0

nssslook
Zgadzam się z Tobą Barcelonie b. rzadko odgwizduje się karne, np. w Madrycie przy szybkości ich ataku wystarczy lekkie dotknięcie i Kaka czy Ronaldo ląduje na ziemi jak rażony gromem ale cóż tak to już jest ważne, że pomimo błędnych decyzji nie ma nurkowania, narzekania na sędziowanie itp.

0

Ciekawy eksperyment z ustawieniem Thiago w roli defensywnego pomocnika, aczkolwiek nie przypadł mi do gustu wolę na tej pozycji Malijczyka bądź Sergio. Kapitalne zawody w defensywie Abidala i Puyola pomoc b. dobrze Villa i Pedro chyba jeszcze do siebie wracają po meczach Hiszpanii. Teraz czas na naszych południowych sąsiadów. Pozdrawiam :)

0

Keita za Maxwella Masche za Puyola zmiana ustawienia na 3-4-3 i kończymy spotkanie :)

0

OSGMarine
I poco z nim gadacie i odpisujecie na jego komentarze... trochę luzu nie dajcie się sprowokować :)

0

3 DMów na ławce rezerwowych czyli jakie to ustawienie 4-3-3 bez defensywnego pomocnika czy 3-4-3 z Alvesem w pomocy ??

0


zapewne wyjdziemy 3-4-3 pytanie kto zagra w obronie i w pomocy bo atak jest obsadzony. Valdes Alves Pique Abidal Keita Xavi Iniesta Thiago MVP

0

Przykładowo gdyby Mou pokłóciłby się z żoną czy z kimś z rodziny to w przypływie emocji wsadziłby tej osobie palec w oko bo to jest "normalne" ?! Winny sie tłumaczy - tłumaczy się głupio...

0

195 cm ?? Z całym szacunkiem ale chyba by nie pasował... ale zobaczymy

0

Torres to jest zagadka dla speców z CIA :) co się z tym gościem stało nic nie gra prze ostatnie 2-3 sezony ani w reprezentacji ani w klubie jak dziecko we mgle. A pamiętam jak grał w 2008 na ME...

0

"Zaden z trenerow nie mial okazji trenowac tak wielkich pilkarzy, tak wielkiego zespoli jak Guardiola." Uwaga spadam z krzesła w Barcelonie większośc to WYCHOWANKOWIE ZA DARMO !!! PEREZ SZASTA KASĄ NA LEWO I PRAWO ODKĄD JEST PREZESEM SPEŁNIA ZACHCIANKI KAŻDEGO TRENREA I DOTYCHCZAS WYGRAŁ TYLKO PUCHAR KRÓLA, a twierdzi się, że ekipa Realu jest najsilniejsza pod względem nazwisk i co i za przeproszeniem g... z tego mają !

0

klitschko
Ale głupoty opowiadasz, że niby LIga Angielska jest bardziej wyrównana. To ja pytam ile punktów straciły w tym sezonie obie drużyny z Manchesteru i ile już strzeliły bramek ? Może nie pamiętasz: Czerwone Diabły- Kanonierzy 8-2 :) ale pewnie ty wiesz wszystko...

0

Robi się szpital Cesc Iniesta Ibi Sanchez i to wszyscy gracze ofensywni :) ale dobrze, że dzieje się to teraz niż w kwietniu czy maju kiedy wszystko będzie się rozstrzygać. Andres wróci za ok tydzień Sanchez za 3 Cesc tak samo. Ibi niestety za jakieś 6 miesięcy jak wszystko dobrze pójdzie...

0

A w Nsport dalej myślą, że Barca gra 3-4-3 szkoda tylko, że zarówno Dani jak i Eric hasają pod polem karnym przeciwnika ;D i pewnie Puyol jest sam w obronie buhahaha

0

Przeciętne spotkanie, Bate sie kompletnie zamurowało i dlatego proponuję zmiane stylu na 3-4-3 wprowadzenie Cesca Busiego i Pique lub Adriano na skrzydło bo brakuje tego czegoś co było w spotkaniach z Villareal Osasuna i Atletikiem - brakuje Fabregasa ;)

0

Szacunek ! To samo było z Kopenhagą i Kazaniem we wcześniejszych edycjach - 2 remisy na wyjazdach oby dzisiaj było lepiej. Można zaryzykować nawet ustawienie 3-4-3 pytanie kto wtedy zagra w obronie bo wszyscy są dostępni :)

0

11 mln za nic nie znaczącego obrońcę ??? Żarty poza tym jeśli coraz częściej będziemy grali w ustawieniu 3-4-3 to w obronie mamy full: Alves Maxwell Adriano Abidal Puyol Masherano Pique + Busquets ale jego wolę na DM :)

0

Oj co to będzie jak Pep będzie miał do dyspozycji Andresa i Alexisa... ;D

system 3-4-3 chyba będzie jeszcze lepszy dla Barcy niż 4-3-3

0

Wystawić najmocniejszy skład na spotkanie z Bate żeby wygrać wysoko. Rezerwy pograją jak awans będzie w kieszeni tak jak z Rubinem rok temu :)

0

7 bramek Ronaldo w LL z czego 3 z rzutów karnych...wspaniały wynik. Królewscy zdobywają bramki TYLKO z kontrataków i stałych fragmentów gry... a gdzie atak pozycyjny ?

0

Błąd Pepa ze środowego spotkania to ustawienie w pomocy Keity zamiast Thiago tyle w temacie !!! 4-2 ;(

0

Duże ryzyko oby nie powtórzyła się sytuacja z Valencii :) ale Alves jest na Poi więc luz i Thiago z Xavim i Fabsem w środku ;) a Di Maria czerwona kartka za idiotyczne zagranie ręką 3-2 dla Białych oby wyrównali...

0

Skład Barcy na mecz z Atletico: Valdés , Alves, Mascherano, Abidal; Busquets, Xavi, Thiago, Cesc; Pedro, Villa, Mess

3-4-3 ;D o tak

Real Rayio 3-2

0

Ładnie znowu Real gra jak Real chociaż wydaje się, że 2 bramka z minimalnego spalonego Ramosa ale mimo to zasłużyli :)

0

Rayo wychodzi z pressingu Madrytu tak jak Barcelona :) świetne spotkanie...

0

Co ważne w ustawieniu 3-4-3 Keita nie ma prawa grać jako rozgrywający wyłącznie jako DM tak jak w spotkaniu z Żółtą Łodzią Podwodną !!!

0

Taktyka 3-4-3 czemu nie ale pod kilkoma warunkami: Xavi musi mieć obok siebie Thiago/Iniestę bo Keita się do tego systemu nie nadaje wczoraj widzieliśmy, że po wejściu Thiago gra się ożywiła :) po drugie trzeba grać 2 skrzydłowymi rozstawionymi bardzo szeroko, a wczoraj był Pedro i Alves który stał i czekał na piłkę :)

0

Ja sie pytam co się dziej z Davidem Villą od ponad 6 miesięcy. Kilka przebłysków w finale LM w SPH a tak bardzo słabo - dziwna sytuacja :)

0

Martwi gra Villi i co niepokojące Messi rzadko bierze udział w pressingu jakby mu się nie chciało. Ale 2 asysty to już 9 bramek i 9 asyst w tym sezonie. A za co ta czerwona kartka ???

0

4 minuty doliczone 0,5 min na kłótnię a sędzia i tak kończy 0,5 min. przed czasem tchórz !!!

0

Co wy chrzanicie... jak wszystko przechodzi przez Alvesa skoro on jest SKRZYDŁOWYM TAKIE COŚ JAK PEDRO TYLKO Z DRUGIEJ STRONY gramy 3-4-3 i skrzydła są CAŁKOWICIE odsłonięte. Villa za Keitę i powrót do 4-3-3 koniec pieśni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?