko nie wiem czy jest dla niego miejsce w Barcelonie, bardziej widziałbym u nas typowego rozgrywajacego; patrz: Thiago, Pjanić

0

No to podaj powód bo nikt nie wie.

0

W sumie to ja nie sprecyzowałem ;D

0

Jeśli się uda to nie będzie problemu ;)

0

Jasne, możesz być spokojny o to. O całej LR będę pamiętał bo tutaj jak w rodzinie ;)

0

Jestem zawodnikiem akurat ale pomyśle nad trenerka kiedyś, napisze Ci czy warto ;)

23

W całym tym mundialowym szumie muszę się wam pochwalić, że ze swoim zespołem awansowałem do centralnej ligi juniorów odrabiając strate z pierwszego meczu (1-3). Dzisiaj było 3-0 :)

0

Właśnie ?

0

Absolutnie nie można tego rozstrzygnąć. Na ten moment całkiem inni zawodnicy, pełniący całkiem inne role w swoich reprezentacjach.

0

Chwilami tak, ale nie zawsze. Bywaly momenty gdzie powinien ruszyć po piłkę/do piłki, a tego nie robił. Po prostu to nie był jego mecz i tyle.

Masz racje, w Barcelonie ma większa swobodę w graniu bo nie jest ona uzależniona od niego tak jak Argentyna. Jest Luis, jest Coutinho i paru innych, którzy wezmą na siebie grę. W Argentynie tez są nazwiska ale jakby sparaliżowane myślą, ze mogą coś zrobić bez pomocy Leo.
Mi natomiast bardziej chodziło o swobodę dotycząca tego, ze Leo porusza się tam gdzie chce i kiedy chce. Takowa swobodę ma jednakowa i w Barcy i w reprezentacji.

0

Ja myślę, że i w Barcelonie i w reprezentacji Leo ma taką samą swobodę w poruszaniu się po boisku. Messiego w żaden sposób nie można ograniczać.
Co do tego biegania od lini do lini to przytoczę poprzedni swoj komentarz; ze w piłce trzeba zrobić ruch, by dostać piłkę. I nie mowie tu o bieganiu w nieskończoność tylko o zwyczajnym zgubieniu krycia. Wczoraj Leo nawet tego nie próbował, nie mam pojęcia dlaczego... ;)

0

Zgada się, ale te wszystkie "teorie" średnio, żeby nie powiedzieć wcale nie obowiązują Leo.

0

Mylisz się, właśnie w reprezentacji powinien tak robić, bo nie ma wokół siebie takich zawodników jak w Barcy, którzy dostarcza mu futbolówkę.
Leo i tak jest wolnym elektronem w grze.

0

Oby się obudził w drugiej połowie...

0

Widzisz, żeby w meczu dostać piłkę to trzeba zrobić ruch taki który zgubi krycie. Czy widzisz, aby Leo cos takiego robił ?

1

Niedawno napisałem cos podobnego. Dwóch mnie zjadło, prawda boli. Kocham Leo i nie pisałbym tego bez powodu. Nie ściągałbym go osobiście z boiska, ale chce by pomógł trochę Argentynie dzisiaj. Vamos Leo!

0

Przestań się proszę ośmieszać. Od Leo oczekuje dzisiaj TYLKO trochę więcej chęci do gry, nic wielkiego. To ze jest kryty dobrze to nie znaczy, że nie może zrobić sprintu na pozycję, bądź pomoc w pressingu.
Po prostu gra słaby mecz, miejmy nadzieję, że w drugiej połowie pokaże swoje prawdziwe oblicze!

0

Krycie to jedna sprawa a chęci do gry druga. Czy widzisz je u Leo ? Ja niestety nie widzę i nie ma co go bronić skoro nie daje argumentów. Sam jestem wielbicielem Messiego, więc bez powodu bym tego nie pisał.
Dzisiaj po prostu nie widzę, że Leo chce wygrać ten mecz.

12

Gdyby Leo był normalnym zawodnikiem to pierwszy do zmiany...

0

Gdzie ty widzisz ciagle granie na Leo? Ja tu widze próbowanie różnych wariantów : raz na skrzydło a raz przez środek. Oczywiście, ciężko o to by pomijać w akcjach najlepszego piłkarza na świecie.

0

A jak myslisz? Łatwiej jest grać przeciwko drużynie stawiającej autobus czy tylko kontraatakujac ?

2

Biglia tak, ale Meza? Przynajmniej próbuje cos szarpać z Salvio na boku.

2

Myslisz, że Brazylia czy Hiszpania grałaby lepiej z tak broniąca Islandia?
A Ronaldo pewnie by minął wszyskich jak tyczki i wpadkową gola...

7

Kurde Panowie, każda inna reprezentacja grałaby to samo z tak broniącą Islandią.

Ktoś niżej napisał bardzo trafny komentarz: gra Islandi nie powinna być pokazywana w tv publicznej. Z drugiej strony, tylko na to mogą liczyć, wiec to robią.

Dalej Argentyna !

1

Jak mnie wk****ia Ronaldo!!!!
Sory, musiałem...

0

Maffeo po tym meczu stał się "troche" bardziej znanym zawodnikiem :D

0

Oby podpisał! Te ponad 100 mln które Real by otrzymał za Crisa wyszłoby im tylko na dobre, a tak to jeszcze posiedzi u nich, wsadzi pewnie kilkanaście bramek ale napewno nie będzie dawał im tyle co kiedyś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?