Krystian1899
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakieś film fajny polecicie?
Raczej nie komedie ani romantyczny... cos w stylu American Sniper, Plan Ucieczki no nie wiem. Ogólnie zeby się coś działo, nie musi być o wojnie :)
Liczę na was :D
1
Od Leo to się odczep, bardzo mu zależy i wychodzi. Nawet jak gubi te piłki dziś to i tak jest najlepszy na boisku
0
Hahahahhaah, ty tak serio? XD serio masz wątpliwości?
Gdyby chciał to by łupał hat-tricki co drugi mecz ale zauważ, że woli wypracować sytuację kolegom bo przecież nasza pomoc tego nie potrafi
1
No pewnie tak, ale przynajmniej świat tego nie widzi,...tyle dobrego dla naszych defensorów heh :p
89
Wyobraźcie sobie co Messi robiłby z naszą obroną XDD
1
Dokładnie... mam nadzieję, że to zrobi
0
Jaką "obroną" ? To jest obrona?
2
To jest niemożliwe. EPIKA, LIRYK, OBRONA BARCELONY
Wstyd.
0
Lubie i szanuje Paco ale zawodnik, który nie wykorzystuje takich sytuacji a szczegolnie napastnik nie powinien grać w Barcelonie
4
Ale widać, że Leo jest wkurzony bardzo tą grą Barcelony. Wcale mu się nie dziwie, koledzy nie dostosowują się do jego poziomu
0
A oki, sorki mała dźumka była :P
0
Dlaczego? Nie rozumiem heh ;D
0
Założe się z kimś o to, że Gomes zagra dobry mecz :P
0
Ja tez obejrzałem wczoraj (od razu dwa) i muszę przyznać, ze fajnie to wymyślili. Będzie bardzo ciekawie i nie mogę się doczekać następnego piątku!
Wesołych !
0
Czy ja wiem ,czy siedzialby tylko na lawce? hmm... Dostawalby tyle minut co Denis czy Gomes wiec to chyba w miare duzo, a poza tym dalby druzynie o wiele wiecej, moglby cos wykreowac.
Nie mam na mysli tylko Dahouda lecz jest jeszcze paru innych mlodych, nielze sie zapowiadajacych grajkow ;)
0
No dobrze, sorki moja pomylka. Ale tak jak napisalem to tylko luzne propozycje ;)
0
To co się dzieje z Barca w tym sezonie jest czyms niewiarygodnym... Drużynie brakuje chęci i charakteru w najważniejszych meczach przez co dostajemy baty. Dlaczego z naszej strony nie ma pressingu jak za najlepszych lat czy doskakiwania do rywali. Obrona gra totalny piach nie wspominając juz pomocy... Jedno jest pewne, potrzebne są transfery! Nie dużo, lecz konkretne. Zaraz do nich przejdę ale najpierw chciałem sie was zapytać dlaczego jesteście pesymistycznie nastawieni do Unzue?? Na ten moment wszystkie najważniejsze decyzje podejmuje Enrique i to on, a nie Juan Carlos Unzue jest odpowiedzialny za taktykę w największym stopniu. Wiadmo, coś tam swojego na pewno wprowadził ale nie jest tak, ze nasza gra to jego pomysł. Ja jestem za tym, aby dać mu szansę i dopiero później ocenić...
Co do transferów to niezbędny jest dla nas klasowy stoper albo chociaż taki, który prezentuje poziom bardzo dobry. Następnym ruchem powinien byc PO. No i oczywiście POMOCNIK, a nawet dwóch, jeden klasowy a drugi młodszy ale solidny, potrafiący cos wykreować.
Sprzedajemy:
Mathieu, Rakitic lub Gomes, Turan
Kupujemy: Veratti/Coutinho/Koke, Dahoud, Bellerin/Gaspar, Laporte/Manolas/Gimenez
to sa tylko luźne propozycje, priorytetem jest to aby nowy trener wprowadził spowrotem chęć do domimacji na boisku, wysoki pressing i sprawił aby pomoc zaczęła kreować sytuacje podbramkowe oraz by obrona wróciła do poziomu z sezonu 2014/15
3
NIE MAM PYTAŃ, KTO WCHODZI... maskara ..., co on ma wnieść? :/
7
Ja jestem ciekawy jak Lucho zachowuje się w szatni...Czy np taki Neymar go słucha wogóle.
Jedyny Messi coś próbuje no ale nie ma z kim dzisiaj...
2
1 bramka i już nie będzie najgorzej. ALE NIE STRACIĆ JUŻ! VAMOS!
0
Dlaczego my nie siadziemy tak pressingiem??????????
0
Podacie jakiś działający link do meczu? :)
2
Widzę tutaj najazd na Mathieu... Mnie się wydaję, że Luis Enrique wie lepiej jaki skład będzie optymalny na dany mecz niż wy "eksperci" z La Rambli. On codziennie widzi jak pracuje na treningach dany piłkarz i w jakiej formie się znajduje. Analizuje gre rywala i decyduje jaki piłkarz z jego składu poradzi sobie lepiej z przeciwnikiem. Skoro zdecydował tak, to TRZEBA to uszanować i TRZYMAĆ KCIUKI za jak najlepszy występ naszego zawodnika!
Przykro mi, ale więcej jest tu chyba zwolenników Dybali itp niż Mathieu... Zobaczycie jak MSN zamiesza tą obroną. Tak czy siak, będzie meczycho! NAJLEPSZY ATAK NA ŚWIECIE vs najlepsza obrona.
Do przodu BARCELONO! VAMOS !
0
Nie wiem czy wiesz, ale Mathieu jest bardzo szybkim obrońcą. Na pewno nie jest wolniejszy od Pique
0
Wiatrak to zrobi MSN z obrońcami Juventusu
0
Właśnie taki chciałem, na tę chwilę nie ma nic lepszego
3
ter Stegen;
Masherano, Pique, Umtiti
Roberto, Rakitić, Iniesta, Alba
Messi, Suarez, Neymar
Tak bym to dzisiaj widział. Widać, że 3-4-3 nam bardziej służy a Alba jako wachadłowy powinien się dobrze spisać. Ewentualnie zamiast Alby Gomes obok Rakiety ale to chyba nie najlepsza opcja
0
Jedyna madra decycja AFA od dluzszego czasu
0
jak najbardziej
0
Jesteśmy BARCELONĄ więc teoretycznie (przynajniej w moim odczuciu) każdego rywala trzeba pokonać. Barca nigdy nie gra na remis