6

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 12 minuta meczu...

0

Dziękuje ślicznie imienniku :)

0

Gdzie w necie mogę obejrzeć PRISON BREAK nowy sezon za darmo?

29

Nie można policzyć tego procentowo?
Po prostu brakuje u was tak wykształconych i mądrych ludzi jak Pan Tomek Hajto

0

Tylko, ze ty nie jesteś jego posiadaczem heh ;)

1

WAŻNE!
co zrobić na naciągnięta pachwinę? (w sumie nie wiem czy naciągnięta ale tak czy siak boli przy bieganiu)
W srodę mam mecz i chcę zagrać. Da się coś zrobić? Może jakieś tabletki przeciwbólowe by pomogły aby zagrać?

0

No też ciekawe te Kawasaki, dzięki ;)

0

Dlaczego zabić?
No własnie juz doswiadczenie mam i teraz chce troche lepiej polatać ;)
W każdym razie dzięki za opinie ;)

0

Dla tych co ogarniają temat motoryzacji:

Co sądzicie o Hondzie CB 500? Mam takie plany aby ją kupić bo szukam coś większego (mam 16 lat) i trochę już doswiadczenia nabyłem i tak się nad nią zastanawiam. Ciekawi mnie też Suzuki GS 500, napiszcie co sądzicie ;)

1

Denerwujące jest to ze wymyslasz jakies bzdury...co moze jakis spisek przeciwko nam ze strony Depor??? Nie wiem czy wiesz ale nigdy nie ma identycznych meczy...i proszę nie pisx takich komentarzy bo obnizasz poziom wypowiedzi na tej stronie...

0

Zgadza się ale wczesniej wystepował w Liverpoolu a tam również nie strzelił

0

A ja podzielam twoje słowa

1

To już za dużo jak na dziś heh ;) Ale życzymy mu POWODZENIA oczywiście :)

0

Digne zagrał bardzo dobrze. Szkoda że Alena mało pokazał

1

Hahhahahah przed chwilą pisałem że czuje bramkę Mashe

1

Leo ma w du**e te hat-tricki. By chciał to co mecz z takimi rywalami by strzelał. Daj mu odpocząć, wbrew pozorom to też człowiek, który teraz gra bardzo cięzkie mecze co trzy dni

1

Coś czuje bramkę Mashe ;)

0

Tylko zeby wszedl chociaz w 60 min a nie znowu w 80-85 :/

0

okej, dziekuje bardzo :)

1

Cules!
Podajcie mi linka do długiego (szczegółowego) skrótu el Clasico z polskim komentarzem, chyba że nie będzie to moze byc inny język :)
Proszę, bardzo mi na tym zależy :)

1

Nie ma takiego sędziego co wszystko idealnie zobaczy. Nie ma co płakać bo prawda jest taka ze sędziowie myla się w obie strony i w następnym klasyku to któregoś z naszych być może nie wyrzuci a będzie miał podstawy. Tak dzieje się od wielu lat, nie ma tam jakiegos przekupstwa sędziego tylko po prostu to są ludzie a nie kamery wiec tak było jest i będzie.
Żałosne jest to ze zejdą się tacy "kibice" Barcy i Realu w internecie i się wyzywają bądź wypominają te błędy...
Tym bardziej się cieszę ze wejdą te powtórki wideo, wtedy obejrzymy w pełni sprawiedliwy mecz

0

No całkiem fajnie to wymyśliłeś, chociaż wolałbym Dybale tam na PS ale Sanchezie to tez bardzo ciekawa opcja i myśle ze do zrealizowania. Jeśli nie to wtedy chciałbym Eriksena do pomocy ale nie ma co zaczynać marzyć.. człowiek by wiele chciał Heh ;)

W każdym razie ciekawy pomysł ale niestety wątpię ze tak zrobią ;(

0

LEO!

0

Jeszcze gola Pique brakuje :)

1

Kurczaki, ogladam z tym glosem spoznionym ale nie chce wylaczyc bo mam fajna jakosc i sie boje XDDD

1

Kolega nie miał tego na myśli... chodziło mu o to, ze kiedyś mocno zapierniczał a teraz chodzi (nie mam nic przeciwko). Ostatnie lata jak zawsze WYBITNE :)

2

LEOOOOOOOOOOOOOOOm brawo Pany!

0

Panowie i Panie, podajcie jakieś sprawdzone streamy na Klasyk :)
Znając życie mój się wyłączy jak sędzia gwizdnie... Może być polski lub nie komentarz, byle obraz był a nie slajdy :D PROSZĘ :)

0

I zobaczcie jak Messi grał jako nastolatek a jak teraz grają tacy nastolatkowie. Niby uważani za nieziemskie talenty a jedyne co w meczach robią to podanie do najbliższego kolegi. Leo juz wtedy robił różnice a dzisiejsze mlode "gwiazdy" to nawet nie do pomyślenia ze w takim jutrzejszym np meczu zagrają. To był prawdziwy taent a nie terax jakieś Alenie czy Lemary czy Odegardy

11

hahahahahhahahahahahahhahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?