Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeszcze większa beka jest z typów w bluzach Bóg Honor Ojczyzna. Chodzą w nich a nie wiedza kiedy powstanie warszawskie było.
0
Ryou trochę odjechał albo może lepiej odleciał w generalce, ale jestem spokojny o Kamila. Zaraz zacznie wygrywać konkurs za konkursem i wciągnie ich nosem. Mam nadzieję tylko że Piotrek nie odpuści.
0
Kolega niżej słusznie zauważył, że od niedawna dopiero zaczęły się problemy z tym kolanem a oprócz tego przydarzyła mu się jeszcze kontuzja z Betisem. Czy naprawdę uważasz że to wystarczająco dużo by określać go nowym Vermealenem?
PS. Nie ma takiego słowa jak "kontuzjogenny", możesz zastąpić to słowo określeniem "podatny na kontuzje". PANIE DOROSŁY.
0
Idź już spać chłopie....
3
Antonella 1000 x lepsza więc takie coś to ma na co dzień i to w jeszcze lepszym wydaniu :D
0
A co jest z Mateu Moreyiem, który o ile się nie mylę grał w Barcy B na PO i rownież byk bardzo utalentowany ? Ma kontuzje czy po prostu siedzi z powodu Wague?
0
Alex Collado, Riqui Puig - już w presezonie pokazali że mają umiejętności (szczególnie ten drugi), a to że grają w 3 lidze to konsekwencja tego, że wierzą w odsniesienie sukcesu u nas, czyli że w końcu dostaną szansę w pierwszym zespole. Teraz jest na to okazja. Gdyby trenerem był Pep to już dawno byliby po kilku albo kilkunastu występach w pierwszej drużynie, o Aleni nie wspominając... Dlaczego Foden (rocznik 2000), Sancho (2000) czy Ampadu (2000) albo De Ligt (1999) już grają na najwyższym poziomie? Nie sądzę że mają większe umiejętności od Puiga czy Aleni.
0
Pewnie, nie ma co korzystać z wychowanków...
0
Talent ma ogromny, gdyby nie kontuzje to byłby teraz podstawowym pomocnikiem Barcy. Świetny zawodnik.
27
Wracaj do zdrowia Rafa, Walczaku! Czekamy na Ciebie! :(
0
Bo on taki zły, czy aby gra gorzej niż Roberto? Może Denisa (wieczny talent, nowy Iniesta) byś chciał?
18
Nie wiem co ma robić ale jest w takim klubie że albo się stosuje do zasad albo WYJAZD. Nie mówimy o klubie z ekstraklasy tylko o największym na świecie, który w swojej historii ma masę tytułów i przewinęła się przez niego masa świetnych zawodników.
2
Pierwsza porażka na Camp Nou od chyba 2 lat...
5
Śmieszny jesteś gościu.
0
Porównajmy sobie powrót do obrony Leeds i Barcelony :)
0
Ma ktoś linka do meczu Bvb?
1
Spoko :)
1
Fili.cc - nie wiem czy są tam też filmy ale seriale na pewno i to nawet te najnowsze. Sprawdź sobie :)
0
Co ten Remi i Sakho jeszcze ronią w tej kadrze....
0
Dzięki wszystkim!
1
Jest szansa gdzieś w internecie znaleźć mecz Barcy za czasów Pepa? Najlepiej rok 2009-2011. Szukałem ale ciężko z tym, może mógłby ktoś pomoc? Chodzi oczywiście o cały mecz.
1
Co tydzień przyjeżdża :D
0
Podrzuci ktoś jakieś ładne tapety na telefon?
0
A Arthur czy Coutinho zrobili coś więcej? Czy po prostu na Rafinhe jest łatwiej najechać? Może byś wolał tego miernotę Denisa?
1
Bywa też tak, że nie dla każdego priorytetem jest mieć mega drogi telefon. Ja wolę przeznaczyć pieniądze na coś innego
0
Nie polecam telefonu Huawei y6 2018. Jeśli macie go na oku to absolutnie odradzam. Mam go miesiąc a od samego POCZĄTKU się zacina strasznie...
44
Malcom, chłopie. Uciekaj stąd czym prędzej robić wielką karierę....
1
Chyba ty :D
6
Najlepsze było jak na jednej z konferencji Lucho dziennikarz zasnął, a Luis miał z niego niezłą polewkę :D brakuje mi tych wypowiedzi Enrique, jeden z moich ulubionych trenerów.
0
Mów za siebie.