Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Phil Foden (rocznik 2000, Man City) po raz DRUGI został ojcem. :D
1
Jest szansa na to, żeby klasyk leciał gdzieś w polskiej TV, np Eleven? Wiem, że żadna ze stacji nie wykupiła CDR, ale skoro klasyk to mogą chcieć to zmienić.
0
:D
0
No nie wiem czy Betis jest słabszy od Valencii. Jak dla mnie każdy z 3 rywali jest groźny.
1
13 30 chyba.
0
Co masz dokładnie na myśli?
11
Fragment z biografii Leo:
"Leo dowiedział się od chłopaków, że jeden z trenerów przyglądających się w pierwszych tygodniach jego umiejętnościom powiedział, żeby nie oszczędzali nowego. Nie chciał, żeby Leo został w Barcelonie. Później w argentyńskim programie TV Sin Cassette Messi wyjaśnił, że był to ten sam trener, który kazał mu grać z klepki i za dużo nie dryblować. "Szczerze powiedziawszy, nie zwracałem zbyt dużej uwagi na jego polecenia. Robiłem to, co przychodziło mi naturalnie."
To niezły trener :D
2
Boże... Tu niektórzy pozbyli by się Leo...
2
Tego snajpera się bał :D
0
I przyjdzie do nas siedzieć na ławce hahahaha :D
1
Przed wczoraj dodałem podobny post, doszedłem do takiego samego wniosku,ze u nas nie wyglada to gorzej niż w Realu. Oprócz tego tez nie wiadomo jak potoczy się kariera Brahima, Viniciusa czy Valverde.
0
"Jesteśmy źli, bo ciężko pracowaliśmy i wytrzymaliśmy aż do 70. minuty."
To zdanie pokazuje jak wielką męką dla innych drużyn jest gra przeciwko Barcelonie. (Aż do 70 minuty)
2
Otóż to, a żeby złapać rytm musi Grać! Wtedy pokaże, na co naprawdę go stać.
4
Z tym, że Busi pogra jeszcze nawet 3 lata w pierwszym składzie, a nie wiem czy De Jong chciałby być przez ten czas rezerwowym.
Ale chciałbym go u nas i podzielam twoje zdanie o ściągnięciu pomocników, niekoniecznie już w te lato ale następne już chyba tak.
1
Żadne zerwanie, oby jakieś podkręcanie tylko.
1
Zmień avatar.
0
Już się bałem ;)
1
Dlaczego Alenie? Chłopak potrzebuje minut jak mało kto, a dzisiaj gra dobrze i kontrolujemy mecz.
Jeśli już Malcom ma wchodzić to tylko za Coutinho.
3
Tak mówi się o Realu, że budują ekipę na przyszłość ale u nas nie ma się to wcale gorzej.
Bramkę mamy obsadzoną bo Marc dosyć młody jak na bramkarza plus jest Inaki Pena, na boki Semedo czy Wague, Miranda, na środek obrony mamy kotów, czyli Umtiit i Lenglet, który pokazuje, że ma ogromny potencjał i już gra świetnie, w pomocy Arthur, Aleńa, mam nadzieję że Puig i paru innych z Barcy B plus wiadomo jakieś transfery, w ataku przywódctwo złapie Dembele, Coutinho, mam nadzieję, że jeszcze Malcom, kupimy napastnika i będzie dobrze.
3
Dembele już w kolejnym meczu pokazuje, że od Mbappe nie jest na pewno gorszy. Szkoda, że wcześniej zatrzymała go kontuzja.
Alenia też super, oby dostawał więcej szans!
Vamos!
3
Alena przez 25 minut zrobił więcej niż Denis przez cały sezon :D
Musi grać więcej bo jest bardzo dobry.
0
To pokazuje naszą dominację na krajowym podwórku.
0
Tak, dokładnie tak było jak piszesz. Warto też wspomnieć, że Leo nie mieszkał razem z innymi chłopcami w La Masii, tylko razem z rodziną w wynajętym mieszkaniu.
Kontrakt, który dostał Leo w Barcelonie, też był bardzo dobry.
4
Mam dla was bardzo ciekawy fragment z biografii Leo.
Fragment dotyczy sytuacji, w której ojciec Leo zmuszony był zabrać Leo z Newell's. Uzgodnili już wcześniej także kontrakt z Barceloną.
"Quique Dominguez:
W październiku 2000 roku czekałem, aż pojawią się dzieciaki. Nagle zobaczyłem Jorge Messiego, który zwykle trzyma się z dala. Tym razem szedł w moim kierunku. Przywitałem się: " Cześć, Jorge. Jak się masz? ". Dokładnie pamiętam, co wtedy powiedział, ponieważ bardzo mnie zaskoczył. "Naciesz się dwoma najbliższymi miesiącami, ponieważ go stąd zabieram". "Dokąd go zabierasz? Nigdzie go nie zabierasz!" - odparłem. "Owszem, zabieram go stąd" - powtórzył. "No dobra - stwierdziłem w żartach. - Byle nie do Rosario Central bo to by była zdrada". Po treningu zacząłem rozglądać się za Jorge, żeby zapytać o szczegóły, ale już go nie znalazłem. W sobotę graliśmy na wyjeździe. Dostrzegłem Jorge i zatrzymałem go: "Co miałeś na myśli, mówiąc, że zabierasz Leo?". "Dokładnie to co powiedziałem. Przez ostatnie 2 lata koszty jego terapii hormonu wzrostu pokrywało moje ubezpieczenie w Acindar, pomogła nam także firma ASIMRA. Niestety, nie mam już ubezpieczenia zdrowotnego, ubezpieczalnia przestała płacić, a mnie już nie stać na dalsze finansowanie kuracji". "I dlatego go zabierasz?". Usłyszałem wtedy: "Byłem pogadać z Pupo i usłyszałem, że nie ma na to pieniędzy". Pupo był wówczas dyrektorem technicznym juniorów w Newell's. "Tak powiedział? A co ty na to?". "Powiedziałem, że w takim razie będę zmuszony zabrać stąd Leo, a wtedy on stwierdził, że to moja sprawa."
Z góry też przepraszam, że w ostatnim tygodniu chyba nic nie wrzuciłem ale naprawdę nie miałem na to czasu, dlatego tak nieregularnie trochę to wrzucam.
0
Dzięki bardzo.
6
Słaby troll.
3
Postiga to piłkarz jakiej drużyny?
0
Ale Malcom tych szans nie ma, nie wiem w czym jest lepszy, ale mamy w sezonie tyle meczów często 3 mecze w 7 dni, że mógłby dostać szansę ;]
0
Ale czemu oczekujesz od niego dobrej formy, skoro takowej nie osiągnie bez grania.
Kiedy dostawał szansę, np z Interem to pokazał się z dobrej strony, więc potencjał ma.
Zresztą, zobaczysz jak odjedzie do innego zespołu, co straciliśmy.
17
Gdzie on miał Ci pokazać te zaangażowanie? W jednym meczu z Levante, kiedy jeszcze cała drużyna grała słabo. Choć i tak uważam, że akurat zaangażowania mu nie brakło, brakło trochę luzu, formy a żeby takowa była to potrzebne są minuty spędzone na boisku, nie treningowym tylko meczowym.