1

Vidal w myślach : "trzymajta mnie bo mu zaraz wyp****" :P

0

A dlaczego mają zostac zlikwidowane?

0

A jak wytlumaczysz wcześniejsze lata kiedy Busi brylowal a mimo tego na koniec nie było go nawet w najlepszej 11-stce roku?

2

Czemu ten Busi jest zawsze tak nisko w tych plebscytach?
Na jego przykładzie chyba najlepiej widać, jak ważne w dzisiejszym futbolu jest posiadanie Facebooka czy Instagrama i wstawianie co godzinę zdjęcia. Szkoda.

0

Oglądał ktos film o Leo? Ten z 2015 roku bodajże. Jeśli tak to jak oceniacie i ewentualnie gdzie oglądaliście?

0

Gdzie pracujesz? :D

0

Dzięki wielkie!

6

Gdzie mogę obejrzeć?

2

To samo pisaliście kiedy przychodził do nas Bravo, Paulino itd. Poczekajmy z weryfikacją.

0

Przecież wyraźnie oddzieliłem te dwie sprawy od siebie.

0

Ciekawy meczyk to BVB z Totkami. Stawiam na Borussie jeśli tylko utrzymają formę.

0

Mam nadzieje, a nawet jestem pewny, ze Leo przegoni Cristiano w liczbie strzelonych bramek w LM. Chociaż, Cristiano w każdej chwili może odpalić.

18

Co ten Vinicius robi w tych plebiscytach to ja nie mam pojęcia. Typ przyjechał z Brazylii jak setka innych zawodników do innych klubów. Nic w Europie nie udowodnił póki co.
Druga sprawa to overall w FIFIE na poziomie 77. Śmiech na sali.

0

Kurde gościu, kopiuj - wklej działa na zasadzie, że cały tekst kopiuje i wkleja w dane miejsce. Myśle ze o tym wiesz, dlatego po co piszesz do niego z tym sarkazmem, o tym ze dobrze ze to przetłumaczył....

5

To po co zwracasz mu uwagę? Przyznaj że nie zajarzyles po prostu.

0

Poleca ktoś jakąś piłkarska biografie lub ksiazke o np. BARCELONIE? Z góry pisze ze biografie Leo już mam, więc chodzi mi o jakiegoś innego piłkarza. Od nas lub z innej drużyny.

0

To by nic nie dało, prawie 5 pkt straty.

2

Mógłby mi ktoś przedstawić zarobki Leo w Barcelonie?

1

Na jakiej stronie oglafacie mecz? Ja oglądałem na live.sx ale coś się zaczęło mega zacinać. Mógłby ktoś podrzucic jakiś link bo chciałabym obejrzeć druga połowę?

0

Mamy już zapewnione wyjście z grupy. To raz... A dwa to to, że Albie też przydałby się odpoczynek, zauważ że gra niemalże wszystko. Nie sądzisz że przydałaby mu się pazua? Jeden słabszy mecz Juana nic nie zmienia, nadal jest bardzo zdolnym i przede wszystkim mlodym zawodnikiem, chyba może dostać szansę? Gra w Barcelonie jednak, więc umiejętność raczej ma, poradzi sobie. Zresztą zobacz jak u Pepa grali młodzi.

0

Cilessen; Semedo, Pique, Lenglet, Miranda; Vidal, Aleńa, Arthur, Messi Suarez, Dembele
Coś takiego chętnie.

0

Gratulacje dla BarcaInfo oraz oczywiście wszystkich innych nominowanych! Korzystając z okazji chciałbym wam również podziękować bo naprawdę robicie dużo aby ta strona się rozwijała! Dzięki! :)

1

Witam, mam pytanie do ludzi znających się nieco lepiej ode mnie na laptopach. Jak najlepiej zadbać o baterie w nowym laptopie? Chodzi mi o pierwsze ładowanie itp.

0

Po zakupie laptopa co najlepiej zrobić z baterią? Rozładować i ładować 12 h czy coś takiego?

0

Świat jest mały :D

0

Nie, ale Sławek wykorzystał każda i dużo bramek w gierce strzelił :D

2

Zdecydowanie Leo autorstwa Ballague. Przeczytałem cała (700 stron)

1

Muszę się wam pochwalić, że miałem przyjemność potrenowac ze Slawkiem Peszko i mimo wszystko to naprawdę jest spoko gość ;)

0

Brakuje mi tutaj statystyki odnoście liczby podań wykonanych przez zawodników. Kto ma ich najwięcej że wszystkich graczy La Liga, kiedyś już coś takiego było.

1

Dla Twojej wiadomości napisze, że w BvB mial gorsze liczy biorąc pod uwagę rozegrana liczbę minut. U nas ma lepsze, strzela i asysyuje częściej.
Dlaczego więc sądzisz że nie gra dobrze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?