0

Jeszcze nic nie wiadomo. Wydaje mi się, że z marketingowego punktu widzenia to rownież nie byłoby takie złe. Koszulki Pogby schodziłyby jak ciepłe bułeczki, we Francji i krajach, ktore posługują się francuskim. Aktualnie nie ma w Barcy piłkarza trójkolorowych, który mógłby się tam stać twarzą Barcelony i otworzyć jej nowy rynek. (Mathieu - obrońca w sile wieku, do tego są lepsi na świecie)

1

Douglas bije wolne i rożne - świat się skończył.
Nie wierzyłem, że doczekam takich czasów.

0

Sprzedać Munira i Sandro - będzie na Nolito i ściągnąć jakiegoś dobrego juniora.

5

Jaki ten Douglas jest słaby... Już o Munirze nie wspominając...

1

Szkoda Alex'a, jego kariera mogła potoczyć się zupełnie inaczej.

23

Hahaha, za Adriano 5 mln. Vermaelena wypozyczyć i jak się połamie to oddać, nie ma głupich. Ciao!

0

Jedzie ktoś na ten mecz z Bilbao? :)

0

Myślicie, że w FCB będzie grał z 6?

1

Wielki Arda w Wielkiej Barcelonie!!!

0

Jak dla mnie transfery powinien dokonywać trener, on wie kogo potrzebuje. Pan Benedito takimi wywiadami sam się skreśla...

0

Chciałbym mieć taki kłopot :D

0

Nie mógłby odejść w grudniu?

0

I nada mas hahaha :D

0

+90 po dzisiejszym meczu!

0

Gdzie Dybala/Vietto albo Icardi?

5

Ojciec z Nigerii, matka z Filipin = Austriak

0

Dzisiaj będą ładniejsze!

2

#judasz - nic więcej

0

Szkoda, że ukradł Thiago...

0

Na szczęście Bayern z tymi kontrami to groźny nie będzie. Lewy, Muller oraz Gotze to nie są typy szybkościowców.

0

MSN ma na swoim koncie 108 bramek (Jeśli się nie mylę), brakuje 11 goli, aby pobić rekord BCH

0

Lewy nie zagra z Barceloną

0

Temu sędziemu coś się pomylilo, nawet bardzo. Powinien zostać zawieszony, po tym jak jeszcze wszedł do szatni Espanyolu - czuć stronniczością...

0

Jeśli mamy wygrać to niech każdy wystawi najlepszy skład i pokaże na co go stać. Lepiej dla widowiska.

0

Real jak to Real, dostaną Juve. My będziemy męczyć się z Bayernem, którego coachem jest Pep, który zna Barcelonę dosyć dobrze i raczej wie jakie atuty mają poszczególni piłkarze.

0

Komentarz usunięty

0

Dzięki wielkie wszystkim!

0

Gdzie mogę dzisiaj wykupić transmisję do meczu z polskim komentarzem? Podajcie link, z góry dzięki!

0

Humory im nie dopisują.

0

Zameldować się w półfinale i do piątku czekać na rywala! VEB!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?