0

Nie wiem co mają na celu takie wypowiedzi. Chyba "prezydent" chce odstraszyć Pogbę, według mnie to brak szacunku i zainteresowania do potencjalnego transferu.

0

23 z tego co mi wiadomo

0

Żeby się nie garbić.

1

Iniesta zapewnia spokój w środku pola. Dzięki jego technice ciężko mu odebrać piłke, ale co ja tam wiem. Przecież liczą się tylko statystyki. Jakby Messi grał tak jak gra i nie strzelał bramek to też każdy wolałby Munira i Pedro.

0

Gdzie są teraz hejterzy Enrique? Udowodnił wszystkim, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Najważniejszy egzamin dopiero przed nim, ale jest na dobrej drodze.

0

Andy ja również :D

4

Vermaelen też powinien zostać legendą.

1

Wydaje mi się, że Kroos i Modric mogą się jeszcze wiele od Xaviego nauczyć. Może nie jest już tak wydajny, sprawny, ale to jakie potrafi grać piłki tego nie potrafi nikt. Dla mnie Aguero jest lepszy od Lewego, dla którego mam wielki szacunek za wyrwanie sie z cebulandii i nie jestem zazdrosny, bo nie mogę narzekać. Każdy ma swoje prefenrencje...a na boisku jest 11 miejsc.

0

Buffon - Danilo, Ramos, Chiellini, Alba - Xavi, Pirlo, Pogba, - Ronaldo, Neymar, Messi vs Cech - Ivanovic, Kompany, Boateng, Alaba - Toure, Cazorla, Reus - Hazard, Aguero, Robben. Co Wy na to?

0

Fellaini :):) - Kto wygra?

1

Do Barcelony B na pół roku(od stycznia), a potem sprzedać do Arsenalu za 20mln.

1

Hahaha dobre żart hahah :D

0

Nie zrobił progresu, ale wchodząc po ponad rocznej kontuzji jest najjaśniejszym punktem w pomocy Bayernu, a co gdy będzie ograny? Strach się bać. Jak dla mnie nie ma lepszego kandydata, ponieważ Thiago zna Barceloną od podszewki.

1

Co sądzicie o powrocie Thiago? Jak dla mnie to był zbawiciel naszego środka pola. Nie interesują mnie jego kontuzje, bo te zdarzają się każdemu. Nie uważacie, że nawet jak Fabregas grał tylko na jesieni to był wartościowym graczem? Busquets - Thiago - Fabregas/Rakitic. Czy to nie wygląda pięknie? Trzech wychowanków. Dodatkowo można kupić Pogbe.

0

Mathieu w wieku 31 lat kosztował 20 mln będąc stoperem, a za 27' letniego skrzydłowego, który gra w jednym z najlepszych klubów 10 mln? Dobre sobie...

13

Parodia! Ten człowiek na transfermarkcie ma wartość 25 mln euro, więc uważam że od tej ceny zaczyna się negocjacje. Dla mnie transfer Pedro to kwota rzędu 35mln euro. Uważam, że dla Arsenalu to żaden wydatek, a kluczowe wzmocnienie pokroju Alexis'a. Jeśli Inter nie ma pieniędzy to niech kupuje zawodników tańszych... Co to kogoś interesuje.

0

Chelsea sprowadza zawodników mniej medialnych, którzy są tańsi i mają duży potencjał. Przykładem jest Courtois. Vietto i Dybala to już uznana marka.

0

Messi ma nowy tatuaż na ręce??

1

Najlepszy mecz Balotelliego w tym sezonie :D

0

Po co Xavi idzie do tych popaprańców... W Barcelonie nie zarabia mniej, rok mógłby jeszcze zostać. Już lepiej do MLS i tam rozwijać piłkę nożną, a nie w kraju gdzie kosa w plecy to rzecz normalna. Bo mają pieniądze i chodzą w białych sukienkach...///

0

Ciekawe czy Alves w meczu z PSG będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony czy może zagra ''przeciwko'' Barcelonie :D. PSG brakuje jeszcze Marcelo i mam Brazylię... No może jeszcze Danilo, bo Alves ostatnio mało w reprze kopie.

0

Myślałem, że w tym sezonie już nie zadebiutuje, a tu jednak :D

3

Dziwna postawa Chile, myślałem że przejadą się po Iranie.

0

Bo wykupią najlepsze miejsca :D

0

Oczekiwałem odpowiedzi od kogoś kto ma więcej niż 15 lat i stać go na taki wyjazd.

0

Będzie organizowany jakiś wyjazd na finał Pucharu Króla? Wie ktoś coś? Proszę o odp w kom. albo na PW :)

0

Finał Pucharu Króla na Camp Nou! VEB!!

1

Mathieu dostanie InForma :D

3

Lidera mamy za c... go nie oddamy!

0

To wartość z początku roku, obiektywnie rzecz ujmując na dzień dzisiejszy Barcelona jest przed Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?