0

a Luiz nie ma kartek?

0

Fabinho nie jest wypożyczony do Monaco z realu?

0

Messi siatkarz. :D W siatkówkę gra :D

0

Leo nie zapomina!

4

Do dzisiaj nie mogę przeboleć jego straty. Mógł być tak ważnym ogniwem. Wszyscy chcą Pogbe, ale to Yaya mógł nim być do dnia dzisiejszego. Taki błąd...

0

Jak dla mnie Rakitic trochę wyżej skoro Roberto ma 6.0 :D

0

Neymar jest niesamowity, wszystkie rekordy dopiero przed nim!

3

Za dwa lata ''Messi strzelił 500 goli w barwach Barcelony" :D

13

Liczę na kolejne hat-tricki w kozackim obuwiu ;)

0

Trzeba zostawić serce na boisku i wybiegać 90 minut. Wszystko powinno być dobrze! VEB do środy!

1

Myślalem, że będzie z niego lepszy piłkarz. Niestety nie rozwinął się tak jak wielu zakładało. ;/

3

2010/11 : Barça – Arsenal 3:1 (Messi x3, Xavi – Busquets samobój) - Do poprawy! :)

3

Chelsea ma forme jak real, drużyny na poziomie haha

0

Jeszcze sezon jako zmiennik może grać. Może już nie te płuca, ale to zawsze zawodnik, który potrafi uspokoić grę :)

0

Najlepszy możliwy kandydat ;)

2

To nie w pale nie mieści! FAKEN!

0

Ciekawe kiedy będzie ostatni i ile takich cudów nasze oczy będą miały zaszczyt zobaczyć :)

0

Ronaldo Ronaldo hahahaha

0

Bejl kazikiem w pole karne haha

0

Dzisiaj to Bartra wyprzedzi grażyne Bale.

0

Świetny interes, ale Pedro jest warty 40mln jak nie więcej. Już Fabs i Alexis poszli po promocji. Dodatkowo Angel jest rok młodszy.

4

Proszę taki WIELKI REAL na el Clasico! Mam nadzieje, że Cristiano będzie tak samo genialny jak dzisiaj! Żeby nie zgubili tej formy :(

2

Ciekawe kogo ściągną latem i zarazem kto wzmocni zespół w styczniu. Jak myślicie? Danilo? Pogba? Vietto?

0

Ale Fabregas na jesień, na wiosne trzeba szukać dla niego alternatywy, bo zawsze gubi formę.

1

Pogba i Neymar to zupełnie inne pozycje na boisku. Tak samo jak Ronaldinho i Deco. Oboje posiadali swój specyficzny styl życia. To nie przeszkadza w odnoszeniu sukcesów. Może jeden będzie wpływał lepiej na drugiego? Bratnie dusze i do końca kariery będą w Barcelonie :D

0

i jego styl nie pasuje do Barcelony ;/

1

Mam SIF'a :D Jest kozacki :D Jak przejdzie do Barcy to Busquest 86, Rakitic 85, Pogba 87

0

Roberto to nie ten poziom.

0

No dobra opcja, kto jak kto, ale Pedro nawet jak tam coś spartoli to zawsze szybkością i zaangażowaiem nadrobi.

0

Wszystko okej, ale bez Munira. Nie możemy lekceważyć przeciwników, a sam Munir ma za mało doświadczenia. Przecież on mało co gra w rezerwach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?