KrytykSportu
Dołączył/a: marzec 2015
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a Luiz nie ma kartek?
0
Fabinho nie jest wypożyczony do Monaco z realu?
0
Messi siatkarz. :D W siatkówkę gra :D
0
Leo nie zapomina!
4
Do dzisiaj nie mogę przeboleć jego straty. Mógł być tak ważnym ogniwem. Wszyscy chcą Pogbe, ale to Yaya mógł nim być do dnia dzisiejszego. Taki błąd...
0
Jak dla mnie Rakitic trochę wyżej skoro Roberto ma 6.0 :D
0
Neymar jest niesamowity, wszystkie rekordy dopiero przed nim!
3
Za dwa lata ''Messi strzelił 500 goli w barwach Barcelony" :D
13
Liczę na kolejne hat-tricki w kozackim obuwiu ;)
0
Trzeba zostawić serce na boisku i wybiegać 90 minut. Wszystko powinno być dobrze! VEB do środy!
1
Myślalem, że będzie z niego lepszy piłkarz. Niestety nie rozwinął się tak jak wielu zakładało. ;/
3
2010/11 : Barça – Arsenal 3:1 (Messi x3, Xavi – Busquets samobój) - Do poprawy! :)
3
Chelsea ma forme jak real, drużyny na poziomie haha
0
Jeszcze sezon jako zmiennik może grać. Może już nie te płuca, ale to zawsze zawodnik, który potrafi uspokoić grę :)
0
Najlepszy możliwy kandydat ;)
2
To nie w pale nie mieści! FAKEN!
0
Ciekawe kiedy będzie ostatni i ile takich cudów nasze oczy będą miały zaszczyt zobaczyć :)
0
Ronaldo Ronaldo hahahaha
0
Bejl kazikiem w pole karne haha
0
Dzisiaj to Bartra wyprzedzi grażyne Bale.
0
Świetny interes, ale Pedro jest warty 40mln jak nie więcej. Już Fabs i Alexis poszli po promocji. Dodatkowo Angel jest rok młodszy.
4
Proszę taki WIELKI REAL na el Clasico! Mam nadzieje, że Cristiano będzie tak samo genialny jak dzisiaj! Żeby nie zgubili tej formy :(
2
Ciekawe kogo ściągną latem i zarazem kto wzmocni zespół w styczniu. Jak myślicie? Danilo? Pogba? Vietto?
0
Ale Fabregas na jesień, na wiosne trzeba szukać dla niego alternatywy, bo zawsze gubi formę.
1
Pogba i Neymar to zupełnie inne pozycje na boisku. Tak samo jak Ronaldinho i Deco. Oboje posiadali swój specyficzny styl życia. To nie przeszkadza w odnoszeniu sukcesów. Może jeden będzie wpływał lepiej na drugiego? Bratnie dusze i do końca kariery będą w Barcelonie :D
0
i jego styl nie pasuje do Barcelony ;/
1
Mam SIF'a :D Jest kozacki :D Jak przejdzie do Barcy to Busquest 86, Rakitic 85, Pogba 87
0
Roberto to nie ten poziom.
0
No dobra opcja, kto jak kto, ale Pedro nawet jak tam coś spartoli to zawsze szybkością i zaangażowaiem nadrobi.
0
Wszystko okej, ale bez Munira. Nie możemy lekceważyć przeciwników, a sam Munir ma za mało doświadczenia. Przecież on mało co gra w rezerwach.