0

a jak tam pudzian :D ?? ogarnijcie się jest jeszcze ponad 20 spotkań w lidze do zagrania, a wy już dajecie majstra Realowi :)

0

Proponowałbym zmianę systemu na 3-4-3 i wprowadzenie Pedro za Maxwella, wtedy Messi przejdzie do pomocy, a Villa na swoją nominalną pozycję. Spokojnie mamy jeszcze 45 minut :) Alexis bardzo mi się podoba

0

Mamy taką ławkę, że kto by nie wszedł to nasza gra nie ucierpi, a może wnieść coś dobrego dla drużyny :)

0

Ciekawe dlaczego nie ma Cesca i Puyola... jedziemy po 3 pkt !! Cieszy, że w pierwszym składzie jest Thiago i Alexis

0

Madryccy hipokrycie z Barceloną grali jak rzeźnicy, a teraz Atletico robi to samo i już jest płacz buhaha cała hipokryzja TSV

0

A niech mnie gęś kopnie ! Cały czas myślałem, że gramy z Getafe na wyjeździe, a tu miła niespodzianka i to w moje urodziny :) Liczę na pewne zwycięstwo w systemie 4-3-3 żeby Dani mógł się wyszaleć po środowym odpoczynku :) moim marzeniem jest Manita: Sanchez Pedro Villa Fabregas Thiago i 3 asysty Leo... pomarzyć fajna sprawa :)

0

Najbardziej podoba mi się kompilacja ostatnia - Madryt jest dufny i pewny siebie jak rok temu... oby się ponownie nie zdziwili jak dostaną nawet skromne 1-0 w 90 min. z karnego :)

0

Ciekawe czu jutro zagramy trójką w obronie... mam nadzieję, że tak :)

0

Liczę na występ Adriano na LO żeby Abidal odpoczął po środowym spotkaniu to samo tyczy się Puyola :) Valdes Alves Mascherano Pique Adriano Keita Fabregas Thiago Messi Sanchez Villa :) Xavi też zasłużył na odpoczynek :)

0

Statystyki nie grają :) czekamy na sobotę na 22.00 :)

0

Thiago crack !!!

0

Nine rezerwowym ?? Mamy teraz taką kadrę, że trudno mówić o rezerwowych najsłabsi w kadrze to Pinto Maxwell Fontas bo w ogóle nie grają reszta zawodników jest na bardzo wyrównanym i wysokim poziomie nie ma różnicy czy na obronie zagra Pique czy Masche czy na DM zagra Busquets czy Keita czy na skrzydle zagra Thiago czy Pedro wszystko i tak gra jak w zegarku :)

0

Jest jeden problem z atakiem tam istnieje tylko Messi... brak Villi Sancheza Pedro to GD muszą złapać formę bo z taką skutecznością może być nieciekawie :)

0

Widać było ogromny brak Alvesa na PO Puyol to typowy stoper, ma już swoje lata, a Dani ma żelazną kondycję i gra bardziej jak skrzydłowy - tego dzisiaj brakowało. Bardzo dobre spotkanie Thiago Mascherano i Xaviego. Dobra zmiana Sancheza :)

0

Mecz zagrany na 60% defensywa dziurawa jak ser w ofensywie sennie szczególnie Messi, brak skuteczności. Cieszy powrót Pedro po kontuzji mam nadzieję, że zagra z Getafe :)

0

Pique i Sanchez za Keitę i Villę i wracamy do 4-3-3; trzeba grać skrzydłami bo w środku Messi strasznie spowalnia akcje zamiast kropnąć z tego 16 metra. Świetne widowisko, arbiter nie ogarnia i posypia się czerwone kartki jak nic !

0

Będzie świetne spotkanie, zobaczymy jak nowe ustawienie działa na takie potęgi na Milan, a jak co pójdzie nie tak to Busi szybko wskoczy na stopera, Keita na DMa i gramy klasycznym 4-3-3 :) miłego oglądania obyśmy zwyciężyli. Liczę na wejście Pique Pedro i Sancheza w 60 minucie.

0

Skład bardzo pasuje do 3-4-3... bo środek obrony Masche Sergio nie bardzo tu pasuje, ale 3 w obronie Tarzan Masche Abi już bardzo :)

0

Ale gada głupoty 2 bramki z kapelusza i już twierdzi, że Milan w całym spotkaniu miał więcej okazji... śmiech na sali. Zobaczymy dzisiaj panie Allegri...

0

A ja spróbowałbym zagrać w środku pola z Thiago :) a na drugą połowę Fabregas Pedro i Keita :)

0

Zagrajmy dla Tito, skoncentrowani od 1 sekundy (Pato) do 60 sekundy doliczonego czasu (Silva), a na pewno wygramy :) skład podany wyżej powinien przypomnieć Zlatanowi jak się gra w piłkę. IceMan - świetne zawiązane do polskich siatkarzy ;D

0

Mamy świetny powód żeby wygrać z Milanem - Tito :)

0

Thiago... za 3-4 lata będzie najbardziej uniwersalnym pomocnikiem hybryda Xaviego Iniesty Fabregasa i Busquetsa może grać na każdej pozycji w pomocy... żywe złoto!

0

"Zdaję sobie jednak sprawę, że moje umiejętności nie pozwalają mi grać jako rozgrywający w Barcelonie, bo nie prezentuję poziomu Xaviego czy Iniesty"
uwielbiam tego człowieka, a na nowej pozycji radzi sobie świetnie i godnie może zastępować Busquetsa :)

0

Wracaj Tito tak szybko jak Abi :)

0

Może dlatego, że Pedro był kontuzjowany i w ogóle nie grał przez ponad 3 tygodnie :)

0

Liczę na kawał dobrego footballu z naszej strony i pewne 3-0 Sanchez Villa Fabregas + 3 asysty Messiego ;p

0

Pokora !!!!

0

Szansa dla Thiago :) Valdes Puyol Mascherano Pique Abidal Sergio Xavi Thiago Sanchez Messi Villa

0


była rączka Pipitki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?