Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W drugim sezonie bedzie błyszczał, przynajmniej taką mam nadzieję. Należy pamiętać też, że chłopak ma jeszcze czas na rozkręcenie się bo ma 23 lata więc kibicujmy mu a nie krytykujmy. VAMOS BARCA!
0
Ja nie mówiłem, że jestem za zwolnieniem Lucho. Co do niego własnie to wcale nie byłbym bardzo smutny (oczywiście było by mi szkoda bo trener który zdobył tryplet w pierwszym i dublet w drugim sezonie musi mieć u nas szacunek) gdyby odszedł... Wspaniały trener ale chyba czas na zmianę bo jak sam przyznał jest tym zmęczony. Po prostu żaden trener nie będzie treneerem Barcy przez dlugi okres, najwyżej 4 sezony. Takie jest moje zdanie, odejdzię będzie okej, zostanie to też będe zadowolony :)
PS. Wydaje mi się, że jednak tego lata odejdzie :/
0
Tak, tu się zgodzę ale wydaje mi się, że Barca by musiałą prowadzić z 3/4 - 0 aby Leo chciał zejść :)
2
Cillesen; Vidal, Pique, Masherano, Alba; Sergio, Denis, Rakitić; Messi, Suarez, Arda
1
Siemone to trener ktory preferuje inny styl gry niz Barca. Trener Barcy musi juz miec w sobie to cos zeby ja trenować. Zauważ ze Atletico gra ostro, walka na boisku nadrabia braki techniczne (oczywiście nie duze ), w Barcelonie jest zupelnie inaczej, tutaj zawodnicy sa stworzeni do prowadzenia gry, do szybkich podan na jeden kontakt itp. Tu w Barsie sa po prostu inni niz w wielu ekipach... to samo sie tyczy Sampaoliego ktorego wleu chce na trenera DK. Ja uważam ze to by nie wypalilo, ja stawiał bym na Eusebio, Valverde, Unzue :)
1
Ty bys chciał rotować Suarezem? Badz ogolnie trojka MSN?? Przeciez wiadomo ze oni chca grać w kazdym meczu i jakakolwiek inna sytuacja ich zezlosci. Na ten moment mamy 3 najlepszych napastnikow na swiecie i taki Lacazzete po prostu nie grały zbyt wiele co zresztą dla mnie nie jet dziwne. Moze za 2 lata gy Suarez będzie mial swoje lata to można by było kupic tego zawodnika i dac mu wiecej szans ale jeszcze nie teraz bo dla kazdego innego napastnika nie ma u nas miejsca w podstawie.
0
Jesli myslisz ze Leo pozwoli sie zmienic w drugim meczu z rzedu (i to jeszcze z takim rywalem) to jestes w błędzie...
0
Mam takie pytanko. Chciałem sobie wykupić internet w telefonie (iPhone, z plusa) i możecie mi powiedzieć jak to zrobić? Wiem, że trzeba kod wpisać itp ale co dalej? Bo niedawno straciłem kase a internetu nie było, pewnie ja coś źle zrobiłem :) Z góry dziękuje za pomoc
1
Ja sobiście szanse oceniam na 50-50 %
0
Jak myślicie, Napoli może dać radę i awansuje do ćwierćfinału LM?
0
No i jak panowie... Kto na Atletico? Roberto czy Aleix? :) Ja bym postawił na Vidala
0
Chciałbym sie dowiedzieć z czego taka beka XD
11
Fajny mecz, wynik jeszcze lepszy :) Ciesze już lepsza postawa Alcacera, Gomes też nie grał najgorzej no i bramka Vidala wspaniała. Szkoda tylko, że Neymar nie strzelił. Patrzę z optymizmem na mecz z Atleti :)
0
No nie wiem jak się pisze jego nazwisko. Na szczęscie są tacy ludzie jak ty :)
0
Podoba mi się w sumie twój pomysł co do Turana ale troche szkoda, bo chłopak jednak strzela te bramki i godzi sie na role rezerwowego. Nie ukrywam jednak że takie 40-50 mln za niego by sie przydało.
0
To normalne, teraz niemalże każdy zawodnik który jest obserwowany np. prze Barce podoba się zaraz Realowi :)
0
Jeśli mielibyście zrobić coś z kadrą Barcy na następny sezon to jakie zmiany byście wprowadzili?
Moim zdaniem wielu nie trzeba.
BR - Tutaj mamy dobrze obsadzoną pozycję
PO - Przydałby się tutaj jeden (np. Mario Gaspar), nie żaden PS czyli Cancelo albo nie chcący tu przyjść Bellerin ;)
LO - Jest oki
ŚO - Mathieu powinien odejść, włączyć do pierwszego składu na stałe Marlona oraz kupić jeszcze jednego (mój typ to MIna)
SPD - Ściągnąc Sampera bo chłopak ma potencjal i powinien się u nas rozwijać...przy Busquetsie ;)
SP - Raczej jest dobrze, Gomes, Rafinha i Denis pewnie się rozwiną bo to młodzi zawodnicy:) Tylko jeżeli odszedł by np. Rakitić to w jego miejsce kupić pomocnika miej więcej o takich umiejętnoścach.
ATAK - W miejsce Alcacera ściągnać bardzIej doświadczonego Napastnika.
Tak by wyglądało kadra:
BR - ter Stegen, Cillessen, Maspi
PO - Aleix, NOWY*, z konieczności Roberto
LO - Alba, Digne
ŚO - Pique, Umtiti, Marlon. NOWY*, z konieczności Masherano
ŚPD - Busi, Samper, Masherano
ŚP - Iniesta, Rakitić, Gomes, Denis, Rafinha, Roberto
LS - Neymar, Turan
PS - Messi, z konieczności Rafinha lub Turan
N - Suarez, NOWY* :)
NOWY* - czyli jakiś kupiony zawodnik :)
Jeśli chodzi o moje typy co do transferów na poszczególne pozycję to:
Na PO - Gaspar, może Piszczek ;), Lichtensteiner, lub jakiś inny, na ten moment nikt nie przychodzi mi do głowy
ŚO - Mina, Laporte, Riedewald
N - Nie mam pomysłow :)
Oczywiście to tylko moje propozycje wieć bez spin :)
0
Mało razy strzelał? Ty naprawdę tego nie widzisz że mija ich jak tyczki?
3
Messi już się bawi :) To za niski poziom dla niego :D
1
Rafinha już zrobił więcej niż Denis i Gomes w tym meczu. Moje zdanie się nie zmienia, Rafa do pierwszego :0
0
Murawa chyba nie jest w najlepszym stanie. Nie oozwala na gre bez przyjecia
0
Za Gomesa 40 mln
Za Rakiticia 50 mln i można negocjować :)
0
Messi rozni sie tym od innych piłkarzy ze on woli mądrze stać niz głupio biegać i mu to wychodzi:)
Co do skladu to gajna propozycja ale wątpię ze Lucho zmieni formacje i tez niewiadomo jak nasi by sobie poradzili. Jak wiadomo 4 3 3 jet im wpajane od zawsze ;)
0
Cillesen; Roberto, Pique, Umtiti, Alba; Masherano, Denis, Gomes; MSN
0
A ja wtedy do niego "weź ty chłopie zacznij oglądać Klan" ;)
0
Nie bądz pewny
1
Jesli Real przegra to ten dzień nie będzie uznawany za stracony (przynajmniej przeze mnie). Odrobimy 1 punkcik do Realu i zrównamy się z Sewillą.
0
No tak tak, ale możesz dokładniej wytłumaczyć bo nie wiem jak :)
0
Jak zrzucić zdjęcia z iPhone 5 na komputer?
0
Tak, pamiętam (bodajże Alba na samym początku samobój) ale ten za Lucho też fajnienie graliśmy. Ale Aneta już odczarowana, miejmy nadzieje