1

W drugim sezonie bedzie błyszczał, przynajmniej taką mam nadzieję. Należy pamiętać też, że chłopak ma jeszcze czas na rozkręcenie się bo ma 23 lata więc kibicujmy mu a nie krytykujmy. VAMOS BARCA!

0

Ja nie mówiłem, że jestem za zwolnieniem Lucho. Co do niego własnie to wcale nie byłbym bardzo smutny (oczywiście było by mi szkoda bo trener który zdobył tryplet w pierwszym i dublet w drugim sezonie musi mieć u nas szacunek) gdyby odszedł... Wspaniały trener ale chyba czas na zmianę bo jak sam przyznał jest tym zmęczony. Po prostu żaden trener nie będzie treneerem Barcy przez dlugi okres, najwyżej 4 sezony. Takie jest moje zdanie, odejdzię będzie okej, zostanie to też będe zadowolony :)
PS. Wydaje mi się, że jednak tego lata odejdzie :/

0

Tak, tu się zgodzę ale wydaje mi się, że Barca by musiałą prowadzić z 3/4 - 0 aby Leo chciał zejść :)

2

Cillesen; Vidal, Pique, Masherano, Alba; Sergio, Denis, Rakitić; Messi, Suarez, Arda

1

Siemone to trener ktory preferuje inny styl gry niz Barca. Trener Barcy musi juz miec w sobie to cos zeby ja trenować. Zauważ ze Atletico gra ostro, walka na boisku nadrabia braki techniczne (oczywiście nie duze ), w Barcelonie jest zupelnie inaczej, tutaj zawodnicy sa stworzeni do prowadzenia gry, do szybkich podan na jeden kontakt itp. Tu w Barsie sa po prostu inni niz w wielu ekipach... to samo sie tyczy Sampaoliego ktorego wleu chce na trenera DK. Ja uważam ze to by nie wypalilo, ja stawiał bym na Eusebio, Valverde, Unzue :)

1

Ty bys chciał rotować Suarezem? Badz ogolnie trojka MSN?? Przeciez wiadomo ze oni chca grać w kazdym meczu i jakakolwiek inna sytuacja ich zezlosci. Na ten moment mamy 3 najlepszych napastnikow na swiecie i taki Lacazzete po prostu nie grały zbyt wiele co zresztą dla mnie nie jet dziwne. Moze za 2 lata gy Suarez będzie mial swoje lata to można by było kupic tego zawodnika i dac mu wiecej szans ale jeszcze nie teraz bo dla kazdego innego napastnika nie ma u nas miejsca w podstawie.

0

Jesli myslisz ze Leo pozwoli sie zmienic w drugim meczu z rzedu (i to jeszcze z takim rywalem) to jestes w błędzie...

0

Mam takie pytanko. Chciałem sobie wykupić internet w telefonie (iPhone, z plusa) i możecie mi powiedzieć jak to zrobić? Wiem, że trzeba kod wpisać itp ale co dalej? Bo niedawno straciłem kase a internetu nie było, pewnie ja coś źle zrobiłem :) Z góry dziękuje za pomoc

1

Ja sobiście szanse oceniam na 50-50 %

0

Jak myślicie, Napoli może dać radę i awansuje do ćwierćfinału LM?

0

No i jak panowie... Kto na Atletico? Roberto czy Aleix? :) Ja bym postawił na Vidala

0

Chciałbym sie dowiedzieć z czego taka beka XD

11

Fajny mecz, wynik jeszcze lepszy :) Ciesze już lepsza postawa Alcacera, Gomes też nie grał najgorzej no i bramka Vidala wspaniała. Szkoda tylko, że Neymar nie strzelił. Patrzę z optymizmem na mecz z Atleti :)

0

No nie wiem jak się pisze jego nazwisko. Na szczęscie są tacy ludzie jak ty :)

0

Podoba mi się w sumie twój pomysł co do Turana ale troche szkoda, bo chłopak jednak strzela te bramki i godzi sie na role rezerwowego. Nie ukrywam jednak że takie 40-50 mln za niego by sie przydało.

0

To normalne, teraz niemalże każdy zawodnik który jest obserwowany np. prze Barce podoba się zaraz Realowi :)

0

Jeśli mielibyście zrobić coś z kadrą Barcy na następny sezon to jakie zmiany byście wprowadzili?
Moim zdaniem wielu nie trzeba.
BR - Tutaj mamy dobrze obsadzoną pozycję
PO - Przydałby się tutaj jeden (np. Mario Gaspar), nie żaden PS czyli Cancelo albo nie chcący tu przyjść Bellerin ;)
LO - Jest oki
ŚO - Mathieu powinien odejść, włączyć do pierwszego składu na stałe Marlona oraz kupić jeszcze jednego (mój typ to MIna)
SPD - Ściągnąc Sampera bo chłopak ma potencjal i powinien się u nas rozwijać...przy Busquetsie ;)
SP - Raczej jest dobrze, Gomes, Rafinha i Denis pewnie się rozwiną bo to młodzi zawodnicy:) Tylko jeżeli odszedł by np. Rakitić to w jego miejsce kupić pomocnika miej więcej o takich umiejętnoścach.
ATAK - W miejsce Alcacera ściągnać bardzIej doświadczonego Napastnika.

Tak by wyglądało kadra:
BR - ter Stegen, Cillessen, Maspi
PO - Aleix, NOWY*, z konieczności Roberto
LO - Alba, Digne
ŚO - Pique, Umtiti, Marlon. NOWY*, z konieczności Masherano
ŚPD - Busi, Samper, Masherano
ŚP - Iniesta, Rakitić, Gomes, Denis, Rafinha, Roberto
LS - Neymar, Turan
PS - Messi, z konieczności Rafinha lub Turan
N - Suarez, NOWY* :)

NOWY* - czyli jakiś kupiony zawodnik :)

Jeśli chodzi o moje typy co do transferów na poszczególne pozycję to:
Na PO - Gaspar, może Piszczek ;), Lichtensteiner, lub jakiś inny, na ten moment nikt nie przychodzi mi do głowy

ŚO - Mina, Laporte, Riedewald

N - Nie mam pomysłow :)

Oczywiście to tylko moje propozycje wieć bez spin :)

0

Mało razy strzelał? Ty naprawdę tego nie widzisz że mija ich jak tyczki?

3

Messi już się bawi :) To za niski poziom dla niego :D

1

Rafinha już zrobił więcej niż Denis i Gomes w tym meczu. Moje zdanie się nie zmienia, Rafa do pierwszego :0

0

Murawa chyba nie jest w najlepszym stanie. Nie oozwala na gre bez przyjecia

0

Za Gomesa 40 mln
Za Rakiticia 50 mln i można negocjować :)

0

Messi rozni sie tym od innych piłkarzy ze on woli mądrze stać niz głupio biegać i mu to wychodzi:)
Co do skladu to gajna propozycja ale wątpię ze Lucho zmieni formacje i tez niewiadomo jak nasi by sobie poradzili. Jak wiadomo 4 3 3 jet im wpajane od zawsze ;)

0

Cillesen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Masherano, Denis, Gomes; MSN

0

A ja wtedy do niego "weź ty chłopie zacznij oglądać Klan" ;)

0

Nie bądz pewny

1

Jesli Real przegra to ten dzień nie będzie uznawany za stracony (przynajmniej przeze mnie). Odrobimy 1 punkcik do Realu i zrównamy się z Sewillą.

0

No tak tak, ale możesz dokładniej wytłumaczyć bo nie wiem jak :)

0

Jak zrzucić zdjęcia z iPhone 5 na komputer?

0

Tak, pamiętam (bodajże Alba na samym początku samobój) ale ten za Lucho też fajnienie graliśmy. Ale Aneta już odczarowana, miejmy nadzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?