Ksanti18
Dołączył/a: sierpień 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapewne na Camp Nou zagramy 3-4-3 bo Mallorca ustawi sie w swoim polu karnym; Valdes Abidal Mascherani Puyol Busquets Iniesta Xavi Cesc Villa Messi Alves. Na zmianę Keita Adriano Thiago :)
0
Tylko jednego możemy nauczyć się od Realu albo raczej przypomnieć sobie - szybkość rozgrywania akcji, może warto oddać piłkę rywalowi żeby zrobiło się więcej miejsca bo na CN wszyscy w LL oprócz 4/5 drużyn będą stawiać autobusy więc...
0
90 euro grzywny - co to za zasady niech zmienia kodeks bo to kpina jak zapłacą np. 90000 to się oducza głupich zachowań
0
Levante już prowadzi 2-1 dwie bramy w 5 min :) prze kozaki
0
Gdyby nie liczne kontuzje napastników to takich plotek by nie było co nie oznacza, że go u Nas nie widzę idealny na skrzydło szybki, dobry drybling, krótko prowadzona piłka... ale Węgier go nie puści
0
Może VdB da mu odpocząc podczas przerwy na mecze towarzyskie... marzenie :)
0
Dosłownie o 20.00 wczoraj wywaliło mi korki więc nie mogłem oglądać :) ale cieszy 1-0 wszystko wróci do normy Pique Puyol Alexis powoli wracają !
0
Rozumiem, że Cuenca ale że nie ma Villi i Iniesty ?? a jest Pedro i Fabs, który ledwo co wyleczył kontuzję ??!
0
MattFCB
mam przykład sprzed roku Barca Almeria 8-0też na wyjeździe :)
0
Może Messi na ławce to przesada ale skład podany powyżej bardzo mi się podoba :) Visca el Barca !!!
0
Będzie autobus pokroju Bate Borysow, a nie Sevilli czy Chelsea bo nie mają takich zawodników :) więcej strzałów zza pola karnego, poprawić skuteczność i do boju !!!
0
9:15 to jest wcześnie rozpoczęty dzień ?! to ja chcę tak codziennie ;D wygrana nawet 1-0 :)
0
Zaryzykowałbym ustawienie 3-4-3 z Messim na ławce Valdes Abidal Mascherano Alves Busquets Iniesta Thiago Xavi Pedro/Adriano Cesc Villa :)
0
Ba Silva idealnie by do nas pasował może grać zarówno w ataku jak i pomocy + znajomość hiszpańskiej piłki + wspólna gra z zawodnikami Barcelony w reprezentacji :) ale nie ma szans za mniej niż 40 mln...
0
Cała Barcelona w jednym słowie - uniwersalność :)
0
Poprawic skuteczność pressing najsilniejsza 11 od początku z MVP w ataku bądź Fabs jako fałszywa "9" zobaczymy jak to będzie Pep i tak zaskoczy składem
0
Jedna rzecz, którą trzeba poprawić: dynamika akcji i szybkość rozgrywania akcji - wczoraj wszystko było za wolno gramy przez co bardzo przewidywalne. Poza tym jeśli Sevilla gra ustawieniem 5-4-1 + życiówka Varasa to mamy przynajmniej 1 punkt :)
0
Słabszy dzień kilku zawodników nie ma rozpaczy dobrze, że nie jest to 37 kolejka wszystko przed nami :) teraz czas na przemyślenia zimy prysznic i goleade z Grenadą 0 mam nadzieję :P
0
Kanoute postanowił siłą własnych rak oderwać głowę Fabregasa :) mniej więcej tak to wyglądało :)
0
Kto był najlepszy ??? MASCHERANO dwoił się i troił, martwi słaba skuteczność, przeciętny pressing i brak opcji w ataku bo o ile Messi i Villa graja swoje to ani Pedro ani Adriano nic na skrzydle nie dają :) taka wpadka musiała się przytrafić, świetny występ bramkarza Sevilli udokumentowany katastrofalnym karnym Messiego :) mówi się trudno i idzie się dale;j kolejna nauczka. Jeden wniosek trzeba mecze zaczynać na najwyższym biegu, a nie na takim luzie jak dziś :)
0
Ksobi91
zawsze istnieje ryzyko kontuzji nawet w 80 min. LOL
0
PO zmianie ustawienia na klasyczne 4-3-3 Barca zaczęła grać swoje :) Fabregas Busquets Pedro wchodzą
0
Fabregas Busuets Pedro wchodzą schodzi Keita Adriano Villa oby cos wpadło bo bramkarz ma dzien konia tak byłoby już 2,3-0 :)
0
Danio66
A może w obronie Abi Masche Alves w pomocy Keita Thiago Xavi Iniesta a w ataku Messi Villa Adriano ?? Nie bądź taki pewny :)
0
Ciekawe bo wygląda to jak 4-3-3 i jak 3-4-3 wyjdzie w praniu wystarczy mi 1-0 :)
0
A Malaga leci w kulki i robi wszystko żeby Real wygrał 10-0 :)
0
W systemie 3-4-3 Keita nie sprawdza się jako rozgrywający co pokazało spotkanie z Valencią :) za Keite Iniesta i Adriano/Pedro/Alves na skrzydło w obronie Masche, Abi, Puyol/Alves a pomoc kompletuja Busi XAvi Thiago, atak Villa Messi.
0
Pytanie czy Mister zaryzykuje ustawienie 3-4-3 z Fabsem od początku... pewnie zobaczymy klasyczne 4-3-3 i zamiast Pique zagra Masche :)
0
A pamiętam jak Redakcja z realmadryt.pl po pierwszej kolejce LL chwaliła się, że ma mniej fauli od Barcelony hahahaha ;D
0
Dopóki karny nie zadecyduje o 3 pkt czy odpadnięciu z jakichś rozgrywek to można to przyjąć na spokojnie gorzej jeżeli to zaważy na jakimś tytule pod koniec sezonu...:(