KrytykSportu
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze nic nie wiadomo. Wydaje mi się, że z marketingowego punktu widzenia to rownież nie byłoby takie złe. Koszulki Pogby schodziłyby jak ciepłe bułeczki, we Francji i krajach, ktore posługują się francuskim. Aktualnie nie ma w Barcy piłkarza trójkolorowych, który mógłby się tam stać twarzą Barcelony i otworzyć jej nowy rynek. (Mathieu - obrońca w sile wieku, do tego są lepsi na świecie)
1
Douglas bije wolne i rożne - świat się skończył.
Nie wierzyłem, że doczekam takich czasów.
0
Sprzedać Munira i Sandro - będzie na Nolito i ściągnąć jakiegoś dobrego juniora.
5
Jaki ten Douglas jest słaby... Już o Munirze nie wspominając...
1
Szkoda Alex'a, jego kariera mogła potoczyć się zupełnie inaczej.
23
Hahaha, za Adriano 5 mln. Vermaelena wypozyczyć i jak się połamie to oddać, nie ma głupich. Ciao!
0
Jedzie ktoś na ten mecz z Bilbao? :)
0
Myślicie, że w FCB będzie grał z 6?
1
Wielki Arda w Wielkiej Barcelonie!!!
0
Jak dla mnie transfery powinien dokonywać trener, on wie kogo potrzebuje. Pan Benedito takimi wywiadami sam się skreśla...
0
Chciałbym mieć taki kłopot :D
0
Nie mógłby odejść w grudniu?
0
I nada mas hahaha :D
0
+90 po dzisiejszym meczu!
0
Gdzie Dybala/Vietto albo Icardi?
5
Ojciec z Nigerii, matka z Filipin = Austriak
0
Dzisiaj będą ładniejsze!
2
#judasz - nic więcej
0
Szkoda, że ukradł Thiago...
0
Na szczęście Bayern z tymi kontrami to groźny nie będzie. Lewy, Muller oraz Gotze to nie są typy szybkościowców.
0
MSN ma na swoim koncie 108 bramek (Jeśli się nie mylę), brakuje 11 goli, aby pobić rekord BCH
0
Lewy nie zagra z Barceloną
0
Temu sędziemu coś się pomylilo, nawet bardzo. Powinien zostać zawieszony, po tym jak jeszcze wszedł do szatni Espanyolu - czuć stronniczością...
0
Jeśli mamy wygrać to niech każdy wystawi najlepszy skład i pokaże na co go stać. Lepiej dla widowiska.
0
Real jak to Real, dostaną Juve. My będziemy męczyć się z Bayernem, którego coachem jest Pep, który zna Barcelonę dosyć dobrze i raczej wie jakie atuty mają poszczególni piłkarze.
0
Komentarz usunięty
0
Dzięki wielkie wszystkim!
0
Gdzie mogę dzisiaj wykupić transmisję do meczu z polskim komentarzem? Podajcie link, z góry dzięki!
0
Humory im nie dopisują.
0
Zameldować się w półfinale i do piątku czekać na rywala! VEB!!