Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
American Sniper! Nie bedziesz zawiedziony. pozdro
2
Ależ ten czas leci. Pamiętam jakby to było wczoraj...i ten karny dla Realu za faul przed polem karnym ;)
PS. mam nadzieję, że Leo się przełamie w kwietniu w meczu z Królewskimi
2
No ja stawiam na Messiego. Messi 3 -Chile 1 :D
0
Można gdzieś kupic koszulkę/bluzę upamiętniającą remontade?
0
Ot taki przeciętny obywatel hehe
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Niebezpieczny wynik...
0
Sam pewnie byles jednym z tych ktorzy sie pod tym podpisują...
Pamiętasz co dawał Munir gdy wchodził z ławki w Barcelonie? Bo ja nie, ponieważ nie dawał NIC. Przypomnij sobie jak Paco grał w Valenci, sto razy lepiej niż Munir i wykorzystywał dużo sytuacji... Skąd zarząd mógł wiedzieć, że Paco się nie sprawdzi w Barcy? Zresztą poczekajmy bo narazie nie dostaje szans, może odpali i będziesz zadowolony z zarządu ;)
0
Gdzie oglądacie dzisiejszy mecz? Można link?
0
Dziękim więc chyba Veratti bądz Thiago do nas
0
Też wyżej cenie Rafe ale wiesz, jest po kontuzji i wolałbym nie ryzykować gry od początku...
Ale tak sobie teraz myślę, że jezeli zostal powolany to jest zdolny do gry wiec zmieniam: Rafa za Denisa i po 3pkt! Pozdro ;)
0
ter Stegen; Pique, Masherano, Umtiti; Denis, Busquets, Rakitić, Iniesta; MSN
0
Mam pytanko dla tych co oglądają Liverpool... Coutinho to piłkarz, który dobrze gra w środku (pozycja Iniesty), kreuje grę itp czy raczej skrzydło to pozcja dla niego? Nie wiem bo nie oglądam meczy Liverpoolu
7
Aduriza to ja akurat już nie szanuje...
0
Ja nie wyobrażam i nie chce go
0
Nie wiem czy jest możliwość ale wydaje mi się ze tak: zobacz na meczyki.pl :)
0
Ja też trzymam! :D Pamiętaj!
3
Tak się teraz nudzę wiec napisze wam jaka kadrę w następnym sezonie bym chciał :
Br. ter Stegen, Cillesen, Masip
PO. Bellerin, Vidal
LO. Alba, Digne
ŚO. Pique, Umtiti, Mashe, Marlon, Y. Mina
ŚPD. Busquets, Samper
ŚP. Rakitic, Iniesta, Coutinho/Thiago/Veratti, Denis, Rafinha, Roberto, Aleña
LS. Neymar,
PS. Messi
N. Suarez, Paco
Pierwszy skład:
ter Stegen, Bellerin, Pique, Umtiti, Alba; Busquets, Rakitic, Coutinho/Thiago/Veratti; MSN
Co wy na to ?
Sprzedajemy: Arde, Gomesa, Mathieu - około 80-90 mln.
Kupujemy: Coutinho/Thiago/Veratti, Bellerin, Yerry Mina - okolo 110 mln
0
No to i ja obstawie pary : :P
Real vs Monaco
Barca vs Juventus
Bayern vs Leicester
Atletico vs Borussia Dortmund
1
Wez ty sie chlopaczku nie osmieszaj piszac tak o Busim...Najlepszy gracz dla Barcelony na tej pozycji, teraz Kante ma okres dobrej gry ale mimo tego nie dorównuje Busquetsowi gdy ten był u szczytu formy... Był i zapewne jeszcze nie raz będzie. Wtedy przykrywa czapka takich Kante czy Verattich
0
A co z Miną? Podobno transfer klepniety tak?
0
Polecacie jakieś gry na iPhone 5? z App Store lub może jakieś aplikacje fajne ;)
3
Wstyd mi, kibicowi Barcelony za takiego fana jak ty i bardzo szkoda mi także innych kibiców Blaugrany, ktorzy są oceniani przez pryzmat m.in takich zenujacych i beznadziejnych komentarzy jak twó np. na rm.pl czy stronach innych klubów. Maja na kogo wrzucać i maja piłkarzy którzy potrafią to zrobić, to to robią, dośrodkowania w pole karne to jest jeden z elementów gry w piłkę nożną i tego nie możesz im zabronić. Gdyby Barca tak zdobywała bramki to zapewne nie był bys obrażony na nich tylko podniecal się takim graniem...naprawdę czasami trzeba się zastanowić co się pisze bo potem jest z tego tylko polewka, i to działa w obie strony czyli kibice FCB do kibiców RM i w druga stronę...
14
50 mln i jestem na tak, do tego sprzedac Gomesa za 30-40 (wiem, raczej to się nie stanie) i Mathieu. W ich miejsce Mina, Coutinho lub Veratti i klasowy PO
0
Wiem wiem, mój duży błąd... czyli konto Origin tak?
0
Też jestem za sprzedażą Turka, tak liczby go bronią lecz jego gra i wpływ na grę nie przekonuje. Co do PO to myślę, że na tę chwilę nie ma lepszego gracza na tę pozycję dla Barcy niż młody Hiszpan i własnie po niego trzeba sięgnąć... Wtedy Roberto na stałe do pomocy a Denis w razie potrzeby mógłby latać na skrzydle. Mathieu tak jak piszesz, sprzedać, Marlon do pierwszego oraz zostaje jeszcze Yerry Mina, jego też bym ściągnął do pierwszego składu. No i tak bardzo kulejąca u nas pomoc... bardziej od Verattiego chciałbym Coutinho (podobna cena), ponieważ uważam iż Barcy potrzebny jest gracz o takim profilu czyli ofensywny pomocnik, który potrafi wykreować akcje a Veratti przypomina mi bardziej Busiego niż Xaviego czy Inieste. Mimo wszystko gdy ktoś z tej dwójki do nas zawita to się nie obrażę :) Pozostałe pozycje raczej nie wymagają modernizacji ;)
0
Mam pytanko, mianowicie kupiłem fife 17 na PC i okazało się, że mam za słabego kompa na tę gre... zainstalowałem i wszystko, lecz problemem było to, że gra się nie włącza i teraz się zastanawiam czy mogę sprzedać płytę bez problemu?
1
nie wiem co bierzesz ale odstaw to...
0
Może Paco Alcacer?
3
Tak, ale Messi zaraz może ośmieszyć 4 i strzelić gola lub dać kluczowe podanie a u Gomesa tego się nie spodziewam podobnie jak tu wszyscy razem z Tobą