KrytykSportu
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Messi strzelił w tym meczu więcej goli niż Ronaldo w lidze od początku 2015 roku. :)
3
Jedno słowo - Geniusz.
2
Neymar ma dopiero 23 lata, Cristiano 30. Hmmm Neymar stanie się najbogatszym footballerem za kilka lat :O>?
1
Według mnie Rafinha nie zagrał gorzej od Iniesty. Jak uważacie? Iniesta nadrabiał doświadczeniem, ale nie formą czy kondycją etc.
1
Co tu dużo mówić, rośnie nam drugi Neuer. Bylem zwolennikiem sprowadzenia Courtiosa, ale z meczu na mecz z udziałem Marc'a jestem coraz bardziej przekonany co do jego kandydatury.
P.S. To jego podanie, a właściwie zgaszenie piłki-świecy i podanie do Alby maestria.
0
Naymar Spotkań: 60 Bramek:42
Ronaldinho 97 (33)
Ronaldo(Prawdziwy) 98 (62)
Robinho 94 (27)
pele 92 (77)
Kaka 89 (29)
Zico 72 (52)
Romario 70 (55)
Patrząc na to, że Ney ma dopiero 23 lata to jest w stanie pobić wszystkie rekordy kadry Brazylii.
0
Szkoda, pomimo wielu narzekań grał w miarę równo i był pewnym punktem drużyny. Jak dla mnie to dość duża strata. Trzeba liczyć, że wykuruje się przed Manchesterem i el Clasico.
5
Pedro za Neymara.
0
Żeby Busiemu nic się nie stało... Na moje oko to jakiś miesiąc przerwy... ;/
1
JdS mógłby okazać trochę szacunku i nie celebrować tak gola...
0
Tylko grać! Once de gala na boisku. Zapinamy pasy i startujemy!
0
Pamiętam porażkę z Interem w dwumeczu, wtedy finał był na SB. Nie udało się, może tym razem podniesiemy trofeum w świątyni największego rywala.
1
ter Stegen - Montoya, Pique, Mascherano, Alba - Rafinha, Busquets, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar.
To tylko pokazuje, że Lucho traktuje ten mecz bardzo poważnie. Miejmy nadzieje, że Luisito oraz Masche nie zrobią nic głupiego, a wszystko powinno skończyć się ok. Życzę dobrego meczu! VEB!!
5
Już nie mogę się doczekać 20:00 i kolejnego spektakularnego meczu w wykonaniu Barcelony. W tym roku oglądanie tego zespołu to czysta przyjemność.
0
Pomocnika z Reus powinien zastąpić Marco Reus :)